АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

Post by Ганац »

Utakmica koju je teško bilo pripremiti, teško je bilo naći "goriva" da se odigra ozbiljno, i kada je to urađeno, rezultat je BRUTALAN.
Teško mi je biti objektivan kada igra Zvezda, ali mi smo druga dimenzija za ABA ligu. Kakva brutalna zakucavanja Dangube i Zirbesa, malo mi napucalo adrenalina. Pred kraj mi bi malo žao Solnoka i njihovih igrača, a naši kao terijeri ne posustaju.
Zaista je lepo biti Zvezdaš ovih godina.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

Post by Константин »

Индекси 120:16, шта рећи. :D Иначе осим што смо дочекали минутажу за Тејића и Ребића, дочекасмо и да након 20+ не спуштамо разлику поред играча са мањом минутажом. Сјајан приступ свих 40мин а то је једна од особина шампиона. Ипак не треба се замајавати са новим рекордом (+43 у АБА) без титуле. Дизати и даље форму и држати континуитет за април, то је најбитније. Браво :zastavaGRB:
Врста која изумире
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

Post by Dafi »

Mislim da je ovo rezultat opustenosti igraca i Radonjica. Nisu se ganjali nikakvi rekordi(vec su oboreni),nisu se vadili iz igre mladi igraci cim protivnik malo priprijeti (bilo je cinimi se 15-15) niti ako nesto pogrijese. Ja samo neznam gdje ovi mladi plejevi uce ovo cimanje glavom pri svakom laksem dodiru,Cvele je bio sampion za to a vidim i reba je blizu :lol:
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

Post by Nolle »

Sinoć mi je zasmetalo nešto što Krejziju smeta. Izmena Dženkins - Jaka na 2 minuta do kraja treće četvrtine (eh kada bi to bile jedine brige, gde bi nama kraj bio...). Očigledno je Radonjić hteo da sinoć razigra Luku i Jaku malo više. Jaka je baš u teškom kanalu, ni sinoć nije to bilo nešto epohalno. Mada, kada Rebić bocka trojke, sve ostalo je magrinalno. Meni su Tejić i on utisak utakmice, čak i pre kucanja Dangubića. Treba biti zaista psihički jak, da 30 utakmica mašeš peškirima, a onda izađeš i "odradiš" 20 minuta.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 20. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЛНОК

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked