5. коло Топ 16 фазе ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - АЛБА

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 5. коло Топ 16 фазе ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - АЛБА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јединство духа и тела.
Односно оних на терену и оних на трибинама.
Они на терену лете а они на трибинама грме!
Резултат тога....
Штета што против турака нисмо играли у Пиониру.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 5. коло Топ 16 фазе ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - АЛБА

Post by dacha od bosne »

Gledam sada snimak. Zaista sam oduševljen kako smo odigrali. Podrška sa tribina zaista onakva kakva treba da bude. Bolje i ta jedna pjesma kako valja, nego li više njih a da nisu otpjevane kako treba.
Ako uspijemo da zadržimo ovakav ritam do polufinala, zaista neće biti problema ni sa komšijama.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 5. коло Топ 16 фазе ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - АЛБА

Post by Константин »

Добар наступ нема збора. Добро и вођен меч јер смо их реално тјерали да шутирају преко високих играча, мени је и интересовало како ћемо играти против оних покретљивих четворки. МВил потврдио опет да мора да буде командант и имао је поред 10 још једно 6-7 врхунских асистенција које наравно нису уписане због других играча јер нису крунисане кошем. Разиграва ладно са једне на другу страну терена и заиста сјајно води и убрзава екипу. Једино што ме нервира ми идаље немамо акцију за задњи напад (на крају четвртине), ваљда ће и то доћи једном код Радоње.
Што се тиче Север цели која се вртила читав меч само да кажем да уживо то није изгледало баш тако сјајно и да је срећа што смо нон стоп водили па је било разлога и потеза да се прихвати од свих 7000 када је било фантастично. Било би добро да и ту видимо апгрејд на кошарци, иако ме више интересује да екипа настави расти ида будемо топ за април. То је најбитније за Звезду...
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 5. коло Топ 16 фазе ЕЛ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - АЛБА

Post by Pravednik »

Ovo sinoc kako je postavljena utakmica je primjer kako to treba svaki put da se radi u vaznim utakmicama. Dakle docekali smo da je Radonjic dobio jedan vazan mec protiv ozbiljnog tima. Ostro od prve minute, borbeno , u napadu dirguje onaj ko treba to da radi, trka, skokovi, navijaci, sinergija i odmah rezultet ekstra. Da smo ovako odigrali u Titogradu bilo bi plus 30 za nas.
Pokazali smo da mozemo, da zelimo i ovako se mora nastaviti do kraja. Neka im se malo tresu gace, neke se uznervoze i da im strpamo u aprilu.
Cestitke treneru, igracima, publici. Idemo dalje pun gas.
Locked