ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:
1. Misli se na 6 godina Lukić + Terza - ćutalo se.
2. Zašto nisu tjerani drugi treneri koji su gubili derbije? Zašto se ćutalo kada je otjeran Pižon? - licemjerje
3. Piksi pseto? Zato što nije plaćao troškove nekih koji su to tražili? Misliš da ne znam? Uzeo pare? a) još uvijek nije procesuiran b) Džajić nije uzeo lovu, a? Lukić je nevinašce? Vulin? Nešto se ne sjećam da ste te pse tjerali, ako ćemo da o Zvezdinim zvezdama da pričamo kao o psima.
4. Što Jenkiju niste dali vremena? U vrijeme Lukića i Terze je svaki igrač imao za hljeba, a? Reko bih ti nešto, ali neću iz kulturoloških razloga.
Јел' треба да се понављам сада и да пишем опет о лукићу и што се ћутало, немам снаге више. Ако се не сећаш, а писао сам о томе, ЗАЈЕБАЛИ СМО СЕ на крају, а нисмо хтели да се дрвимо кад је Просинечки отишао у сузама јер ако кренемо да ратујемо, то неће на добро да изађе. Друга ствар коју сам писао јесте да је весић урадио нешто што други нису, али то се одмах заборавља. Нико не оправдава све поступке Делија, али колико пута је за тих шест година се чуло са запада управа напоље? Ја понајвише овде и сад 'гађам' на њих, где је бре та звездашка публика која такође ћути свих ових година?

2 Бајевић је са оним тимом требао да меље. Ја и даље не верујем да теби смета што смо га отерали кад се то показало исправно. Нек иде у Грчку па тамо нека чуда чини, овде се показао да није достојан да буде тренер. Још фрајер оде 10 минута пред крај текме против Војводине и ти се и даље питаш што смо га терали. Јок, аплауз ћемо му дати, орден.

3. Да, псето. Око пара причај са оним што су му тражили паре, ја нисам. Нити искрен да будем, не знам. Ако ти кажеш да јесу, не спорим. Нисмо деца да се фрљакамо тек тако. Свеједно, да пустимо сујету и то што су нам узели пиротехнику, колики је дуг наследио, који је тим имао, за колико га је продао и колики је дуг оставио? Једино веће псето од њега је лукић јер је провинцијалац онај најгори. клошар. И то сам писао, само си заборавио па и ти гледаш једнострано.
4. Дај бре Дачо, Јенки је био неозбиљан тотално и будала. Затекне катастрофа стање у клубу и крене са драконским мерама које подржавам, али не по грбачи играча.

Молим вас да пажљиво читате моје уписе. Али поновићу. Нико не оправдава Делије за ћутање, ја дајем подршку оним паролама на Северу. буду ли само тек онако написане, ради реда што каже наш народ, добиће критику као и за многе ствари овде што су је добили од мене. Питања су добра, а да ли је намера добра, показаће време и озбиљност управе. Брзо ће се открити фарса, мада знам да ово данас није то.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Ганац »

Dennis Rodman wrote:Image

Image

Image

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MwzBL1FCVYA[/youtube]


-------------- H V A L A ! ! ! ---------------

------------- LJ U D I N O ! ! ! -------------
Želim mu svu sreću u pečalbi, da se obezbedi materijalno i da sačuva zdravlje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:I da zaključim. Pozdravi one tvoje što sjede sa torcidašima i koji su izuzetno principjelni u svome srpstvu i borbi protiv regionalnih liga, kao i svim gore navedenim stvarima.
Боли ме дупе за њих, ја ћу са Хордама следеће недеље да прославим титулу па смо егал. :valjanje: :valjanje: :valjanje:

ПС - Дај Дачо, знамо се лично и нема потребе да овако ти и ја пишемо због левата. нити сам тебе прозвао, нити споменуо у било каквом негативном контексту. Надам се да ћеш после моје претпоследње поруке схватити да не стајем ни на чију страну.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote: Јел' треба да се понављам сада и да пишем опет о лукићу и што се ћутало, немам снаге више. Ако се не сећаш, а писао сам о томе, ЗАЈЕБАЛИ СМО СЕ на крају, а нисмо хтели да се дрвимо кад је Просинечки отишао у сузама јер ако кренемо да ратујемо, то неће на добро да изађе. Друга ствар коју сам писао јесте да је весић урадио нешто што други нису, али то се одмах заборавља. Нико не оправдава све поступке Делија, али колико пута је за тих шест година се чуло са запада управа напоље? Ја понајвише овде и сад 'гађам' на њих, где је бре та звездашка публика која такође ћути свих ових година?

2 Бајевић је са оним тимом требао да меље. Ја и даље не верујем да теби смета што смо га отерали кад се то показало исправно. Нек иде у Грчку па тамо нека чуда чини, овде се показао да није достојан да буде тренер. Још фрајер оде 10 минута пред крај текме против Војводине и ти се и даље питаш што смо га терали. Јок, аплауз ћемо му дати, орден.

3. Да, псето. Око пара причај са оним што су му тражили паре, ја нисам. Нити искрен да будем, не знам. Ако ти кажеш да јесу, не спорим. Нисмо деца да се фрљакамо тек тако. Свеједно, да пустимо сујету и то што су нам узели пиротехнику, колики је дуг наследио, који је тим имао, за колико га је продао и колики је дуг оставио? Једино веће псето од њега је лукић јер је провинцијалац онај најгори. клошар. И то сам писао, само си заборавио па и ти гледаш једнострано.
4. Дај бре Дачо, Јенки је био неозбиљан тотално и будала. Затекне катастрофа стање у клубу и крене са драконским мерама које подржавам, али не по грбачи играча.

Молим вас да пажљиво читате моје уписе. Али поновићу. Нико не оправдава Делије за ћутање, ја дајем подршку оним паролама на Северу. буду ли само тек онако написане, ради реда што каже наш народ, добиће критику као и за многе ствари овде што су је добили од мене. Питања су добра, а да ли је намера добра, показаће време и озбиљност управе. Брзо ће се открити фарса, мада знам да ово данас није то.
1. Ako ste se zeznuli sa Lukićem, zašto ste cijelu drugu godinu ćutali Terzi? I ne vadite se sada na Robija...čuj ne bi na dobro izašlo da ste krenuli da ratujete protiv Lukića? Mislim, nemoj me nasmijavati. Šta je to moglo da se desi?

2. Opet neprincipjelno. Tjerate čovjeka i smeta vam što je otišao. hahahaha...stvarno nemam riječi. Pa čovjek je to uradio gospodski...vi njemu van, on odmah ode. Kamo sreće da ste to vikali Kratku Ostaniću, Kristiću, Lalatoviću i ostalim takozvanim trenerima. A da...niste se oglasili kada je Zeman bojkotovan. Šta ćeš...stranac čoek pa ne treba talasati zbog takvoga.

3. Jel Džaja pseto? Kaže Cvele da je ostavio Zvezdu u plusu, a sjećam se da je Džaja ostavio u minusu. Ili nije pseto iz određenih, vama poznatih razloga? Piskiju je nešto dokazano (kao i Džaji)? Ako nije, zovete ga psetom iz ličnih pobuda i to bez ikakvih drugih argumenata...a to je bezobrazluk.

4. Bitno je da po grbači igrača nije bilo u vrijeme Lukića...ali ste ipak ćutali...šta ćeš...principi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:
dacha od bosne wrote:I da zaključim. Pozdravi one tvoje što sjede sa torcidašima i koji su izuzetno principjelni u svome srpstvu i borbi protiv regionalnih liga, kao i svim gore navedenim stvarima.
Боли ме дупе за њих, ја ћу са Хордама следеће недеље да прославим титулу па смо егал. :valjanje: :valjanje: :valjanje:

ПС - Дај Дачо, знамо се лично и нема потребе да овако ти и ја пишемо због левата. нити сам тебе прозвао, нити споменуо у било каквом негативном контексту. Надам се да ћеш после моје претпоследње поруке схватити да не стајем ни на чију страну.
Eto vidiš...naravno da nema potrebe, ali ja ne mogu da prećutim neke gluposti i neprincipjelnosti.
I dalje ćemo mi ostati raja i prijatelji, jesti ćevape i piti pivu, ali to ne znači da ćemo na neke stvari gledati istim očima. :ziveli:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by musemic »

Mosa, preterujes. I za pseto, i za Bajevica, i za Tanu. Jedini logican zakljucak je da su terani oni koji se nisu obracali tribini za misljenje. Cuj, najgori su nam Piksi, Tana i Bajevic...pored kamare katastrofalnih likova koji defiluju po klubu...Bajevic los trener i teramo ga a Neša Sever je OK, zahvaljuje navijacima na podrsci!?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote: 1. Ako ste se zeznuli sa Lukićem, zašto ste cijelu drugu godinu ćutali Terzi? I ne vadite se sada na Robija...čuj ne bi na dobro izašlo da ste krenuli da ratujete protiv Lukića? Mislim, nemoj me nasmijavati. Šta je to moglo da se desi?

2. Opet neprincipjelno. Tjerate čovjeka i smeta vam što je otišao. hahahaha...stvarno nemam riječi. Pa čovjek je to uradio gospodski...vi njemu van, on odmah ode. Kamo sreće da ste to vikali Kratku Ostaniću, Kristiću, Lalatoviću i ostalim takozvanim trenerima. A da...niste se oglasili kada je Zeman bojkotovan. Šta ćeš...stranac čoek pa ne treba talasati zbog takvoga.

3. Jel Džaja pseto? Kaže Cvele da je ostavio Zvezdu u plusu, a sjećam se da je Džaja ostavio u minusu. Ili nije pseto iz određenih, vama poznatih razloga? Piskiju je nešto dokazano (kao i Džaji)? Ako nije, zovete ga psetom iz ličnih pobuda i to bez ikakvih drugih argumenata...a to je bezobrazluk.

4. Bitno je da po grbači igrača nije bilo u vrijeme Lukića...ali ste ipak ćutali...šta ćeš...principi.
1. А што мене стављаш под ви када сам отишао на 25% утакмица у фудбалу ове сезоне? који сам ја то Делија. Што се ћутало? требало је већ у Јагодини да буде свашта, па смо сви сели као познаници и пријатељи и рекли су нам ови из врха следеће, цитирам: Примарни циљ управе је да се врати евро лиценца и смањи дуг, да се избаце млађи играчи и крене са основама за следећу сезону. Ми остали рекли, има логике и ћао. Додуше, лично сам мислио да ће Терза и наместити да будемо први, али јбг. Дибидус смо. Хтео је да уваља Косана, добио је јасан одговор. Да ли око тога можемо да се усагласимо да је исправно?

Под 2. немамм коментар.

Под 3. Свако ко је Звезду уваљао у дугове је исто псето као и Пикси ( по мом систему схватања). А то што ти потенцираш што нису у затвору, па били би да немамо банана државу. И он и Пикси, као и многи са севера, да не мислиш да сам и њих заборавио.

4. Јеби га Дачо, давао им Просинечки паре, па су имали хлеб и млеко да купе. :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Mosa, preterujes. I za pseto, i za Bajevica, i za Tanu. Jedini logican zakljucak je da su terani oni koji se nisu obracali tribini za misljenje. Cuj, najgori su nam Piksi, Tana i Bajevic...pored kamare katastrofalnih likova koji defiluju po klubu...Bajevic los trener i teramo ga a Neša Sever je OK, zahvaljuje navijacima na podrsci!?
пословна псета. Причамо о пословним дометима, не о карактерним.

Ма нису они најгори, али свакако нису били ни идеални, тј. били су лоши кад се гледа шира слика. Једини господин у последње време од тренер је био Славиша, остало ништа.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Dennis Rodman »

Boško Đurovski je autor jedne od najsramotnijih predstava u istoriji evropskih utakmica Crvene zvezde, kada smo jedva prošli Levadiju, iako smo imali korektan tim - Ranđelović, Anđelković, Basta, Bronovicki, Gaj, Tutorić, Kastiljo, Milovanović, Lukaš, Molina, Milijaš, Koroman, Barkos, Đorđević. Čak se i Kosan pokazao bolji od njega.
On nije ni blizu Bajevića, a imao je bolji rezultat vjerovatno zato što se bundžijama i kolovođama u timu nije miješao u posao suviše, pa ga nisu bojkotovali. Nažalost u Crvenoj zvezdi svih odavno vanfudbalske stvari imaju veću težinu od fudbalskih i malo šta je bilo postavljeno kako treba. Zato su valjda i dobri treneri kod nas prolazili loše, a idoli su bili razni kod kojih smo bili smiješni u iole jačim utakmicama.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Трапа »

Ја данас била само да поздравим играчку и људску величину Дарка Лазовића. Један културан и ненаметљив млади господин, прототип играча какве Звезда треба да ствара или доводи. Све што је урадио, урадио је искључиво својим радом без ичије помоћи (чак би се могло рећи да су му више одмагали него помагали). 6 година проведених у Звезди у данашње време стварно није мала ствар. А прошао је све, од игнорисања од стране тренера (множина) и грејања клупе, неретко и трибина, разним дунстерима и менађерским играчима, преко добијања шансе и поверења како од стручног штаба тако и навијача, па све до прославе титуле, тешке повреде, неисплаћених зарада итд. И за све то време нити једна ружна реч упућена према Звезди. Алал вера мајсторе и све најбоље у наставку каријере :ziga:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6XdYsGLkyH0[/youtube]
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Pravednik »

Bravo dačo sve sto si rekao je jedino ispravno i principjelno, sto bi se reklo ne mozes biti malo trudan ili jesi ili nisi. Ne moze se nekome davati sansa a nekome ne.
Napisao sam neki dan na drugoj temi i ko pokrene ovaj proces taj je nas spasilac , citat :

Sve se to da provjeriti i evidentirati. Kao prvo uraditi kompletnu analizu od sezone 91/92 do 2014/2015 i to za svaku godinu posebno utvrditi:
1.Ko je bio predsjednik i direktor kluba
2.Koliki su bili prihodi posmatrane godine i sta je cinilo strukturu prihoda(ulaznice, prodaja igraca, sponzori itd.)
3.Koiiki su bili troskovi i sta je cinilo njihovu strukturu
4.Stanje na kraju svake godine, da li je generisan minus ili plus
5.Koji su bili sportski rezultati posmatrane godine

Sve ovo postoji zapisano i samo na osnovu ovih podataka se moze krenuti dalje jer bi se tacno znalo gdje smo grijesili , pa cak i mi navijaci jer smo davali podrsku necemu sto nije valjalo a mozda smo osudjivali nesto sto i nije bilo tako lose.
Presaviti tabak, utvrditi cinjenice i krenuti u oporavak, naravno sa onoliko para koliko imamo , ni cent vise.

Jednostavna excel tabela.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by musemic »

Navijam za Đenovu u Italiji, Lazo ziveo!

Jbt, kakav saban je ovaj Nesa Sever...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Dennis Rodman »

Трапа wrote:Ја данас била само да поздравим играчку и људску величину Дарка Лазовића. Један културан и ненаметљив млади господин, прототип играча какве Звезда треба да ствара или доводи. Све што је урадио, урадио је искључиво својим радом без ичије помоћи (чак би се могло рећи да су му више одмагали него помагали). 6 година проведених у Звезди у данашње време стварно није мала ствар. А прошао је све, од игнорисања од стране тренера (множина) и грејања клупе, неретко и трибина, разним дунстерима и менађерским играчима, преко добијања шансе и поверења како од стручног штаба тако и навијача, па све до прославе титуле, тешке повреде, неисплаћених зарада итд. И за све то време нити једна ружна реч упућена према Звезди. Алал вера мајсторе и све најбоље у наставку каријере :ziga:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6XdYsGLkyH0[/youtube]
Bravo, lijepo sumirano!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Il genio »

Pravednik wrote: Sve se to da provjeriti i evidentirati. Kao prvo uraditi kompletnu analizu od sezone 91/92 do 2014/2015 i to za svaku godinu posebno utvrditi:
1.Ko je bio predsjednik i direktor kluba
2.Koliki su bili prihodi posmatrane godine i sta je cinilo strukturu prihoda(ulaznice, prodaja igraca, sponzori itd.)
3.Koiiki su bili troskovi i sta je cinilo njihovu strukturu
4.Stanje na kraju svake godine, da li je generisan minus ili plus
5.Koji su bili sportski rezultati posmatrane godine

Sve ovo postoji zapisano i samo na osnovu ovih podataka se moze krenuti dalje jer bi se tacno znalo gdje smo grijesili , pa cak i mi navijaci jer smo davali podrsku necemu sto nije valjalo a mozda smo osudjivali nesto sto i nije bilo tako lose.
Presaviti tabak, utvrditi cinjenice i krenuti u oporavak, naravno sa onoliko para koliko imamo , ni cent vise.

Jednostavna excel tabela.
Postoji dobar deo ovog sto si napisao u Covicevom izvestaju, ali dzabe kad nema ko da ga procita. Ne postoji javnost koja bi sve to lepo izanalizirala, od navijaca, clanova skupstine, organa kluba do novinara. MoSa ti je dobar primer(nista licno). Kaze za piksija da je pseto jer je zaduzio klub, pa po papirima, za vreme Piksijeve vladavine, dug se povecao sa 9 na 14 miliona(za jos 2 miliona saznao cim je postao predsednik, dakle sa 11) - mozda i najmanje od svih prezidentea. Ili kaze da je rasprodao igrace i uzeo kintu, a zaboravlja kakve je ugovore tih istih igraca nasledio od svojih prethodnika. Da se razumemo, nemam nista protiv ljudi koji misle lose o Piksiju kao predsedniku, jer je on to i bio, ali argumenti su im pogresni. Jos jedan primer je UPPR KKCZ. Imas dokument koji je potpuno javan, skida se za nekoliko sekundi sa sajta privrednog suda, vrlo jasan. Sve sto treba da se uradi je da se izdvoji dva sata, sedne i procita tih 150 strana. Jok, ljudima je lakse da slusaju rekla-kazala price, da slusaju slobodne interpretacije Covica, Tegeltije, Zole sa RSB-a, mene(pisao sam na kosarkaskom pdf-u kad sam shvatio koliko su ljudi neobavesteni).

Da se vratim na pocetak price - dzaba ti svi izvestaji ovog sveta kad ce ono sto pise na letku a5 formata koji se deli na stadionu, Kuriru, navijackom sajtu imati vecu tezinu. Ljudi ne vole da razmisljaju svojom glavom. Tako ce Piksi uvek biti lopov, Dzaja car, Covic cudotvorac, Vesic dezurni krivac(btw isti taj Covic je za ovog poslednjeg rekao da je za vreme njegovig boravka u kk dug visestruko smanjen) iako se niko nikad nije ozbiljno bavio njihovim likom i delom. Nije to problem samo nas Zvezdasa, to je osobina svih naroda na ovim prostorima. Pogledajte rezultate izbora od uvodjenja visestranacja, analizirajte i sve ce vam biti jasno u sta je sve ovaj narod poverovao.
Edit: posle ovog upisa sam video da me Rodnan preduhitrio na drugoj temi.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЈСЛ 30. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЛАДОСТ

Post by Либурнија »

Da ovo nije forum gdje maltene pa postoji konsenzus da su Delije olosi, mozda bih i napisao svoje neko misljenje o njima i nekim stvarima kod njih. Ovako mi se jebe sto cu ista vise da napisem (znam da vas boli organ al nema VZ). Vodite ih kuci pa omalovazavajte s njima zajedno Covica, jedinog covjeka u 2 najznacajnija kluba SD CZ koji je nesto konkretno i uradio u zadnjih 10-15 godina ..za razliku od vaseg Piksete I konobara koji ne bi uspjeli nista da urade ni da su ostali tu zato sto su nesposobni I nedorasli a ni inteligencija im nije jaca strana. ..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked