АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

Е виш овако, ту лекцију Мрчо није савладао ни у Александровцу а ни проту Цибоне тако да... :foot (10):
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Liburnija, pogrešno sam se izrazio. Mislio sam da je jedini krivac za večerašnja događanja u kontekstu da je morao da u igri drži duže Tejića, da pruži priliku Rebi, Arnaitoviću i onom momku (zaboravih mu ime). Iscrpio je bezveze igrače i samo rizikovao dodatne povrede jer ovi jesu igrali grubo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Od svih narednih utakmica, jedino mi je bitno da groblje dobijemo. Sve ostale bi mogao da razigrava ekipu, pre svega klince.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Pojedinci ovde na forumu se ponasaju kao ova grobljanska balavurdija po forumima koja jedva ceka da izgubimo ili da nam se nesto desi pa da likuju i kao podjebavaju :shock: . U cudu sam sto se ljudi raduju porazu da bi rekli da su oni u pravu.
Poraz kao poraz je nebitan. Pridruzujem se misljenju da nije bilo potrebe forsirati nosioce. Trebalo je odigrati bas kao protiv Solnoka ali ...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

To za radovanje porazima ćeš dozvoli, da zajebeš, jer nije tačno. A podjebavalo se samo za neke teorije koje su iznošene da bi se pravdao i Radonjić. Kritikuje se cijele sezone za greške koje se čine jer se zna šta nam se dešavalo prethodnih godina u odlučujućim utakmicama.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Stvar koja mene već duže vreme izluđuje jeste da mi nismo iskoristili, verujem, ni jedan poslednji napad (u četvrtini I na kraju utakmice) isključujem protiv Budućnosti onaj odbitak.
prosto ne mogu da verujem da je maštovitost našeg trenera I njegovog stručnog tima toliko slaba, pa nekad mogu da pogledaju kako rade drugi treneri, recimo Repeša sa poslednjim napadom u Španiji beše kada Babić sam ostaje I zakucava. Da ne pominjem druge trenere I akcije.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Beara_Vladimir »

Ja zaista ne znam hoće li pojedinci razgraničiti neke stvari u svojim glavama. Prvo i osnovno, to što neko kritikuje Radonjića apsolutno ne znači da ne pruža podršku ekipi. Dobar deo zvezdaške populacije, uključujući i mene, nema poverenja u Radonjića. Veći problem od toga je što mu igrači neveruju. Drugo, čovek nikako da nauči nešto, nikako da napravi neki korak napred. Umesto da je šansu dao mlađim igračima, on je bez ikakve potrebe dodatno trošio neke igrače, čiji će nam učinak u najvažnijim mečevima sezone biti od esencijalnog značaja. Ponavljam, uopšte nije bitan poraz. Ono što brine jeste naša igra. Ostaje da se vidi hoćemo li istu popraviti i u kojoj meri pred najvažniji deo sezone. Ja sam vrlo skeptičan po tom pitanju.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Константин »

dacha od bosne wrote: Ako se to ne desi, biće to katastrofa epskih razmjera.
Е због тих епских размјера се и указује на неке ствари. Чини се да "ови који се радују Звездиним поразима" и "који су уствари гробари" то раде и више него конкретно један дуууги период, тако да је њих 36мин МВила и играње осталих искусних и не играње неискусних-најмање изненадило.
Рекао сам већ, остаје да се надамо да јачи и дужи ростер одради посао због 3 добијене у 1/2 АБА и да ће овај изгубутис постати нека верзија Љупка Петровића.
Што се тиче меча не би ме чудило да је Крка одиграла како је неко и тражио, напунише нас са 3 и 4.
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

бишоп wrote:Апсолутно се има шта замерити Радоњићу када је ова утакмица у питању, ја му пре свега замерам велику потрошњу најбитнијих играча и то се без икаквог резултата. Још у тренуцима када се нервоза увукла у велики део тима требао је да пусти ону дечурлију па нек буде шта бити мора. Чини ми се да је Ганац споменуо да ми уназад ни сам не знам колико утакмица ми ниједан напад нисмо завршили кошем је итекако забрињавајуће. И поред тога пораз ко пораз наравно да боли ( мене лично боли више овај синоћ него онај против Жалгириса) али није смак света. Синоћ смо могли да видимо и шта нас очекује у плеј офу, какво суђење :foot (10): , па мајко мила за шта ми добијамо техничке, а ако их упоредимо са неким дешавањима на другим теренима онда тим другим играчима - тренерима треба забранити бављење кошарком доживотно. Срамота.

Што се вас драги пријатељи анти радоњићевци тиче, након серије промашаја од 20/0 и сада након једне погођене тројке ви желите да нас убедите у ваш изврстан проценат убачених шутева, браво .
Samo bih da prokomentarišem boldovano, akoje to generalni stav sudijske organizacije i ABA lige, ja podržavam pošto bi na taj način vrlo brzo bili i igrači i treneri uvedeni u red.
Međutim bojim se da je ono sinoć bilo tendenciozno i s namerom da se uputi neka poruka KKCZv.
Verujem da bi sa onakvim kriterijumom i svinjče a i pola ekipe još u prvom poluvremenu bili oterani u svlačionicu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Najdoski dr. Ilija »

И ја се придружујем свима који имају мишљење да је суђење било у најмању руку проблематично.
Што се тих техничких тиче ја лично бих волео да се техничке и искључења добијају за жестоке приговоре и "хватање за гушу" а не за ситно џванкање.
Енергична реакција на судијске одлуке је и вид притиска на исте а и средство да се раздрма сопствена екипа.
Ја стичем утисак да Радоња једва сме и да се обрати судијама а то у ономе што нас очекује "у блату" може да буде од великог значаја!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Utakmica je od samog pocetka krenula naopako. Mi izasli kao na zagrijavanje a oni maksimalno nabrijani. Ubrzo su igraci postali jako nervozni sto Krka nije skinula gace pa da ne moramo da se znojimo. E tu najvise krivim trenera sto to sve nije presjekao i odigrao utakmicu do kraja s klincima i sacuvao igrace i fizicki i mentalno. Zasto ima potrebu da pobjedjuje ove utakmice koje ni napaljenim klincima nisu bitne,pitam se. Ovim porazom mozemo samo da dobijemo nikako da izgubimo. Konacno je prekinut taj niz i prica o nasoj nepobjedivosti i super je sto se sad desila a ne u plej ofu ili tik ispred pomenutog jer bi tad bilo kasno.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

Што се вас драги пријатељи анти радоњићевци тиче, након серије промашаја од 20/0 и сада након једне погођене тројке ви желите да нас убедите у ваш изврстан проценат убачених шутева, браво .

Dakle jos jedno izvrtanje , ne znam vise da li je namjerno ili ne. Vec duzi niz utakmica se prica o davanju prilike Tejicu i Rebicu, da se vidi sta momci mogu , da ih čeličimo. Niko ne prica o porazima vec se na njih unaprijed pristaje ali samo da se da prilika mladjim momcima i odmore oni najiskusniji ili najvazniji za ono sto nam dolazi. Zar je bitno 20-0, 21-3, 24-2 ili bilo sta drugo , prvi smo i idealna je prilika za ekperimente, uigravanje. Pa sjetite se samoprosle godine na onoj utakmici 5 na 3 ko je davao trojke a kapoten Simke se sklanjao, pa mali Rebic , dakle ima materijala ajmo ga brusiti ili cemo i dalje da punimo CV.
Ajd sad fino kako ti najbolje znas objasni nama anti radonjistima , koji i dalje podrzavamo istog jer moramo sta drugo da radimo, sta je trener konkretno uradio na poboljsanju igre, zasto poslije svakog tajmauta primamo poene i ne realizujemo napad, zasto juce ne igraju klinci, ko spominje nebitne poraze.
Pa i za EL sam prvi rekao neka uzivaju i nadmecu se ali sve u svrhu napredovanja i sagledavanja stanja gdje smo uodnosu na najbolje.

Dok se oni grupisu sa sve Panticima , Tegeltijama, blicovcima, o zurnalu necu da pricam, sa sve gebelsom na celu , nase upozorenje sa kakvim zlom se ima posla (a isto tako je bilo i prosle godine i oni ladno otese domacicu i to bez naseg ispaljenog metka, oteli nam u finalu (u koje smo usli sretno) prebivsi Rakocevica godinu prije u Laktasima) neko podvodi pod izdaju, radovanje porazima ili ne znam ti vise cemu. Ajde malo molim te povuci rucnu pa i mi smo nekakvi navijaci , ne najbolji ali smo navijaci.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: АБА лига 21. коло: КРКА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dennis Rodman »

Moralo se nekad i izgubiti, a i ranije mi je djelovalo da Džikić ima penicilin za nas, samo ipak smo mi mnogo jača ekipa, pa mu se uspjelo tek sad potrefiti, kad mi dobro oscilujemo. Po meni dobro da se prekine taj niz, da se ne stvara neka suviše nerealna slika o sopstvenim mogućnostima. Jedna zanimljivost - čuveni Drim Tim iz 1992, koji se prošetao Olimpijadom i posprdao sa kompletnom konkurencijom, je izgubio prvu utakmicu od koledž ekipe gdje je čak jedan od bitnijih igrača, sa Djuka neki plej bijelac, ostao bez traga u NBA. Doduše, trener Čak Dejli je sve učinio da mu ekipa izgubi, kako bi ih naučio lekciju :pera: Šta je smiješno u vezi toga, je da oni nisu gubili zbog, kako bi se pretpostavilo, sebičnosti, već jer su previše dodavali, niko nije htio ispasti šupak :thumbup:
Zvezdaš. Robista.
Locked