7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Ostali smo gotovo i bez teoretskih šansi za prolaz u Top 8. na kraju krajeva, skoro svi smo se složili kako to i nije toliko važno koliko je važno polufinale ABA lige. Zato, naš vrli trener Radonjić imaće priliku da protiv izuzetno dobre ekipe, u kojoj igra naš bivši igrač Demarkus Nelson, pokaže šta i koliko umije sa ovom ekipom.

Nastupićemo bez Dangubića i Jovića, koji bi trebalo da se priključe treninzima dan nakon utakmice.

Utakmica se igra u petka od 20:45.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Svi znamo koliko su TOP 16 EL mečevi dragoceni, treba ih iskoristiti na najbolji mogući način. Sve što tražim jeste da se pošibamo muški, da budemo u ''borba bre'' modu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Ja mislim da i u EL polako treba davati sansu mladjima. Vise nemamo nikakve sanse tako da nevidim razlog za ratovanje i trosenje glavnih igraca a utakmicu mozemo dobiti samo ako kometa pogodi u dvoranu. Mi smo pali u formi a oni je drasticno podigli. Ja bih pristao da ovo izgubimo 15-20 razlike samo da se niko vise ne povrijedi jer bi u tom slucaju bili desetkovani,jos ako bi to bio neko od vodecih igraca mozemo se pozdravit sa sezonom. Dovoljno je samo uporediti igrace na poziciji cetiri i da bude jasno u kakvoj su oni prednosti,Focis-Gist naspram Mitrovica i Tejica.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Dafi wrote:Ja mislim da i u EL polako treba davati sansu mladjima. Vise nemamo nikakve sanse tako da nevidim razlog za ratovanje i trosenje glavnih igraca a utakmicu mozemo dobiti samo ako kometa pogodi u dvoranu. Mi smo pali u formi a oni je drasticno podigli. Ja bih pristao da ovo izgubimo 15-20 razlike samo da se niko vise ne povrijedi jer bi u tom slucaju bili desetkovani,jos ako bi to bio neko od vodecih igraca mozemo se pozdravit sa sezonom. Dovoljno je samo uporediti igrace na poziciji cetiri i da bude jasno u kakvoj su oni prednosti,Focis-Gist naspram Mitrovica i Tejica.
Vidiš ja bih baš voleo da se pošibamo muški, pa da vidimo gde smo. Jedna od stvari koja me iritira kod našeg trenera jeste to što skoro uvek ide linijom manjeg otpora. Čekali smo plasman u TOP16 kao ozeblo sunce, da bi Radonjić mrtvo 'ladno izjavio kako nam to nije prioritet. Ništa, najbolje onda da unapred upišemo poraze i da se ne takmičimo više. Glavani igrači se odmaraju u ABA ligi u mečevima koji nemaju gotovo nikakav rezultatski značaj, jer smo već obezbedili prvo mesto. Međutim, Radonjić u tim mečevima troši nosioce naše igre iz samo njemu poznatih razloga.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Путанес ји Панатенаики !!!

О кошарци после утакмице, мада не делим мишљење са Дафијем. Мислим д анас очекује дуел на једну лопту. Сад кад наши изненаде лежерном кошарком, Радоњић синоћ био у наргила бару, после играо сиртаки и завршио тако што је са Грцима ломио тањире. Јавио ми Мусемић. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

I ja sam mišljenja da bismo mogli odigrati dobru utakmicu večeras, samo da nam šut krene jer smo ekipa koja nenormalno zavisi od šuta. Prava prilika i da se naše četvorke Mitrović i Tejić kale protiv njihovih i uvježbavaju za PO ABA. Nadam se, maštam, oštro zahtijevam da Tejić uzme minimum 15 minuta večeras. Zajebana su ekipa, sa odličnim trenerom, ali da mi odigramo dobro pa ako bude dovoljno za pobjedu - bude, ako ne bude - ne bude, važno je vidjeti neke stvari.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Трапа »

Beara_Vladimir wrote: Vidiš ja bih baš voleo da se pošibamo muški, pa da vidimo gde smo.
+ 1

Наравно то не значи да сам уверена у победу у Атини, ал нема разлога унапред скинути ћега. Да играчи дају све од себе, па шта буде буде. Нећемо никад постати шампиони ако будемо „бирали" утакмице, а поготово ако против јачих противника уђемо у текму са размишљањем „немамо ми ту шта да тражимо". Само бахато и безобразно, без респекта.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Verujem da će rasterećenost igrača u smislu "utakmice bez velikog takmičarkog značaja" doneti lepršaviju igru i preciznije šuteve.
Očekujem pobedu sa 5/6 razlike.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Sa pristupom ''nemamo mi tu šta da tražimo'' se i stvara gubitnički mentalitet. Zašto ne bi ušli u tekmu sa pristupom ''ajde da ih razbijemo''? Tu nešto možemo i od Kadinjače da naučimo. Oni i kada su gubili u EL velikom razlikom borba im je uvek na nivou bila. Upravo to tražim večeras! Da se muški pobijemo, da pokažemo da imamo ono što bi svaki muškarac trebao da ima i ja ću biti zadovoljan bez obzira na rezultat.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Beara_Vladimir wrote:Sa pristupom ''nemamo mi tu šta da tražimo'' se i stvara gubitnički mentalitet. Zašto ne bi ušli u tekmu sa pristupom ''ajde da ih razbijemo''? Tu nešto možemo i od Kadinjače da naučimo. Oni i kada su gubili u EL velikom razlikom borba im je uvek na nivou bila. Upravo to tražim večeras! Da se muški pobijemo, da pokažemo da imamo ono što bi svaki muškarac trebao da ima i ja ću biti zadovoljan bez obzira na rezultat.
Mislis onu musku borbu protiv CSKA u Moskvi kad su pukli 40 razlike. A takvih je jos bilo kad su rekreativno gubili jer ih vazne utakmice cekale u ABA ligi.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ми смо баш "мушки" ушли у утакмицу... :isuse:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Kakva zbunjoza u napadu mati mila :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

A idiotske greške neposredno nakon time outa su nam postale tm.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Dafi wrote:
Beara_Vladimir wrote:Sa pristupom ''nemamo mi tu šta da tražimo'' se i stvara gubitnički mentalitet. Zašto ne bi ušli u tekmu sa pristupom ''ajde da ih razbijemo''? Tu nešto možemo i od Kadinjače da naučimo. Oni i kada su gubili u EL velikom razlikom borba im je uvek na nivou bila. Upravo to tražim večeras! Da se muški pobijemo, da pokažemo da imamo ono što bi svaki muškarac trebao da ima i ja ću biti zadovoljan bez obzira na rezultat.
Mislis onu musku borbu protiv CSKA u Moskvi kad su pukli 40 razlike. A takvih je jos bilo kad su rekreativno gubili jer ih vazne utakmice cekale u ABA ligi.
Promašio si poentu opasno. Nije stvar u tome jesu li pobedili ili ne, stvar je u tome da su izgradili pobednički mentalitet upravo tim stavom ''borba bre''. Ako ćemo da analiziramo njihove rezultate u EL, nema problema može i tako. Onda bi recimo mogao pomenuti da su pobedili u Beogradu taj isti CSKA ili zašto ne otići i koju godinu ranije i prisetiti se kako su u Pioniru padali Barselona, Real, Makabi i ostali. Da ne bude zabune, zabole mene i za njih i za njihove rezultate. Ne govorim ja ovo zbog njih, nego zbog nas. Smatram da ne koristimo dovoljno dobro učešće u TOP16. Stav ''nemamo šta da tražimo jači su'' je siguran put ka porazu.

Inače, ala uđosmo muški u utakmicu, svaka nam čast.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked