10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by МоСа ВерСе »

Неки контигент карата ће бити подељен испред хале, не знам колико и не знам кад.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by garnett »

kadinjaca ce biti max nabrijana, i sigurano da ce na sve nacine pokusati da izudvaja i isprebija mwilla i bobinatora...
x factor za partizan mogu biti mukica i vojinovic, mada ako udjemo sa podjednakom energijom kao i protivnik, ne bi trebalo da bude problema...
ocekujem nategnutu utakmicu, shouv svinje, i pobedu zvezde 6-8 razlike... :koka:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by garnett »

nemam reci za onog kretana radonjica..
umesto 3 poena, zbog njegovog debelizma sto i dalje nikako da nauci kad se pravi tehnicka, primamo 7 i uvodimo utkamicu skroz u kontra ritam...
na kraju lazic ispade joker...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Uvijek je lijepo pobijediti u derbiju, ali nikako nisu dobre ovakve stvari, da sa 22 razlike dozvolimo malte ne neizvjesnu završnicu. Još im ni Murić nije igrao 2. poluvrijeme. a to ispuštanje velike prednosti se već ponavlja ko zna koji put. Đenka pokazao veliki karakter, Lazi svaka čast na večerašnjoj partiji, Bobi dobar veći dio utakmice pred kraj malo pao, možda i zbog umora i dozvolio Milutonovu ofanzivne skokove, Markus večeras loš, ali moralo je i to doći. Neshvatljivo je i da nam je mentol Mačvan napravio onoliko problema. Mora to mnogo bolje, tim prije što će oni na proljeće sigurno imati mnogo jači sastav. Očajna 4/4 Radonjića, ne samo zbog idiotske tehničke...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Ганац »

Garnet, primili smo 6 (tehička, dva slobodna + dva iz igre), no to ne menja poentu.
Kao i kod prvog pada u igri kada se MWill ispucavao za tri, tako je i sada bilo vreme da se skrene pažnja sudijama (s obzirom da je svinjče prvih 12' utakmice non stop prigovarao sudijama) i za razliku od svinje odmah dobio tehničku.
Toliko smo bolji da je i taj luksuz bio dozvoljen.
Mačvan kada nije dobio tehničku za ono teatralno "pižđenje" prema sudijama kada je Teja napravio jači faul, ne znam kada će.
Žao mi je što ih nismo razvalili rezultatski (pobeda nije dolazila ni jednog trenutka u pitanje), nego što se nakon 21 razlike mi zadovoljavamo i puštamo ih, a bili su zreli, bezidejni i pogubljeni.
Bez obzira ja sam[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dennis Rodman »

Konačno smo vidjeli i tanu stranu Markusa Vilijamsa. Nije da mu zamjerim, nego reko' moralo je i to jednom doći.

Lazić apsolutni meč viner. Trojke su konačno postale rutina, a u odbrani prati čovjeka kao džukela. Laza Rukavica, Laza the Glove. Sjajno se kreće kroz blokove, rijetko ispada na driblinge, promjene.

Bobiša drugi, kako ih je iznenadio sa poludistance na početku utakmice :kreza:

Đenka konačno, sve bolji, a ovo je pola njegovog maksimuma. Pogledala i nas sreća jednom, kompenzuje nam Vilijamsa sada.
Zvezdaš. Robista.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Uvijek je lijepo pobijediti u derbiju, ali nikako nisu dobre ovakve stvari, da sa 22 razlike dozvolimo malte ne neizvjesnu završnicu. Još im ni Murić nije igrao 2. poluvrijeme. a to ispuštanje velike prednosti se već ponavlja ko zna koji put. Đenka pokazao veliki karakter, Lazi svaka čast na večerašnjoj partiji, Bobi dobar veći dio utakmice pred kraj malo pao, možda i zbog umora i dozvolio Milutonovu ofanzivne skokove, Markus večeras loš, ali moralo je i to doći. Neshvatljivo je i da nam je mentol Mačvan napravio onoliko problema. Mora to mnogo bolje, tim prije što će oni na proljeće sigurno imati mnogo jači sastav. Očajna 4/4 Radonjića, ne samo zbog idiotske tehničke...
manje vise, imace on uvek takav ucinak protiv nas, nemamo mi visoke koji mogu da ga zaustave, no o tome kad dodje vreme, sad je najbitnije obezbediti top16...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

Nikakvog razloga nema za bilo kakvo kritikovanje bilo koga. Ovo smo odigrali sa manje od 50% snage. I takvi smo bili svjetlosnu godinu bolji od njih.
Prvi put nakon dužeg vremena da sam derbi odgledao totalno smiren i bez nekih pretjeranih emocija. Oni ni sa dovođenjem Pavlovića i vraćanjem Milosavljevića ne mogu da nam budu konkurenti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Itekako mogu + plej, totalno druga ekipa.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dafi »

garnett wrote:nemam reci za onog kretana radonjica..
umesto 3 poena, zbog njegovog debelizma sto i dalje nikako da nauci kad se pravi tehnicka, primamo 7 i uvodimo utkamicu skroz u kontra ritam...
na kraju lazic ispade joker...
Tehnicku nije dobio Radonjic nego klupa i Radonjic je popizdio zbog toga.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Itekako mogu + plej, totalno druga ekipa.
I mi kad damo gas smo totalno druga ekipa, tako da...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by garnett »

kakvu povredu markusa spominje radonjic?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:
crazynorth75 wrote:Itekako mogu + plej, totalno druga ekipa.
I mi kad damo gas smo totalno druga ekipa, tako da...
Tako da smo tu negdje, đene - đene.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by Dafi »

Macvan je dao vise od polovine svojih poena dok ga je cuvao Tejic a tejic je igrao vise od deset minuta sto je jako pozitivno od Radonjica. Vise zamjeram Radonji zaboravljanje Jake na klupi.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Partizan

Post by crazynorth75 »

Pa i nije baš pola, fino je napunio i Luku, zato je poslije i uveo Tejića. Volio bih ja i da Danguba ima više minuta inače,ne mislim samo na večeras, ali nadati se da će ga kao i Đenka natjerati na više minuta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked