6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Nemojte molim vas da i ovu temu pretvorimo u raspravu o nečemu što nema veze sa nama i temom, ali je ipak za respekt ako idu o svom trošku. Mada, ako meni Radonja plaća ljetovanje, š'a ja ima da se bunim :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

МоСа ВерСе wrote:
Beara_Vladimir wrote:Mene zanima ko šipkašima finansira gostovanje i kako su do karata došli?
Galatasaraj je favorit na svom terenu, da se ne lažemo. Biće jako teško dobiti tu utakmicu. Naravno, nismo ni mi bez šansi. Pobedom bi jednom nogom već biti u TOP16.
Цена карата је десет еура, хотелски смештај око 30, пут око 30. Аранжман за пут је био 70 еура. Све сами организовали са ауто превозницима, хотел спустили цену на групни аранжман. Нема места било каквом мишљењу да је клуб организовао било шта.
Hvala na odgovoru. Tebi verujem na reč. :)
Велики Делија wrote:
Beara_Vladimir wrote:Mene zanima ko finansira gostovanje i kako su do karata došli?
Znas kako idu stvari kada valjas dop i tapkas karte.

A mozda su i Covicu pretili sa nekom utokom, pa je morao da plati, ko zna.
Što se valjanja droge tiče, to nekima od njih nije strano. Kao što im nisu strane ni pretnje fukcionerima klubova. Ja sam ljudski pitao ko im finansira put i smeštaj, imajući u vidu kako je to FK ranije radio. Bez ikakve namere da bilo koga isprovociram ili uvredim. Uopšte nije problem ljudski odgovoriti na postavljeno pitanje. Sa druge strane, tebi ako se moje pitanje iz nekog razloga nije svidelo jednostavno me preskoči.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Велики Делија »

Beara_Vladimir wrote: Što se valjanja droge tiče, to nekima od njih nije strano. Kao što im nisu strane ni pretnje fukcionerima klubova. Ja sam ljudski pitao ko im finansira put i smeštaj, imajući u vidu kako je to FK ranije radio. Bez ikakve namere da bilo koga isprovociram ili uvredim. Uopšte nije problem ljudski odgovoriti na postavljeno pitanje. Sa druge strane, tebi ako se moje pitanje iz nekog razloga nije svidelo, jednostavno me preskoči.
B1: U slucaju da nisi na b92, onda ti verujem ;) A u slucaju da jesi, jbg :mrgreen:
B2: Ma dje kakav. Mojne se ljutis simpatizerski brate, šprdam se malo :travka: Da parafraziram Jorgija sa RSB-a, svi smo ovde zbog Zvezde i treba da budemo drugari. Sta je bilo posle Oly-a, bilo je, dijalog treba da se nastavi.
dacha od bosne wrote:Nemojte molim vas da i ovu temu pretvorimo u raspravu o nečemu što nema veze sa nama i temom, ali je ipak za respekt ako idu o svom trošku. Mada, ako meni Radonja plaća ljetovanje, š'a ja ima da se bunim :mrgreen:
Ti da zahvalis Radonji nekim finim blogom o njegovom trenerskom kvalitetu :)

P.S.: Znaj da jedan kompliment nije dovoljan :mrgreen:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Ja ako napravim blog o Radonji, ni Petar Petrović Njegoš mi neće biti ravan sa Gorskijem vijencom :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... bd78094c01" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Велики Делија wrote:
Beara_Vladimir wrote: Što se valjanja droge tiče, to nekima od njih nije strano. Kao što im nisu strane ni pretnje fukcionerima klubova. Ja sam ljudski pitao ko im finansira put i smeštaj, imajući u vidu kako je to FK ranije radio. Bez ikakve namere da bilo koga isprovociram ili uvredim. Uopšte nije problem ljudski odgovoriti na postavljeno pitanje. Sa druge strane, tebi ako se moje pitanje iz nekog razloga nije svidelo, jednostavno me preskoči.
B1: U slucaju da nisi na b92, onda ti verujem ;) A u slucaju da jesi, jbg :mrgreen:
B2: Ma dje kakav. Mojne se ljutis simpatizerski brate, šprdam se malo :travka: Da parafraziram Jorgija sa RSB-a, svi smo ovde zbog Zvezde i treba da budemo drugari. Sta je bilo posle Oly-a, bilo je, dijalog treba da se nastavi.
Pisao sam ranije na B92, dok ovaj forum nije osnovan. Naravno da se ne ljutim, ja sam uvek otvoren za diskusiju. Nikada mi nije bio cilj da svojim postovima bilo koga uvredim. Jasno i decidirano sam nekoliko puta naveo šta mi smeta kod vođa. Druga je stvar što pojedinci ne čitaju pažljivo ili što na moje postove gledaju kao na nekakvu provokaciju. Slažem se da smo svi ovde zbog Zvezde, to uvek treba da imamo na umu.

Nego, ukoliko sutra dobijemo skoro smo sigurni učesnici TOP16 faze. Legoše nam večerašnji rezultati kao budali šamar.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Велики Делија »

:ziveli:

A sto se tice sutrasnjeg meca, treba potpuno opusteno uci u utakmicu. Galata je favorit, imaju imperativ pobede.

Samo neka momci daju sve od sebe na terenu. Nema euforije.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Ja sam se sa Velikim Delijom, kao što možeš da vidiš, sporazumeo. To što ti moje postove doživljavaš kao provokaciju je isključivo tvoj problem. Ponavljam, više puta sam naveo šta mi smeta kod tzv. vođa navijača. Iz poštovanja prema ljudima u administraciji, pre svega prema Dači, više uopšte neću učestvovati u raspravama vezanim za pomenute likove. Tako da bih te zamolio da ovde tu diskusiju prekinemo. Ti imaš svoj stav, ja svoj. Ne slažemo se i to je to.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Ja od tebe i ne tražim nikakav odgovor. Ovde prekidam raspravu na temu tzv. vođa navijača i svih njihovih aktivnosti.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Sad nastavite da pišete o utakmici. Beara je rekao da riječ šipkaš neće upotrebljavati i tu se priča (barem oko toga) završava.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Константин »

Велика штета, побједа након продужетака не би само била одлучујући корак ка ТОП16 него и скидање "негативне карме". Ипак нисмо дотучени јер смо се спустили на мање од -8.
На оваквим мечевима је видљиво зашто мораш разиграти у АБА Ђенку. Оног "јањичара" и сератора Ерцега (стварно ме је изнервирао иако није паљевина) је кењало да је то невиђено.
Надам се да ће овај са клупе успјети да одржи психу јер треба се исправити подићи главу горе и наставити серију тешких мечева.
Last edited by Константин on Fri Nov 21, 2014 10:48 pm, edited 2 times in total.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Е што ми је драго што смо овој багри покварили журку и изгубили са мање од 8 разлике! :twak: Какви индијанци, само у терен што нису ушли... То што су донијели шиптарску заставу, то је било за очекивати. А како их је усеравало, то није нормално. Извукли су ову побједу само на искуство и на усер али нека.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Nisam bio kući, bio sam na slavi i nisam gledao tekmu, samo sam video produžetke i mogu reći da smo junaci, igrali smo muški malo nam je nedostajalo sreće (jbg u zadnjem napadu prvog produžetka nisu na MWilu sudili prekršaj), u svakom slučaju oni su se napeli i pobedili su nas, hvala bogu sa 7 razlike.
Njima je to bilo biti ili ne biti, mi nismo iskoristili prvu "meč loptu" za F-16 ali me raduje da igramo sve bolje.
P.S. ovo za igru sudim kroz produžetke i komentar lika sa SK, a i poeni koje su naši igrači dali.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Једину, али заиста ситну замерку имам што бих ја оног Арслана поломио пре него што је дао Ерцегу лопту. На плус 3, јуче би им дао да гађају тројку. Али, опет. Оно што је погодио је нереално.

Свака част момцима, показали сте зубе и место вам је међу топ 16.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

Sve dobro do zadnjeg napada i logicnog faula i dva slobodna ali jbg.
Iako moramo biti realni i priznati da je nasa grupa najlaksa , pogotovo kada se uzme u obzir i ovaj raspad u Galatasaraju. Kuca je u totalnom haosu kao i Valensija sto se vidi po njihovom plasmanu u Spanskoj ligi. Necim smo zasluzili ovakav splet okolnosti ali treba biti oprezan i spremati se za ABA ligu i tu gurati dobro.
Locked