4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

RASTEREĆENO NA BARSU

Pa šta nam Bog da. Ili ti, kom opanci tom i Džeri :mrgreen:

Ajmo momci, samo hrabro :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Константин »

Резултат ми у другом плану и неће ме разочарати какав год да буде. Ја задовољан ако неко проигра и стекне неко ново искуство и посебно самопуздање. Самопоуздање које ће бити довољно не само да сруши Галату пред 20.000 већ оно што ће расти до полуфинале АБА!
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Ja kad god sam nešto malo drugačije očekivao nije se desilo apsolutno ništa, tako da sad ne očekujem ništa posebno, pa možda bude obratno. 'nači ne očekujem Markusa na 25+ minuta, Đenku na 20+min., Tejića, napade izvana a da nije silovanje trice, vrijeme za Đenku na kecu, to apsolutno ne očekujem :kreza:

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Uzevši u obzir ovu sliku
B78_e6iCAAA5Sou.jpg
B78_e6iCAAA5Sou.jpg (63.16 KiB) Viewed 3894 times
I raspoloženje MWilla, rekao bih da ipak mamo neke šanse u Barseloni :D
I zato samo želim da im poručim: Cigani JURIŠ!!!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uCgEd3TR2PI[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Lazo brate, mojne preko opanaka :nene:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by garnett »

ne moze se na ovom nivou igrati bez sutera, tako da nece biti lako dobiti ni albu i zalgiris kuci, a kamoli tek neki top tim...
by the way, luka ne bi mogao da uhvati skok ni pored mrtvog konja, a kamoli da nesto odbrani..
generalno, skok nam je u poslednjih nekoliko nedelja ocaj ocaja..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

P=relagano je ovo, jesu oni favoriti, ali brate...Totalno dekocentrisano
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

daj i Rebića Radonja... O mati mila, ccc...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Nego kad je kup? Da mi obavimo svoje...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Nego kad je kup? Da mi obavimo svoje...
ne bi ja bas rekao da smo mi tu favoriti, pogotovo ako ostanemo na ovom nivou kako igramo od pocetka ove godine :?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

garnett wrote:
crazynorth75 wrote:Nego kad je kup? Da mi obavimo svoje...
ne bi ja bas rekao da smo mi tu favoriti, pogotovo ako ostanemo na ovom nivou kako igramo od pocetka ove godine :?
My bad, zaboravih dodati ''Da mi obavimo svoje, za ovu sezonu...''
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Daleko od toga da sam očekivao da pobedimo Barselonu, ali imam utisak da smo pali bez ispaljenog metka. Ne znam kako ovako loše skačemo, ali mislim da je to dobrim delom uzrokovalo loš šut sa distance u poslednjih nekoliko mečeva. Jesenas smo bili dominantniji skakački i šuteri su znali da ima ko da pokupi eventualni prošamaj, pa su možda bili i rasterećeniji, opušteniji. Ne mora da znači da je to uzrok, to je samo moje mišljenje.

Krejzi, što se Kupa tiče, ko zna hoćemo li i tu obaviti svoje ako čika Dule odluči da se takmiči ove godine.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Bezveze smo izgubili ovolikom razlikom. 2 puta smo imali fine prilike 1. put za vodstvo kad je Danguba promašio šut za 3, a 2. put za +6 kada je Kalina promašio cijeli koš. Kada na to dodaš da je Đenka brzo napravio 4 prekršaja, a igrao je dobru odbranu, te da su tukli Bobija i da se one sudije nisu oglašavale na to, eto razlike kojom izgubismo.
Luka mi je djelovao nekako mlako, nezainteresovano. Ne znam šta se s njim dešava.
Što garnett reče, ne možeš na ovom nivou igrati bez rasnog šutera. danas odgledah Njižnji-Efes...nama treba neko ko se samo digne i cijepa mrežicu. To Radonji mora da dođe iz dupeta u glavu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Dennis Rodman »

Dajem kup i sve utakmice do kraja EL, za ponovni plasman u istu. :dedica:
Ovo meni miriše na obaranje forme, do koša ne mogu dobaciti otvorene šuteve, možda su treninzi stvarno pojačani? Ako nije tako, onda smo u problemu i izgubićemo kup! :mrgreen:
Ma, samo rekreativno posmatram utakmice, do ABA plejofa... Tu se definiše sezona. Za rekorde svaka čast, ali ako ih ne "ovaplotimo" kroz igre u plejofu, služiće samo za komšijsku sprdnju i zapise u Vikipediji.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Naša najlošija utakmica ove godine u EL, mnogo sam razočaran našom glupošću i igrom sa jednom četvorkom.
Mitrovića je u koš unosio i kombo 3/4 onaj crni, Tomas se valjda zove, Đenku nisam ni video u utakmici u drugom poluvremenu.
Utakmicu smo između ostalog izgubili i sa onim našim glupim greškama, ali i već prepoznatljivim promašajima za tri poena i duge dvojke, što nam dodatno opterećuje Bobija oko koga skupljaju.
Radonjić, pa pokušavao je nešto, ali je uvek kasnio. Iskreno se počinjem pribojavati polufoinala ABA lige zbog manjka mesa u reketu, zato što je i vrapcima na grani jasno da smo tu najtanji, kao i nekonstantnost naših šutera.
Da jedan EL tim nema rasnog šutera i da uđe u 16 najboljih je zaista čudo.
Nije nama potreban ni Ročesti, ni Gaudlok, ni Lodžeski, ali nam je potreban igrač koji će da pogodi kada je na šutu sam.
Ipak, idemo dalje, boli ovakav poraz, ali i to smatram školom, i da, Kalina je jebeni CAR.
I još nešto, ipak mi trčimo sa šampionima, to je neka druga dimenzija.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked