9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

Pozdrav iz Atine ovdje sve vri od cigana. Cini se da ce biti puna dvorana i bas spektakl.
dobio sam info da su dva kombija iz Trebinja krenula za Atinu svaka im cast.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by Il genio »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DLb36xMp0Dk[/youtube]

Jaka brat: "We are orthodox brothers..." :lol: :lol: :lol:
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by maluk »

Važno je da koreografija bude vrh i da pevačka društva budu na nivou ... biće tu i neki momci na parketu, al manje važno :D
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Константин wrote:Прослијеђујем поздрав од Праведника (Ви послије пребаците на тему када се отвори):

Image
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Volio bih vidjeti neka taktička rješenja, Tejića malo više testirati, Dangubu i Đenku, također ne bi trebalo ni Bobija previše opterećivati u ovoj reviji večeras. Volio bih i ne slušati onu dosadu na SK, ali to se neće desiti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by maluk »

crazynorth75 wrote:Volio bih vidjeti neka taktička rješenja, Tejića malo više testirati, Dangubu i Đenku, također ne bi trebalo ni Bobija previše opterećivati u ovoj reviji večeras. Volio bih i ne slušati onu dosadu na SK, ali to se neće desiti.
samo da pobedimo ... meni je važno, al baš :D
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Kladža? E onda mijenjam prioritete :mrgreen: na pobjedu radonjiću, ne zajebavaj se!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Danguba decko sve ima,fizikalije,tehniku,dobar je saloptom ali...nema kosarkaski iq ustvari je jako nizak.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Čim se igra na mali broj poena, nema nas tu niđe. Bekovi podbacili, možda smo mogli probati malo ubrzati igru. Volio bih i da je Bobi bio manje u igri, nema potreba za većim trošenjem na revijalnim utakmicama.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by garnett »

jbga, izvatili nas na foru..
u svakom slucaju opet smo pokazali da mozemo da se nosimo sa odlicnim ekipa iz evrope, al za nesto vise se moraju minimizirati gluposti.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Drago mi je što smo odigrali muški i da su ovi sa druge strane svojski zapeli da nas pobjede. Možda je i bolje da nismo pobjedili...ima vremena da se ovakve utakmice dobiju kada bude najviše trebalo. Ovo je veliko iskustvo za cijelu ekipu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Mozemo mi sa svima samo je problem sto ako udjemo u zadnju cetvrtinu sa manje od petnaest poena viska mi to gubimo.
Veceras sam bas pratio negdje oko polovine zadnje cetvrtine pocinje silovanje,ko uzme loptu u pocetku napada on i zavrsava obicno sutem preko ruke. Tu prestaje sva kombinatorika. Djenka ocajan veceras.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9. kolo evrolige: Oly - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Dobri smo bili, bilo je grešaka, ali sve u svemu dobro je bilo. Tejić je u potpunosti opravdao minute, Danguba pokazuje napredak, malo su Đenka i MWill podbacili ali to nije strašno, najviše me je ispizdio momenat iz prvog poluvremena, gubimo loptu pod njihovim košem gde su Bobi i Mitar i šta se dešava, Bobi stiže u odbranu na vreme ali Mitra nema. Pa jb** sunašce kako sebi sme da dozvoli da ga pretrči Bobi, mene je to baš iznerviralo.
Kako smo izgubili, moglismo lako i da pobedimo, hajde da razmontiramo kuću i da odemo "sve u 16". Dobra stvar je što mislim da smo konačno dobili Tejića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked