ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

Ma jok nego je ono svojim visprenim odlukama sa klupe pobijedilo pola koša. A i večeras pokazalo ponovo svu bijedu svog znanja u košarci.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:Tako je Markuse zajebi statisticare , igraj kosarku bez sablona.
Ovaj Djenkin promasaj je klasican primjer sputavanja talenta i prevelike zelje da se izadje iz sablona. Igraj te momci slobodno.
hahahahahahaha....koji ste vi likovi kad nešto ovako možete da napišete....ahahahahahahahahaa
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Ma jok nego je ono svojim visprenim odlukama sa klupe pobijedilo pola koša. A i večeras pokazalo ponovo svu bijedu svog znanja u košarci.
Jok eto nije....ahahahahhahaha Radonjaaaaaaaaaaaa kraljuuuuuuuu
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by Pravednik »

Kaze nas narod ko se sretan rodi ni u wc nije gladan. Bravo momci tako se gine i bori, posbeno se ovo odnosi na strance, zajebite statisticara i igrajte kosarku, sutirajte slobodno, skacite, pa opet sutirajte, nije sve u igri dodaj Bobiju pa sta bude.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by musemic »

Pored one u Valensiji, najdraza pobeda!!!
Iskoristicu priliku: Cedo majmune, nabijem te na k****!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:А сад мађијаааааааааа!!!! :lol: :lol:

Дачо, видиш да је Крејзи у праву за Маркуса. :lol: :lol: :lol: :lol:
U pravu je...ja, ja...ahahahahaha....da nije presjedio na klupi ne bi eksplodirao u 3/4. Radonja jednako znanje.....

Ma momcima i Radonji naklon do poda....sad da uništimo groblje i to je to...doktor je fino rekao da nas top 16 ne interesuje, nego da je važno da pobjedimo polufinale i ako Bog da i finale...to je prioritet.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

Image
:kolo:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by Ганац »

Ганац wrote:Gledaću, navijaću, nerviraću se, ako pobedimo super, a ako izgubimo (pu, pu) neću biti prterano žalostan, očekujem posl ove utakmice blag rast forme i to kao neku kostantu u usponu forme gde bi najviši nivo igre imali u plej ofu ABA lige.
Radonja, pokidaj ih sve !
The attachment 10933915_735559239863215_6837630760483016776_n.jpg is no longer available
Malo da se citiram, čisto zbog slike, a i uroka... :lol:
Kako se ono piše 19/0 i idemo dalje.....
Msm, istrpesmo Đenku i MWila i pokidali su brate a i Zebra. Borba je bila dobra, bilo je i oscilacija ali smo stvarno najači.
10933915_735559239863215_6837630760483016776_n.jpg
10933915_735559239863215_6837630760483016776_n.jpg (30.66 KiB) Viewed 2928 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by Beara_Vladimir »

Dačo, na sva pitanja ćeš dobiti odgovor na kraju sezone. Iako bih imao šta da napišem o Radonjiću i posle ove utakmice, neću. Napokon smo došli do pobede tamo i nadam se da nas ovo može pokrenuti, jer mi se neke stvari u našoj igri nikako ne sviđaju i smatram da nam mogu doći glave na kraju sezone, no ne bih sada o tome. Stvarno imamo odličan tim, momci se bore do poslednjeg atoma snage i hvala im na tome!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

Ti Dačo i Smradonja se u basket razumijete ko i Mara u kriv k.urac, a tako si ga hailovo i prošle sezone, pa ste ga poduvali obojica od Rimca i hopsija i onda udri u plač nad nepravdom.
Svaka čast braći našoj Markusu, Đenki i Cirbi što su se izasrali mentolčini u usta, ako se igrači izdignu iznad njega, možda i prođemo u finale ABA.

Jako bitna pobjeda više na psihološkom planu za igrače na teškom gostovanju, da se digne to čelo malo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote:Dačo, na sva pitanja ćeš dobiti odgovor na kraju sezone. Iako bih imao šta da napišem o Radonjiću i posle ove utakmice, neću. Napokon smo došli do pobede tamo i nadam se da nas ovo može pokrenuti, jer mi se neke stvari u našoj igri nikako ne sviđaju i smatram da nam mogu doći glave na kraju sezone, no ne bih sada o tome. Stvarno imamo odličan tim, momci se bore do poslednjeg atoma snage i hvala im na tome!
Piši šta hoćeš o Radonji. To je tvoje pravo. Ali ja ne mogu da shvatim da ljudi ne vide koliko ga ova ekipa poštuje, koliko imaju odličan odnos i nikada, ali NIKADA ne mogu i neću da prihvatim da u ovakvim situacijama nema njegove zasluge. Ima dosta toga što mu i ja zamjeram, ali nemam problema da priznam kada odradi odlično stvari.
Jasno je stavio do znanja šta nam je prioritet. Dobili smo ekipu koja je druga u ligi, koja je razmontirala groblje u Bgd-u, koja nas je namučila u prvoj utakmici, a koju smo sada zveknuli i to na najslađi mogući način i prekinuli seriju poraza koji su se dešavali i kada je gosn. Kari bio na klupi.
Plus su nas sudije večeras debelo oštetile u nekoliko situacija, a posebno u posljednjij kada je bila nesportska lična Vitkovca.
Još jednom i treneru i igračima SVAKA ČAST!!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by musemic »

crazynorth75 wrote:Ti Dačo i Smradonja se u basket razumijete ko i Mara u kriv k.urac, a tako si ga hailovo i prošle sezone, pa ste ga poduvali obojica od Rimca i hopsija i onda udri u plač nad nepravdom.
Svaka čast braći našoj Markusu, Đenki i Cirbi što su se izasrali mentolčini u usta, ako se igrači izdignu iznad njega, možda i prođemo u finale ABA.

Jako bitna pobjeda više na psihološkom planu za igrače na teškom gostovanju, da se digne to čelo malo.

Kako autentican nacin za proslavu pobede. :kosarkas:
Ide loza, svakako - zna Radonja da si dobar covek
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Ti Dačo i Smradonja se u basket razumijete ko i Mara u kriv k.urac, a tako si ga hailovo i prošle sezone, pa ste ga poduvali obojica od Rimca i hopsija i onda udri u plač nad nepravdom.
Svaka čast braći našoj Markusu, Đenki i Cirbi što su se izasrali mentolčini u usta, ako se igrači izdignu iznad njega, možda i prođemo u finale ABA.

Jako bitna pobjeda više na psihološkom planu za igrače na teškom gostovanju, da se digne to čelo malo.
Ne znam kako se Mara razumije u tu krivu stvar, ali znam da bi ti prije pojeo ono što se ne jede nego li Radonju pohvalio. Ali to je već do tebe.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by Beara_Vladimir »

Isto kao što si ti i još neki koji su tokom cele prošle sezone dizali Radonju u nebesa trebali nakon poraza od tima sa 2 i po igrača, u polufinalu ABA lige, da pojedete mnogo toga što se ne jede, a ipak niste.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ABA liga 19. kolo: BUDUĆNOST - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

dacha od bosne wrote:
crazynorth75 wrote:Ti Dačo i Smradonja se u basket razumijete ko i Mara u kriv k.urac, a tako si ga hailovo i prošle sezone, pa ste ga poduvali obojica od Rimca i hopsija i onda udri u plač nad nepravdom.
Svaka čast braći našoj Markusu, Đenki i Cirbi što su se izasrali mentolčini u usta, ako se igrači izdignu iznad njega, možda i prođemo u finale ABA.

Jako bitna pobjeda više na psihološkom planu za igrače na teškom gostovanju, da se digne to čelo malo.
Ne znam kako se Mara razumije u tu krivu stvar, ali znam da bi ti prije pojeo ono što se ne jede nego li Radonju pohvalio. Ali to je već do tebe.
Naravno da je to neistina, kad je zasluživao ja ga uvijek pohvalio, a nikad nikoga ne hvalim za glupost, neznanje i bezobrazluk, tako da to što se ne jede slobodno ću prepustiti Brabonjici i tebi, pa živli obojica 100 godina još :ziveli:

@musemic Ja sam i inače, privatno vrlo autentičan. :mrgreen: Lozu svakako ponesi :rakija: , kako god ispane na kraju, trebaće...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked