7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

User avatar
DusanRSMarkovic
Новајлија
Posts: 19
Joined: Mon Jan 05, 2015 4:47 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by DusanRSMarkovic »

Znaci svaka nicija lopta je pripala panati....sve im jebem
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Al' da svakli jebeni put izgubimo loptu poslije to ne mogu vjerovati i onda trica i aj u *** sve
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Искуство Диамантидиса, изграђена акција за три поена за Слотера и то је оно што одваја топ 8 екипе од Звезде у овом тренутку. Но, нема везе, вратили су се у меч, показали карактер и кад су се опустили и схватили да немају шта да изгубе, кренули да играју како треба. Радује Тејић и радује Ђенка. Судије су такође кумовале мало, али 18 изгубљених лопти ти не даје право да победиш у Атини.

Би на крају како сам предвидео, једна лопта је одлучила све, ми никако да дамо неки овакав кош, али нека Вилијамса и његову руку Бог наштима кад је најпотребније.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Nikako ove padove da iskontrolišemo i da steknemo taj ubilački instinkt. 'bem ti košarku i sve... Inače sjajno pripremljena odbrana Ivanovića, najbolja stvar su partije Tejića i Đenke...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

Ova utakmica daje nadu da izlazimo iz krize. Posteno odigrano i sa nekim stvarima koje mi se bas svidjaju.
moramo uskoro skinuti neki veliki skalp , doci ce i to.
i dalje imamo problem sa tajmautima, dakle procitani smo treba uvoditi novitete, neke minijature.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Nikako ove padove da iskontrolišemo i da steknemo taj ubilački instinkt. 'bem ti košarku i sve... Inače sjajno pripremljena odbrana Ivanovića, najbolja stvar su partije Tejića i Đenke...
Уплашили су се победе после оног офанзивног скока и боље за нас д аје судија досвирао фаул над Бобијем који је био очигледан. причам при резултату 65-60. Овако аут, продадосмо јефтино лопту и ту се увукла несигурност. Говорим тада, тражи Радоња тајм аут, тражи тајм аут и направи им акцију. Знао сам шта ће да се деси свега ми.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Koliko smo katastrofalni bili u 1. četvrtini, toliko smo bili fantastični u ostatku utakmice. Sa -20 smo došli do +5. I na +5 ona lopta Markusa bukvalno izlazi iz koša, ali ne samo to...tačno se vidi da je Panatin igrač vukao mrežicu dok je lopta bila na obruču. Koliko znam to bi trebalo da su naši poeni, zar ne?
Bilo je sitnog navlačenja za njih na samom kraju, ali mislim da smo ipak pobjedili sami sebe.
Kao što i MoSa napisa, isto sam pomislio na kraju tekme...neka nam Bog vrati ove promašene šuteve u zadnjim napadima (Žalgiris i Pao) kada bude bilo najpotrebnije.

Momci jedan veliki :hail: za večerašnju partiju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Pravednik wrote:Ova utakmica daje nadu da izlazimo iz krize. Posteno odigrano i sa nekim stvarima koje mi se bas svidjaju.
moramo uskoro skinuti neki veliki skalp , doci ce i to.
i dalje imamo problem sa tajmautima, dakle procitani smo treba uvoditi novitete, neke minijature.
Па увео новитет Радоња, ударио зону после тајм аута. Чим је изашао из шаблона, креација се исплатила. Има наде за нас да нас једном сунце огреје тамо у априлу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Sudije su bile katastrofalne. Sve nicije a neke i cisto nase lopte kao rampa Mitrovica su bile njihove. Ocito je da mi nikog nemozemo da dobijemo u neizvjesnoj zavrsnici. Akcija za izjadnacenje nije postojala nego kao svaki put Mwil uzima loptu i iz driblinga sutira.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Ono što je me toliko iznerviralo u prvoj četvrtini je bilo: tri izgubljene lopte na izvođenju, od toga jedna zbog 5 sekundi I 9 izgubljenih lopti ukupno od kojih je bar 3 bilo direktno u ruke protivniku, kao I iznova dokazivanje da mi neznamo da izvedemo I iskoristimo poslednji napad.
Ono što me je obradovalo jeste da se ne predaju, bez obzira na -20.
Nikakav sam prognozer (zato se I ne kladim nikada), stoga vise neću ni iznositi prognoze ishoda utakmice voljenog mi kluba.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
DusanRSMarkovic
Новајлија
Posts: 19
Joined: Mon Jan 05, 2015 4:47 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by DusanRSMarkovic »

Djenka i Tejic su me veceras odusevili...Tejic je pokazao cohones.Steta sto nismo pobedili,ali sam veoma zadovoljan kako smo se vratili sa 28-6...retko ko moze da se vrati i da na kraju jos vodi 60-65 ...ako kojim slucajem budemo opet imali neizvesnu zavrsnicu Vilijams vise nikako ne sme da uzima loptu,sto je dobijao,dobijao je,mislim da bi od sad Djenka trebao da resava..

U ponedeljak pravac Pionir da se momcima pruzi podrska kakvu zasluzuju,oni su za mene heroji!

Pozdrav Delije :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB: :zastavaSRB:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by crazynorth75 »

Jebiga nama uvijek malo fali, a puno škodi. Šteta za propuštenu priliku, jes da su falila dvojica u rotaciji, jes i da je suđenje bilo domaćinsko, sve to stoji, al' daj da jednom skinemo skalp nekom velikanu na strani. Značilo bi to mnogo i radi samopouzdanja i radi respekta od strane i protivnika i sudija. Jednostavno se pogubimo u odlučujućim momentima. Kao što su i mnogi pretpostavili prilično egal utakmica, Pao ove sezone ima dosta oscilacija u toku jedne utakmice, ali na +5 nismo znali prelomiti. I stvarno ono Radonjićeve hvatanje za glavu i širenje ruku nakon promašaja nekog igrača nije baš pametno, a ni ne prenosi dobru energiju na igrača koji je promašio.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 7. kolo Evrolige: Panatinaikos - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Не смем да тврдим, али очекујем да Макаби или ПАО падну у БГ-у. То би био први корак ка скидању скалпа, а после иде и на неком гостовању. А најсретнији би био да добијемо доле Турке, што објективно и можемо, али психолошки, то ће бити зид висине Моунт Евереста.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked