22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

Nemoj me Ganac pogrešno razumjeti, nisam ja mislio konretno na tebe kada to pomenuh, več se uopšte kroz javnost provejeva ta teorija.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Dafi »

Sinoc me je Joviceva odbrana fascinirala. Covijek je bukvalno kao terijer,grize na terenu. Dva puta je natjerao Gordica da nagazi liniju sredine terena :shock: . Inace mi se sve vise svidja kako igra. Ne vjerujem da ce od njega ikad postati Sale Djordjevic ali mozda Sale Obradovic ;) . Mitrovic me mnogo iznervirao sa one dvije kontre a veci dio meca me je nervirao svojim bahatim potezima. Zirbes vec drugu utakmicu za redom ucestvuje u preokretu da bi se posle dala sansa Bobiju jer se kao ide na siguricu a Bobi djeluje totalno iscrpljeno i bezvoljno,a to su stvari koje zamjeram Radonjicu. To sablonsko mijenjanje umjesto da ide na osjecaj i osjeti ko je to vece motivisaniji. Tehnicka Bobiju je uzrokovana frustracijom a ne nepostojecim faulom jer ruka na igracu koji te prolazi je 99% faul. Tejic za svaku pohvalu. Akcija gdje proigrava Zirbesa iz coska je 3 puta odradjena ali je dva puta prosla ;)
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked