ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

Dogovoreno :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by Либурнија »

Константин wrote:
Либурнија wrote:
Рекао би човјек да се барем 20 година дружиш са многима, успут знаш и ко је са са ким друг а нисмо се ни упознали.
Претпостављам да се иде у Беч и у ЗГ код Робија са случајним пролазницима, да се преносе од некога поздрави форумашима од банованог човјека тек тако, да се иде на састанак са изборником са човјеком кога си тог дана упознао у кафани. Заиста је потребан мањак интелигенције како би се закључило да би ти таква особа могла бити и друг.
Константин wrote:
Либурнија wrote:
Btw никада се нигдје нисам двојно регистровао на ово мало мјеста гдје сам писао (и аватар је свуда исти).
А ко те је и гдје уопште спомињао у том контексту?
Константин wrote:
Либурнија wrote:
Није ми требала била каква подршка на било ком форуму јер нисам био на председничкој трци нити ми је требала финансијска, ваљда се само дискутовало на крају и не знам зашто то не знам који пут потенцираш.
Ако се посипаш пепелом у вези ружне прошлости, па то је ионако тренд... Било како било, ако ти је лакше, сматрај да сам бранио принципе а ти си се баш случајно затекао као тема.
Константин wrote:
Либурнија wrote:
Што си оптерећен са тим РСБ-ом, то је прошло има већ пар година.
Шта је и колико "прошло" дало би се дискутовати. Међутим, овдје није била поента у РСБ већ у феноменима кратког памћења и посљедичном "исправљању историје".
Константин wrote:
Либурнија wrote:
Је ли ти знаш шта значи крај?
Нисам примјетио да сам ти се обраћао. Поменут си узгред као свјеедок "ружне прошлости". Слаба вајда, ти изгубио памћење а тему појео мрак. Па ипак, жалим случај, само сам изнио суште чињенице на једну неоправдану и нетачну Праведникову опаску на мој рачун.
Константин wrote:
Либурнија wrote:
ЕНДЕ.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by Константин »

Либурнија wrote:
ЕНДЕ.
Надам се да ћеш напокон бити од ријечи и да ти је стварно енде након новог реда виртуелног лупања и нагађања...
Врста која изумире
Locked