22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by garnett »

dali smo im 12 razlike fore i onda ih rutinski dobili, jer tako smo u mogucnosti...
kakvo sudjenje protiv nas u poslednja 2 kola :nindza:
kontre 2na1 i 3na1 :nindza:
radonjic :nindza: nakon pocetnih 5 sekundi, videlo se da treba da izvadi bobija, ali ne.. prvo je cekao da odemo na -12, a onda pocetkom drugog poluvrmena u situaicji kad imas potpuno kontrolu, on dupusta da bobi 5 napada za redom "izdivlja"...
blazic u grand kanjonu...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Либурнија »

Суђење се полако претвара у организовани злочиначки подухват. Из тих разлога не треба ми гробље у полуфиналу АБА ни под разно. Јебо ти кошарку кад је играш у блату.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Константин »

Одлично, сада 2Х за редом објаснити гробљу. Волио бих да немамо ове осцилације и да кренемо од 1.секунде јако, тај мотивациони дио нам недостаје а требаће нам за завршницу. Штета што није и боља атмосфера јер би и то понекад погурало психу али да се не враћам на тај дебилски бојкот.
Сјајно је да нас неколико судијских одлука није коштало против овакве екипе.
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Fantastična 4/4. Kakvo hapšenje u odbrani. Ono je bila milina za gledati. Samo da se Markus vrati i sve će biti kako treba.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:Fantastična 4/4. Kakvo hapšenje u odbrani. Ono je bila milina za gledati. Samo da se Markus vrati i sve će biti kako treba.
Ja bih dodao i da se Bobi vrati, bas je u kanalu. Njih dvojica nose 30tak poena, 10tak asistencija i 10tak protivnickih faula a to ce nam trebati za kraj.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Slažem se. Bobi je večeras odigrao tek pred kraj utakmice.

Baj d vej, molim vas ne zaboravite da glasate.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by МоСа ВерСе »

А братијо, МоСа данас био први пут у партеру и могу вам признати да је екстра. :dancing3:

Добра партија вечерас, и оно што је најбитније за АБУ, када играмо јаку одбрану, чак и са оноликим пропустима у нападу, добили смо Цедевиту преко десет. Тешко да ће иједна екипа ако се понови оваква одбрана успети ншто у Пиониру да уради против нас. Оно што дефинитивно радује јесте Тејић и Ђенка, све ми се више чини да се Тејић опушта и видело се у пар наврата кад је поделио асистенције. Лука се подигао од треће четвртине и то је добро, а остали мање више стандардно.

ПС - Под хитно да се крене на сав глас и преко свих медија прича о суђењу, да се направи и пресија са наше стране јер је оно данас био криминал од суђења. Кад се Боби изнервирао, све је јасно. А стварно, фаула видело није. И многе друге спорне ситуације.

Не треба бежати од гробља, али ће гробље побећи од нас тако што ће победити ђетиће у ПГ-и и сместити их на четврто место. Али, неће проћи они овакву Цедевиту. Бараћ и Томас кад се уиграју плус Укић, нема трика да нанижу три победе, плус им је ту Репеша.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Mi progovorismo o suđenju. Mislim da ne može direktnije. Bilo bi extra ako možete malo po društvenim mrežama da širite te linkove. Podjelite, nek čita raja. :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

Ja očekujem jedno pristojno suđenje u polufinalu plej ofa ukoliko se sastanemo sa onm malim klubom, interes ABA lige jeste da ima dva predstavnika u EL i to ako je moguće iz dve zemlje, tako da je situacija u polufinalu mi i grobari oo što i vrh ABA lige priželjkuje.
Očekujem pristojno suđenje jer smo moćni na terenu a svinja je i njima dosadio te ne očekujem protežiranje konfliktne osobe niskog morala.
Sinoć smo opet opušteno ušli u utakmicu rzultat toga je vapaj na tajm autu "dali mi neku utakmicu možemo da krenemo angažovanije?"
U trećoj četvrtini su uspeli da iznerviraju Bobja i to je mislim drugi put da ga vidim tako iznerviranog, onda su sudije krenule da nas disciplinuju, uvukla se nervoza i mi smo u tim trnucima izgubili preednost i CDvita je čak i povela. Ipak kvalitet je presudio i u 4/4 smo ih razbili.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by musemic »

Cini se da je, ipak, bilo skrivalica. Ocekujem bar za 30% jacu kosarku u finalu-ovo su dve ubedljivo najjace ekipe u ABA i prognoziram da cemo, i mi i sokoci, pomesti protivnike u polufinalu.

Inace, kako je DR selektovao ekipu, nacin na koji ju vodi, razigrava igrace, vraca iz kanala...koliko igraci pojedinacno napreduju i kakav timski duh krasi ekipu...sve ovo je za cistu 10!

Čovek je ubedljivo najpotcenjeniji i najkritikovaniji trener u istoriji SDCZ (cak je šaban Lalatovic naišao na topliji prijem ) a uopšte me ne bi iznenadilo da nam mahne u junu i pošalje razglednicu iz npr Valensije ili sličnog kluba...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Najdoski dr. Ilija »

Какав покушај судијске крађе маму им јебем смрдљиву! :annoyed:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

Pa jeste, jeli su vnago u 3/4, a ruku na srce radili su i kompenzacije u 4/4 što znači da su jako loše sudije koji ne stoje iza svojih odluka. Doduše ne znam ni ko su ona 3 anonimusa, da čovjek povlači sada poput hopsija paralelu gdje su 2 Montenegrina, ali ako kome odgovara poraz Cedevite to je onda Budućnost. Ako se ide na to da mi i groblje igramo 1/2 finale , pa da jedan serpski i jedan kroatiše idu u EL, to su sad već teorije zavjere, koje mogu da bidnu, al' ne moraju da znače :matis: ja bih isto volio groblje u 1/2 finalu i da hopsija i njegov klub fino baš mi lansiramo na smetlište istorije i kažemo samo pa-pa. To bi bila kosmička pravda.
Elem, šta ono htjedoh reći :kreza: , da, drago mi je što mali teja pokazuje napredak, sjajni asisti, dobro par puta preuzeo u odbrani i možda je zaslužio još koji minut sinoć, jedostavno moramo ih ojačati i njega i Luku, a ne da nam protivnici prave tatkitu da nas napadaju sa pozicije 4.
Kup ko kup nebitan, ali bitan :jelenko: jer tu će se vidjeti smjernice budućih okršaja u plej ofu ABA.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22. kolo ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

Kada sam pomenuo polufinale mi i groblje i da je to poželjno i od vrha ABA lige nisam mislio na teorije zavere, nacionalizme i ostala sr**a, mislio sam čisto košarke radi da je bolje za ligu da su predstavnici iz dve različite države, da liSRB i HR, da li SRB i CG ili ne daj bože neka druga kombinacija, ali to je i za sponzore bitno ( teško će HR sponzor da sponzoriše Zvezdu).
Druga stavka zbog kojeg bi voleo groblje u polufinalu i to je izvesno jeste da smo mi mnogo bolji timski od njih + što smo odigrali niz teških utakmica sa kremom evropske košarke i nigde se nismo obrukali iako smo izgubili, to je dragocno iskustvo.
iako oni imaju iskusne igrače, oni su u minusu za takve utakmice, njima su najjače utakmice baš protiv nas, videćemo kup utakmice i sudije (kriterijum), kao i ponašanje svinje ii pulena, ali ne očekujem da se mirno predaju.
Usput, niko da prokomentariše 8/19 za tri poena, nekih 42%, izgleda da je loša karma za nama, samo da vidim jednu takvu u EL.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked