10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by nyc »

Malo je rano za spoilere, ali šajetuje
Spoiler: show
Šta mislite da svako u našem delu hale - a to će biti 3/4 Pionira - podigne po štancpapir na kojem piše, "Pavloviću, vrati se"!? Eventualno "vrati IM se"?
Samo maštam, onako, na suvo :kreza:
Last edited by nyc on Sat Nov 29, 2014 9:20 am, edited 1 time in total.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

nyc wrote:Malo je rano za spoilere, ali šajetuje
Spoiler: show
Šta mislite da naš deo Pionira - a to će biti 3/4 hale u nedelju - podigne štancpapir na kojem stoji, "Pavloviću, vrati se"!?
Image Image Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

Spoiler: show
Вратите Сашу маму вам вашу!? :roll:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by nyc »

бишоп wrote:
Spoiler: show
Image


AJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJ! :kolce:
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by МоСа ВерСе »

Spoiler: show
Врати се Саша, а Саша одговара: Свој ти пос'о паша :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Константин »

Прво да узмемо титулу послије ко зна колико година, захебанција ће доћи сама по себи нема потребе ништа на силу форсирати.
Што се тиче Гебелса, за њега и његове је најбољи лијек добити га. И сваки наредни пут исто све док не узмемо титуле.
Свака и било каква побједа у дербију је добро дошла, али ако се отвори искористити и натрпати колико је могуће више, одиграти максимално озбиљно до задње секунде.
П.С. било би добро да се хала максимално испуни што се нас тиче док ови што бојкотују АБА убиру плодове бојкота (мора да је сјајан осјећај док толико траје)
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

Puleni bibliotekara će biti nabrijani, bar svinja ume da ih napali i krenuće u kost, koliko će izdržati, videćemo. Onaj Mačvan se uvek napali protiv nas, ako dopuste grubu igru, prebiće Bobija i MWilla i tu moraju naši batinaši da vrate Laza i Kalina da im se smuči svaka pomisao ulaska u reket.
Bolji smo na svim pozicijama i kao pojedinci ai kao tim i za očekivai je da ćemo da ih počisimo sa parketa Pionira, čemu se nadam iskreno.
I još nešto priželjkujem, iako nije baš lepo, da ih razvalimo "stoka" razlike da im vratimo za ono kada nas je Steva paradajz vodio i jedini mu je bio cilj da nas ne odvale 30 razlike.
Sutra bih pak voleo samo 300 njihovih i bar 5000 naših navijača i pobedu da se ne povratte do iduće jeseni (iako im se izgleda vraća Pavlović koji mi i prošle godine nije baš ostavio neki utisak, više su me dojmili Kinsi Žo i bb).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Beara_Vladimir »

Prvo, ne treba potcenjivati Partizan. Potceniti protivnika kakav je KKP je siguran put ka porazu. Oni će izaći napaljeni i nabrijani, kao i uvek uostalom. Ne sumnjam da će sudije dopustiti batinanje, te neće biti uopšte tako lako kao što se očekuje. Ipak, kvalitetniji smo u svakom smislu i zato očekujem pobedu. Nikako ne treba ući u utakmicu sa tim osvetničkim motivima ''da im vratio za onih 40 razlike, da ih natrpamo mamu im njihovu''. Zaigrati lepo hladne glave, ako počnu da batinaju, odgovoriti istom merom i ne nasedati na provokacije, kojih će sigurno biti. Ako se otvori mogućnost za nabijanje koš razlike, iskoristiti je naravno. Ne znam da li je istina ovaj post koji je Dača preneo na forum, ali to nam nikako ne treba. Neverujem baš da smo u tolikoj besparici da zavisimo od posete na derbiju.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote: Ne znam da li je istina ovaj post koji je Dača preneo na forum, ali to nam nikako ne treba. Neverujem baš da smo u tolikoj besparici da zavisimo od posete na derbiju.
Izgleda da nije...provjerio sam kod pouzdanog brata :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Beara_Vladimir »

Odlično! :) Ja više uopšte neverujem tim likovima što po forumima šire razno razne ''pouzdane'' informacije. Lupetaju sve u 16, svi do jednog.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by МоСа ВерСе »

Ући у меч као против Нептунаса. Радоњи се изгледа свидело опуштање од среде, па ће како најваљују добро поуздани извори, поновиће то поново. :lol:

И ја подржавам то да се уђе без икаквих набоја, лагано, опуштено. Нема потребе за дизањем борбене атмосфере јер смо бољи, квалитетнији и уигранији. Нама није у стилу то одваљивање и малтретирање противника јер смо господа за разлику од њих. А не дао им Бог да крену неку фрку да дижу, појешћемо их и у том сегменту. У сваком сегменту смо јачи, самим тим, само хладне главе и опуштено. Не треба Радоњић да им диже мотив, мотива иам на претек, колико се разумем у хемију, сви су мање више тешки цигани, тако да треба пре да спусти лопту и усмери мотив на жељени начин. Ако то одради како треба, нама победа преко десет не може да промакне.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Imaju oni itekako čime izaći pred nas, bez obzira na loše partije i konstantu kuknjavu onog majmuna. Nekoliko preiskusnih igrača poput Bogdanovića, Mačvana, Tepića koji uvijek mogu jednu utakmicu da odigraju jako nadahnuto. Mislim da bi ih maksimalna agresija na Tepića poprilično poremetila, samu postavku napada, Bobi bi ih mogao urnisati kao i Litvance. Ne smijemo ni dozvoliti onakve padove, kada dvocifrenu prednost ispustimo za 2 minuta i vratimo protivnika, nadam se da stručni šta radi na rješavanju tog problema. Mislim bolji smo, u boljoj formi, igramo ljepše, jednostavno ih se mora dobiti jer je ovo jako bitna utakmica, možda više psihološki nego rezultatski. Po mogućstvu i to sa što većom rezultatskom razlikom, ako se ukaže prilika naravno, jer se sa nabijanjem stvara i respekt i strah kod protivnika za neke buduće mečeve.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Imaju oni određeni napredak u igri (u posljednih par utakmica), ali 1. igrački su dosta tanki u odnosu nanas i 2. Vujošević im je podigao formu što nikada prije nije radio u ovom periodu takmičenja.

Mi ako budemo samo igrali kako znamo i umijemo, pobjeda ne bi smjela da dođe u pitanje.
Interesuje me samo kako će odigrati na Vilijamsu i ko će ga čuvati. Sumnjam da će to biti Tepić i Dalo. Nekako sam siguran da će Muriča staviti na njega.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dennis Rodman »

Ja sam siguran da će ga tući kako god i ko god stigne, kako njega, tako i Bobija. Ne bi me iznenadilo od večerašnjeg protivnika da nam se proba usrati u EL. Sreća da se Đenka budi, pa Radonjić možda bude mogao i malo smanjiti minute MWillu.

E, ljudi, ovo je prvi derbi koji igra ova ludačka ekipa, na šta će to ličiti, može li iko da pretpostavi? :)
Zvezdaš. Robista.
Locked