6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

A onda ni stručnjak takvog kalibra ne prihvata ponuđeno nego ode negdje gdje mu je bolje u oba smisla.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Константин »

бишоп wrote:
Константине драго ми је што спомињеш ростере у време Карија и сада, то мени говори да растемо као клуб, а да сте за џабе били против нас који смо још одавно заговарали Човића.
О чему ти?
Ја сам био за долазак Човића на чело клуба из једног једниг разлога да се дефинитивно не угасимо или јер није имао ко други у том моменту, али нисам задрт па да због тога не пратим реално и добро и лоше што се даље дешава. Ето среће да нико никоме не даје бланко кредит...
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Константин »

dacha od bosne wrote:A onda ni stručnjak takvog kalibra ne prihvata ponuđeno nego ode negdje gdje mu je bolje u oba smisla.

А шта ако му је речено да ће добити толико и толику плату и те и те играче и та и та овлашћења, па на крају не буде испоштован?
Зна се ко је одговоран и то није само у КК него у свакој фирми, причате којешта.
Врста која изумире
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Dafi »

Ja mogu da razumijem nezadovoljstvo porazom i Radonjicem takodje ali bi trebalo biti malo konkretniji u tome. Navodjenje primera Vujoseviceve genijalnosti uvodjenjem Marinkovica(do koga je lopta dosla jer nije bilo rjesenja a isticao je napad) koji pogadja trojku da bi se osporio Radonjic je za mene nepristojno na ovom nivou diskusije. Pa mi smo takvih suteva(takvih genijalnih rjesenja) sinoc imali deset gdje smo sami i neometani sutirali za tri poena ali Radonjic nije mogao da pogodi iako je bio sam. Porediti utakmicu iz ABA lige sa utakmicom TOP16 faze je takodje nepristojno a i stalno ponavljanje aprila i maja je vise i vrapcima dosadilo.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Dafi »

Константин wrote:
dacha od bosne wrote:A onda ni stručnjak takvog kalibra ne prihvata ponuđeno nego ode negdje gdje mu je bolje u oba smisla.

А шта ако му је речено да ће добити толико и толику плату и те и те играче и та и та овлашћења, па на крају не буде испоштован?
Зна се ко је одговоран и то није само у КК него у свакој фирми, причате којешта.
Onda se kao tako principijelan fino zahvalis i kazes hvala lijepo dovidjenja!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

Константин wrote: А шта ако му је речено да ће добити толико и толику плату и те и те играче и та и та овлашћења, па на крају не буде испоштован?
Зна се ко је одговоран и то није само у КК него у свакој фирми, причате којешта.
A šta ako mu sve to nije rečeno ili barem dio toga? Ako imaš tačnu informaciju iznesi je. Ako nemaš, onda i ti pričaš koješta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by crazynorth75 »

A jel ti imaš Dačo tačnu informaciju? Napisao si kako je Kari selektovao ekipu i da za bolje igrače nije bilo para zbog Karijeve plate? Daj nam te informacije ili su i to koještarije?
Ili i dalje idemo u spin da je škrtica iz Pirota zajebala prepoštenog i naivnog gazdu the Ciganina?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

khm...ja ispravih što napisah, tako da, mrka kapa Karijevac.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by crazynorth75 »

Znači ipak koještarije...Radonjista... :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Znači ipak koještarije...Radonjista... :mrgreen:
Kao i vaše...Karinjista :utata:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by crazynorth75 »

Gazdine pudlice :mrgreen: :dita:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

Mi se Gazdi :pera: jer je legenda, a vaš košarkaški mag se uhvatio magle :foot (10):
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by crazynorth75 »

Kao što rekoh - Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Onda ga i ne dovodiš samo kao adut u preuzimanju kluba i serviraš mu presmiješan kadar.
A onda je Mrmot zamotao cokoladu u foliju...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Константин »

Dafi wrote:
Константин wrote:
dacha od bosne wrote:A onda ni stručnjak takvog kalibra ne prihvata ponuđeno nego ode negdje gdje mu je bolje u oba smisla.

А шта ако му је речено да ће добити толико и толику плату и те и те играче и та и та овлашћења, па на крају не буде испоштован?
Зна се ко је одговоран и то није само у КК него у свакој фирми, причате којешта.
Onda se kao tako principijelan fino zahvalis i kazes hvala lijepo dovidjenja!
Ја сам се захвалио кошаркашком клубу тако што сам купио полусезонску и бодрим га када сам год у прилици од професионалних и породичних обавеза. А критиковати грешке није пљување по Звезди и да га је било много више можда наш ФК нпр не би био полумртав.
Врста која изумире
Locked