6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Locked
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Il genio »

Image
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Dafi »

Po malo mi je zao sto se napravila atmosfera da smo mi toliko dominantni i da imamo toliko mocan tim pa samim tim i neke lose partije i porazi od klubova EL se dozivljavaju kao neznanje trenera,nezalaganje igraca ili kako neki vole da kazu bezmudost istih.
Gledam ove preko brda i slusam kolika je to kuknjava(koju naravno ne podrzavam) da ne samo njihovi navijaci misle da su oni i dalje ti koji stvaraju cuda i da ce svjetsko cudo biti ako odu u EL sledece godine nego i nasi navijaci pricaju istu tu pricu jer smo mi toboze deset puta jaci od njih.
Odoh ja s teme skroz :twak:
Htio sam da kazem da eventualna tijesna pobjeda protiv Zalgirisa ili (nedaj Boze) poraz nije nikakva katastrofa i da je to normalno jer oni nikad nisu propustili EL od kad se ona igra a mi smo u njoj tek drugi put.
Imam utisak da se ekipa vraca na stari kolosijek jos samo da se probude Jaka i Mitrovic i to je to.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

Ajmo momci samo hrabro!!! Pobjediti se može, samo treba biti mudar i pametan i ne dozvoliti neku run and gun košarku.

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by musemic »

Ma jašta, kakvo pisanje, analiziranje protivnika...kakvi litvanski šumari - neatraktivan protivnik...mi smo CZ...priznajemo samo Real, Barsu, Makabi...Pao i Oly samo zbog specifičnih odnosa...i tako to...

E, ako izgubimo, onda ide deranje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Il genio »

musemic wrote:Ma jašta, kakvo pisanje, analiziranje protivnika...kakvi litvanski šumari - neatraktivan protivnik...mi smo CZ...priznajemo samo Real, Barsu, Makabi...Pao i Oly samo zbog specifičnih odnosa...i tako to...

E, ako izgubimo, onda ide deranje...
:R

Realno, samo da prodje ova smorcina, Solnoci, Zalgirisi, Krke, dajte Pao da se igramo. :)

Ne igra Jovara, kao sto biva u takvim situacijama, ocekujem da poludi Dzenkins. Klubovi tipa Zalgiris su nam postali redovne musterije, tako da ocekujem pobedu, ne mora da bude rutinska kao protiv Albe. Bilo bi dobro kada bismo nekim cudom makar pristojno popunili Arenu, da u klub kane prekopotrebna kinta.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Pravednik »

Nezgodan protivnik, nacija koja gaji sutersku kosarku i ako ih krene bice tesko. S druge strane ocekujem dalji rast nase forme. Procjena 5-10 razlike za nas. Imamo kvalitet da odemo u Atinu prsa u prsa.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Константин »

Било би сјајно да добијемо али прије свега због форме и психе, топ8 ми је у другом плану и нећу бити разочаран ако се будемо борили и изгубили. За сада све иде по плану, али зна се шта је ове године приоритет свих приоритета.
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by МоСа ВерСе »

Мало атипична екипа за Литванију. Јачи су унутра него споља. Мислим да им можемо умирит' бекове, потребно је само изрегулисат њихов офанзивни скок и онда транзиција. Нема ту неке филозофије велике.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Najdoski dr. Ilija »

Каже ми другар коме је баскет специјалност да су Литванци јачи од Албе али можда за нијансу слабији од Галате.
Ја и даље сматрам да ми нисмо смели да изгубимо од Галате тако да узрочно-последично вечерас очекујем сигурну победу! :dedica: :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Nolle »

Zanima me da li Mitrović može da ponovi odbranu protiv Galatasaraja večeras. Upravo zbog Jankunasa. Pokazuje da polako izlazi iz krize.

Procenat šuta Milaknisa je takođe bitna stvar. Njemu se ne sme ostavljati prostor. Ne sme se desiti da ga čuva Marcus. Ovo je jedna od retkih utakmica gde Marcus može da čuva plejmejkere. Lekavičijus je sporadičan šuter, i sa njim Markus može sigurno.

James Anderson... Lazić, Blažič, Kalinić. Sliku na ormarić i to je to. Nadam se da je i sinoć bila ispod jastuka, da znaju na koga trebaju da "grizu".

Nadam se da će Jenkins da nastavi gde je stao u poslednjih nekoliko utakmica.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by Dafi »

Mene najvise brinu Jankunas i Songajla na cetvorci gdje smo mi ponajtanji. Nisu oni nikakve azdaje od igraca ali imaju veliko ikustvo a mi bas tu nemamo. Milaknis i Anderson su dobri igraci ali i mi tu imamo jak odbrambeni arsenal. Mislim da je kljuc nase pobjede u trcanju i tranziciji zbog mladosti i energije. Nikako nesmijemo dozvoliti da nas uvuku u svoj ritam i da se oni pitaju jer su mnogo iskusniji od nas.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by crazynorth75 »

Nimalo laka utakmica protiv čuvene litvanske škole košarke. Ja nekako očekujem od Đenke koji bi trebao dobiti veću minutažu večeras da bude u svom dobrom ritmu. samo ako odbrana da bude na nivou kao protiv Albe i to je to.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
DusanRSMarkovic
Новајлија
Posts: 19
Joined: Mon Jan 05, 2015 4:47 pm

Re: 6. коло Топ 16 фазе ЕЛ: Црвена звезда - Жалгирис

Post by DusanRSMarkovic »

Cujem da je ostalo jos 8k karata u prodaji,ako je stvarno tako onda smo prava stoka...zar je bitno protiv koga igramo,igramo evroligu ljudi...
Locked