4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by redneck »

Klub je verovatno ucenjen menadjerima da njihovi puleni igraju po 25 minuta el i konstantno nas unistavaju,
valja zavaljati ove u turow.
EL je skola tj vasariste
Hvala bogu za Kalinu i Jovica.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

Osnovni i velik problem DR je'sto nije menadzer (a to je osnovno sto mora da bude svaki trener), sto ne zna da motivise i sto mu je HR losa strana. Npr primjetiomsam da Dangubica nakon svake greske vadi odmah iz igre to govori da nije dobar za HR da ne kazem nesto grublje. Velike utakmice se dobijaju nabrijanoscu, motivacijom i kvalitetom.
Gdje plovi ovaj brod sa statisticarem, ljudima u crnom i MW cuće se, ovo samo igraci mogu da izvuku na kraju ali pod uslovom da im plate lijezu redovno.
Veceras nas je razbio drugi tim Barse.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:Osnovni i velik problem DR je'sto nije menadzer (a to je osnovno sto mora da bude svaki trener), sto ne zna da motivise i sto mu je HR losa strana. Npr primjetiomsam da Dangubica nakon svake greske vadi odmah iz igre to govori da nije dobar za HR da ne kazem nesto grublje. Velike utakmice se dobijaju nabrijanoscu, motivacijom i kvalitetom.
Gdje plovi ovaj brod sa statisticarem, ljudima u crnom i MW cuće se, ovo samo igraci mogu da izvuku na kraju ali pod uslovom da im plate lijezu redovno.
Veceras nas je razbio drugi tim Barse.
Za Radonju i motivaciju si u pravu, ali kakv drugi tim Barse??? Ok, nije im igrao Nahbar. Navaro i Oleson su povrjeđeni, a i kao takvi su igrali sve utakmice do sada pa ne vidim da neko piše da je npr. Pao izgubio od drugog tima Barse. Mislim, ne treba pretjerivati.
I mi smo imali 2 priključka u utakmicu, ali u oba slučaja smo promašili trojku (prvi put za vodstvo, drugi put za prilazak na -6). Nije nas toliko Barsa razbila koliko nama fali konstantan šut kao što ga npr. imaju oni.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by Ганац »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IIzmn6rpRdc[/youtube]
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264hi ... f7XzNfc.Mo" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by garnett »

ovom rotacijom, polako ali sigruno se gubi mw..
radonja mora da nadje neku alternativu, tipa da jovic i mw igraju zajedno, i da mw u tim situacijama igra dvojku(pogotovo u odbrani), nesto kao i teo u cska prosle sezone, a jovic bi imao ulogu ko i sa repkom..
docim bi sa klupe ulazio jenkins da max forsira tranziciju..
ovo da se ceka prvi promasaj mw da bi se vadio iz igre, ne moze nista dobro da donese...
dakle potrebna je pre raspodela uloga, kako bi se sto vise igraca "ozivelo"..

jovic, mw, lazic, luka, bobi
jenkins, jaka, danga, kalina, maik

isto tako, jeste da su sada jaci protivnici u top16, al ono sto bode oci to je da sve manje igramo timski i da nam gradjenje skoka otislo drasticno dole..
naravno takva igra jos uvek nas ne kosta u abi, al zato u el, max dolazi na naplatu...

ipak, najvise brine to sto radonja nije poznat kao neko ko zna da dize formu, a da ne govorim da cim ima rezulatatski presing, momentalno upada u sablonsku rotaciju i totalno se gubi..

sve u svemu, buducnost se mora dobiti, ne zbog niza koliko zbog prekida "prokletstva".
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Markus se ne gubi ovom rotacijom. Markus da je u formi (a nije) ne bi toliko sjedio na klupi. Jović je jučer odigrao sasvim solidno i dobro je da je barem on u nekoj formi.
Nama je za bolje rezultate u EL potrebna četvorka i dobar šuter. Za ABA ligu ovaj trenutni roster, sa malo boljom formom je sasvim dovoljan.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Markus se itekako gubi u ovoj rotaciji i ono što ovo na našoj klupi radi sa njim je tešla glupost i ništa novo što karikatura od trenera pokazuje, a već ima jedno ubistvo igrača na duši, a to je Đenka. Jović da je juče dao 35 poena to ne bi promijenilo apsolutno ništa, opet bi bilo -15. A nama za EL i ABA ne treba ni četvorka niti šuter, već neko sa barem malo mozga na klupi. A ta teorija, Markus nije u formi pa igra manje je u najmanju ruku neozbiljna.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Meni je mnogo neozbiljnija teorija da se Markus gubi u ovoj rotaciji jer je u istoj bio cijelo vrijeme. Kada je igrao na željenom novou i minutaža mu je bila veća. trenutno ne igra, i zato više grije klupu nego što li bi trebao. Na kraju krajeva, i sam je rekao da je pao i da će da se digne. mislim da je izlišno pričati o Radonji u ovom slučaju jer mu je isti on davao potrebne minute na parketu i sa njim je napravio ono što je napravio u grupnoj fazi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Ti bi trebao prvo da shvatiš da Markus nije neki klinac ili polovnjak pa da njegova minutaža zavisi od trenutne forme. neke stavri neću da crtam ali nikako nije izlišno pominjati ono na klupi jer upravo ono treba da vrati najboljem igraču formu, a to se ne radi tako što ćeš ga slati na klupu i nije Markus doveden da bi njemu ono davalo minute, jer se kompletnom igraču ne ''daju'' minute, on je doveden da bi se tim pravio oko njega, kao i prošle godine sa Šilbom, ali ono to ne shvata. Nije to Rebić da mu se daju minute.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Ma ja...eto tako i oni drugi na klupama, širom Evrope, drže na parketu igrače kojima ne ide do besvjesti...nije nego.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Da, da, čim im najboljeg igrača ne krene oni ga krenu drndati. To svi rade bravo Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Jok, eto kad im najboljeg igrača ne ide par kola, on i dalje uzima najviše minuta. Bravo i tebi :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 4. kolo Top 16 faze EL: Barselona - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Vidim ja da si ti stručnjak za basket ko i ono na klupi našoj. Primjer mi daj pusti paušalnu demgogiju, pri-mje-R!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked