6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

OPERACIJA: “OSVAJANJE CARIGRADA”

Koliko znam, Hopkinsa su doveli ali ne bi trebao da igra protiv nas. Micov definitivno ne igra, kao ni Vujukas koji je otišao. Ne cvjetaju im ruže, ali se opustiti ne smijemo.Navodno 300 "šipkaša" :mrgreen: i neki "simpatizerčići" idu do Carigrada. Neka im je sa srećom i da se vrate živi i zdravi...naravno uz Zvezdinu pobjedu. :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:OPERACIJA: “OSVAJANJE CARIGRADA”

Koliko znam, Hopkinsa su doveli ali ne bi trebao da igra protiv nas. Micov definitivno ne igra, kao ni Vujukas koji je otišao. Ne cvjetaju im ruže, ali se opustiti ne smijemo.Navodno 300 "šipkaša" :mrgreen: i neki "simpatizerčići" idu do Carigrada. Neka im je sa srećom i da se vrate živi i zdravi...naravno uz Zvezdinu pobjedu. :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
+1000!
Neka je srećno i na tribinama i na terenu.
P.S. Ja se ipak nadam dobroj utakmici i našoj pobedi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Шест аутобуса Делија је кренуло, јуче сам испратио један са сетом у очима. требао је и Моса да буде у том аутобусу, али се није дало, веле неће потурице. :lol: :lol:
За текму нећу ништа да кажем јер зависи од много фактора. Рањена лавица је најопаснија, са друге стране, врућ је терен, а нама фали Јовић да 'задави' Ароја неких десет минута. Видећемо, шансе су лапо лапо. само да Делије уђу, чуће се и значиће играчима подршка.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by musemic »

Mosa, kako ide kod organizovanog gostovanja u EL, mislim tehnicki, dvorana nije stadion a turci su nenormalni - treba li neka najava policiji od kluba ili nesto slicno?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Mosa, kako ide kod organizovanog gostovanja u EL, mislim tehnicki, dvorana nije stadion a turci su nenormalni - treba li neka najava policiji od kluba ili nesto slicno?
Не бих ти знао са сигурношћу рећи, тако да можда и офулим. Сваки гост има ваљда право на 5% улазница с'тим што долазак једне групе као што су Делије мора да се најави. Онда полиција припрема све потребне мере за безбедност у граду, а домаћин оставља један део дворане, слично као ми и гробље кад је дерби.
Знам да сви имају карте за текму, видео сам јуче лично, али мораће да прођуу ригорозну контролу да би их пустили.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by garnett »

dacha od bosne wrote:OPERACIJA: “OSVAJANJE CARIGRADA”

Koliko znam, Hopkinsa su doveli ali ne bi trebao da igra protiv nas. Micov definitivno ne igra, kao ni Vujukas koji je otišao. Ne cvjetaju im ruže, ali se opustiti ne smijemo.Navodno 300 "šipkaša" :mrgreen: i neki "simpatizerčići" idu do Carigrada. Neka im je sa srećom i da se vrate živi i zdravi...naravno uz Zvezdinu pobjedu. :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
nije hopkins, nego skoti hopson :kreza: , krilo koje smo satro i mi trebali da dovedemo prosle godine, nakon teranje silba..

jeste da micov nece igrati, kao ni hopson njaverovantije, al i dalje je to vise nego jak tim, pogotovo kad igraju kuci...
a nie ni vujukas jos otisao, a videcemo dal ce igrati protiv nas.. a i da ne igra, opet su tu jawai i aldemir...
tako da ono, nie da nemamo sanse, al daleko od toga da smo neki favoriti...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Mene zanima ko finansira gostovanje i kako su do karata došli?
Galatasaraj je favorit na svom terenu, da se ne lažemo. Biće jako teško dobiti tu utakmicu. Naravno, nismo ni mi bez šansi. Pobedom bi jednom nogom već biti u TOP16.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Beara_Vladimir wrote:Mene zanima ko šipkašima finansira gostovanje i kako su do karata došli?
Galatasaraj je favorit na svom terenu, da se ne lažemo. Biće jako teško dobiti tu utakmicu. Naravno, nismo ni mi bez šansi. Pobedom bi jednom nogom već biti u TOP16.
Цена карата је десет еура, хотелски смештај око 30, пут око 30. Аранжман за пут је био 70 еура. Све сами организовали са ауто превозницима, хотел спустили цену на групни аранжман. Нема места било каквом мишљењу да је клуб организовао било шта.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Nolle »

Aroja će da dave: Jaka, Đenka i Laza, sasvim dovoljno. :) A možda veliki mag Dejan Radonjić iznenadi kao u Vitoriji sa Dangom na Ertelu. :)
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Il genio »

Ja se pribojavam njihove zone, odnosno naseg suta. Ako to ne zakaze, ja sam uveren u pobedu. Jednostavno smo bolji od njih. Opet nema razloga da budemo pod bilo kakvim pritiskom, porazom ne gubimo nista, pobedom dobijemo mnogo. U takvim situacijama obicno odigramo najbolje utakmice.

Sto se tice nasih spartanaca, ja im pre svega zelim da se vrate zivi i zdravi iz Istanbula. Bilo veoma znacajno za nase momke ako bi usli u halu jer na tako vrucim terenima, podrska sa tribina ume da odigra neverovatno bitnu ulogu. Prosle godine u Atini nisu uspeli, nadam se da ce ovog puta imati vise srece.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Велики Делија »

Beara_Vladimir wrote:Mene zanima ko finansira gostovanje i kako su do karata došli?
Znas kako idu stvari kada valjas dop i tapkas karte.

A mozda su i Covicu pretili sa nekom utokom, pa je morao da plati, ko zna.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Сваки гост има право на одређени број карата.
То иде преко клубова тако да је долазак наших сигурно најављен и припремљен и верујем да ће сигурно ући.
Три стотине организованих ће сигурно да се чује више него добро.
Само да небуде фрке и да се не наседа на провокације којих ће сигурно да буде типа: Санџак, Косово итд...
Мислим да вечерас имамо лепе шансе за још један брејк чиме би добрано утврдили своје позиције.
Иначе сањао сам да је Ђенка на некој утакмици промашио силу Божју лаганих, отворених шутева!?
Код мене би то био добар знак, све ми се дешава контра из сна! :lol:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Il genio wrote:Ja se pribojavam njihove zone, odnosno naseg suta. Ako to ne zakaze, ja sam uveren u pobedu. Jednostavno smo bolji od njih. Opet nema razloga da budemo pod bilo kakvim pritiskom, porazom ne gubimo nista, pobedom dobijemo mnogo. U takvim situacijama obicno odigramo najbolje utakmice.

Sto se tice nasih spartanaca, ja im pre svega zelim da se vrate zivi i zdravi iz Istanbula. Bilo veoma znacajno za nase momke ako bi usli u halu jer na tako vrucim terenima, podrska sa tribina ume da odigra neverovatno bitnu ulogu. Prosle godine u Atini nisu uspeli, nadam se da ce ovog puta imati vise srece.
Apsolutno,čestitam ovim hrabrim navijačima na odlasku i nadam se d će sve proteći u redu u dvorani, a što se tiče prošlogodišnje utakmice u Atini ušla je mala ekipa 5/6 ljudi sa drugog foruma ali su ipak bili visoko i morali da budu na oprezu.
Što se napada na zonu tiče tu bi morao Mitar da iznese najveći teret sa šutevima negde oko linije slobodnih bacanja ili pokušajem prodora i asistencije za Bobija.
Ako nam prvih par šuteva s distance uđe, oni su obrali bostan.Lepi Laza ako ubaci ono što inače ubacuje, MWill bude bolji nego na prošle dve utakmice i Đenka pokaže malo više svog realizatorskog umeća, mi ne moramo da strepimo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote:Mene zanima ko šipkašima finansira gostovanje i kako su do karata došli?
Galatasaraj je favorit na svom terenu, da se ne lažemo. Biće jako teško dobiti tu utakmicu. Naravno, nismo ni mi bez šansi. Pobedom bi jednom nogom već biti u TOP16.
Š'a te gabri :mrgreen: Mislim, kapa dole ako idu, posebno ako je o svom aranžmanu, a vjerujem MoSi da jes'.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Велики Делија »

Sigurno imaju neki interes u tom gostovanju, ne bi navijaci Olympiakosa bodrili Zvezdu tek tako :travka:
Locked