6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Meni nije jasno zašto su oni indijanci, a mi izgubimo od ekipe u raspadu, gdje jedan napušava trenera, druga dva se tuku na treningu, četvrti jedva čeka da pobjegne, duguju im se ozbiljne pare, trener im pajac? I pored svih problema pobijede? Na teren ništa nije upalo, bar koliko sam ja snimio i Turci su pokazali šta je pravi domaći teren, no i pored toga naravno da se moglo pobijediti, kad bi nas vodio pobjednik. Pošto ne vodi, naravno da ćemo izgubiti ''herojski'', a njih će da usere...Kliše već...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

crazynorth75 wrote:Meni nije jasno zašto su oni indijanci, a mi izgubimo od ekipe u raspadu, gdje jedan napušava trenera, druga dva se tuku na treningu, četvrti jedva čeka da pobjegne, duguju im se ozbiljne pare, trener im pajac? I pored svih problema pobijede? Na teren ništa nije upalo, bar koliko sam ja snimio i Turci su pokazali šta je pravi domaći teren, no i pored toga naravno da se moglo pobijediti, kad bi nas vodio pobjednik. Pošto ne vodi, naravno da ćemo izgubiti ''herojski'', a njih će da usere...Kliše već...
1000%
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Il genio »

Iako se zgrazavam od glorifikovanja poraza, bicu iskren i priznacu vam da smo junacki poginuli i da nemam sta da zamerim bilo kome. Mozda je mogao Luka biti blize Ercegu, ali razumem ga, nije hteo da rizikuje da napravi faul na 10 metera od kosa, a opet, ko bi ocekivao da ce ludak sutnuti sa 10 metara. Opet mnogo srece su imali turci, toliko srecnih koseva, pogodjenih teskoh suteva, to ume jako da demoralise protivnicke igrace. Ipak nasi su se drzali u grotlu od hale, odbijali da prihvate poraz, sve do minut-dva pred kraj drugog produzetka kada je Arojo nacisto poludeo, a protiv takvih kad su u seriji, odbrana ne postoji.
Glavu gore cigani, propustena je prva mec lopta, a bice ih jos nekoliko. Ja verujem, sta vise, ubedjen sam...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Константин »

http://www.euroleague.net/main/results/ ... #!boxscore" onclick="window.open(this.href);return false;

Невјероватна статистика, Вилијамс изгледа срушио рекорд ЕЛ по броју асистенција на једном мечу(17).
Још једном, глава је сада најбитнија, само наставити јако на сваком мечу. Само 100% у сваком мечу и онда ће нам се добро вратити. У врло згуснутом распореду следе Цедевита у ЗГ, па Нептунас кући, па идемо у Валенсију и онда чекамо Гебелса.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Кључна утакмица је Нептунас. Све остало да се и погуби, није непоправљиво. Уз пуну Арену, очекујем да згазимо Нептунас! Гебелса треба тући свуда и увијек а не само у лигашком дјелу АБА (а треба и ту, наравно).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Људи, само опуштено и без тензија. Није Галата распад тим, све је то патка била, ево и Вујукас (или как се презива) је играо данас. Турци имају изузетно врућ терен што доказује и све победе. А није ни Радоња лоше водио меч, једноставно, кад говно убаци тројку са близу пола, то је лоша срећа. Остало је мало времена, напад пре смо паметно направили фаул, овај смо бранили, али како да браниш напад кад ти говедо да тројку. Нису нам пустили навијаче јер су знали да би се чули и да би направили додатну тензију. Испали су сисице и то је то. Судије су такође мало навлачиле на њихову страну.

Идемо сад да направимо пакао у Арени, да се оним Литванцима одсеку руке и ноге јер су их Турци на тај фазон ошурили.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote: Na teren ništa nije upalo, bar koliko sam ja snimio i Turci su pokazali šta je pravi domaći teren, .
Добили су нас на искуство и трицом са пола терена а то је ипак усер, како год да окренеш. Што се тиче домаћег терена, ја мислим да смо ми ипак њима објаснили шта је домаћи терен.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Meni nije jasno zašto su oni indijanci, a mi izgubimo od ekipe u raspadu, gdje jedan napušava trenera, druga dva se tuku na treningu, četvrti jedva čeka da pobjegne, duguju im se ozbiljne pare, trener im pajac? I pored svih problema pobijede? Na teren ništa nije upalo, bar koliko sam ja snimio i Turci su pokazali šta je pravi domaći teren, no i pored toga naravno da se moglo pobijediti, kad bi nas vodio pobjednik. Pošto ne vodi, naravno da ćemo izgubiti ''herojski'', a njih će da usere...Kliše već...
+1
i da dodam...
da jebem mater retardu radonjicu sto nije pravio faul na +3 par sekundi pre kraja, majmunu ercegu, i pederu atamanu!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Е сад је Радоња крив што је онај мајмун Ерцег забио са пола терена?! :pop: Дај, гарнете, буди бар минимално објективан. Можда су и хтјели правити фаул али нико није толико ретардиран да прави фаул за 3 са пола терена иако му је диго руку ваљда Митровић. Ово је реално гледајући скроз зајебано за добити. Тако су биле приче и за Оли, те распадају се, те нису ни налик на Дудин Оли... а они још увијек намазани и класа! Тако и Галата само лајт верзија..
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by garnett »

Либурнија wrote:Е сад је Радоња крив што је онај мајмун Ерцег забио са пола терена?! :pop: Дај, гарнете, буди бар минимално објективан. Можда су и хтјели правити фаул али нико није толико ретардиран да прави фаул за 3 са пола терена иако му је диго руку ваљда Митровић. Ово је реално гледајући скроз зајебано за добити. Тако су биле приче и за Оли, те распадају се, те нису ни налик на Дудин Оли... а они још увијек намазани и класа! Тако и Галата само лајт верзија..
a ko je rekao da se pravi faul za 3? bilo je 8 sekundi do kraja, da su hteli da naprave faul, napravili bi ga, prosto ko pasulj, kakve picke materina o ercegovoj "cudesnoj" trojci... zato se i pravi faul, a ne da se ceka, dal ce neko da ubaci "cudo"..
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Не знам и нећу да тврдим но чини ми се да је било речено да се прави фаул али...јбг.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Константин »

Какав је и онај Атаман ђубре, након убиства испред хале једног младог човјека назвао навијаче Звезде терористима. :povraca:
п.с. Бог да му душу прости о коме год да је ријеч.
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

Jebeš sport, saučešće i neka mu je laka zemlja.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. kolo evrolige: Galatasaraj - Crvena zvezda

Post by Либурнија »

Почивај у миру.

Турска је најгоре гостовање и дефинитивно. И лично сам се увјерио, додуше не у навијачком окршају, и осјетио на својој кожи како турци умију да иду на кварно а познато је и иначе да сатјерани у ћошак и боду. Страшно.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked