Kup Radivoja Koraća

Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:KRALJINA!!!

Image
Mega car, baš sam se nasmejao videvši ovu sliku.
A kapiten partizana milosavljević, mali čovek I malim slovom mu pišem ime, ko pi*da se poklopio I nešto promrmljao u mikrofon "da smiri svinjine sledbenike".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Константин »

Нисмо бриљирали али ипак је велики дио меча био под контролом и добили смо што је најбитније. Сутра овјерити куп а за 7 дана поновити исто у Пиониру. Без икаквих калкулација до краја, и наравно по трофеје.
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Sto bi se reklo pobjedi se u zube ne gleda. Imamo veci roster, bolje igrace, oni nemaju centre i pleja, tako da pobjeda nije dolazila u pitanje. Odigrali smo poprilicno lose u odnosu na ono kako i koliko mozemo. Utisak veceri Tejic na klupi zakucan. Nema covjek muda i to je tako. Ne znam ni sam da li da ih prizeljkujemo u polufinalu ABA , trenutno mislim bolje ne jer nam je forma ocajna, Bobi i MW su u velikom problemu a bez njih ne mozemo dobiti velike utakmice. Sta on radi sa njima ne znam ni sam ali pod hitno mora da ih razdrma , to mu je primarni zadatak. Imao sam osjecaj da cemo ih odvaliti 30 razlike a mi se cijelo drugo poluvrijeme patimo. E sad ce gebelsov ucenik sutra da proba jos neke takticke opcije protiv nas kako bi gebels imao jasniju sliku (onomad je to radila i Krka i veceras pokusase i oni na isti nacin).
I da zna li neko sta nam se desava sa kapitenom, on je pravi pecat trenerovog rada , totalni kanal. Mlad a energija nula.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by МоСа ВерСе »

Праведниче, критика твоја нема везе са везом. Немој на Мосу да се љутиш, али ти причаш о паду форме Бобија који је био МВП утакмице? И шта ти очекујеш, да откинеш великог ривала који је у зениту форме са 30 разлике? Не знам за тебе, али држати противника од +5 до +12 је мени најслађе, да ли си свестан колика је то контрола утакмице? Да ли си свестан да је наш тренер психолошки откнуо утакмицу јер смо у првој четвртини ушли сконцетрисано и дали 26 поена? Да ли си свестан да смо имали једно промашено слободно бацање? То све говори недвосмислено да је Радоњић ову утакмицу спремио за чисту десетку. Да ли си свестан да Партизан боље тешко може да одигра, а ми бар за 50 % боље? И опет их добијемо и то у мечу на једну победу, тамо где су многи ( па и моја маленкост) критиковали да је Радоња најслабији? Ја за данашњи наступ тренера скидам капу, алал вера и само настави овако.

Међутим, позивам на опрез. Нама Мега не лежи а емотивно смо се испразнили са глодарима. Сутра по мени иде још већи тест како за тренера, тако и за играче, а то је победа. Победи си најљућег ривала у полуфиналу, хајде сад мотивиши екипу за финале и дуел са мање атрактивном Мегом. Браво момци и браво Јака. Ти си циганштура какву Звезда давно није имала.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Праведниче, критика твоја нема везе са везом.
+1

Nemoj ni na Liburniju da se ljutis. ;)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote:Праведниче, критика твоја нема везе са везом.
+1

Nemoj ni na Liburniju da se ljutis. ;)
:izazida: ni na mene :jumping1:

Što MoSa reče, ovo je njihov maksimum, a mi možemo duplo bolje. I da, ma njih hoću u polufinalu aba-e.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

Neozbiljna je tvrdnja Mosa, Dačo i Liburnija da oni ne mogu bolje, a da mi možemo duplo bolje. Nemojte da se ljutite na Krejzija :mrgreen: Em mi možemo i duplo gore, em oni duplo bolje, derbi je derbi uvije sve može. + i činjenica da oni mogu 300 % prljavi. Po toj teoriji onda je sve gotovo uzimamo i ABA i domaćicu, u pravu je gazda što je ondma' snimio film, ko će ih poslije sve pohvatati za snimanje. Vidjeli smo nekakve njihove pokušaje čuvanja Bobija sa onim udvajanjima, nismo vidjeli neku specijalnu odbranu na Markusu, a i na +3 za nas u 2. poluvremenu, mašili su 3 ili 4 napada za izjednačenje, od toga mislim sve Murić. Opet se pokazalo da Mitrović ne može ama baš ništa Mačvanu i mislim da je trebao testirati Tejića. Pokazalo se isto tako i da je Pavlović neviđen mentol i šaban i da samo treba ići na to da ga se isprovicira. Jaka je lud zabija nenormalno važne poene, pravi nenormalno glupe greške, skače, pada, baca se, njegova energija je pravo blago ovog rima. Činjenica je i da smo psihički dobro ušli u meč, ako je to Radonjina zasluga idu mi čestitke.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by carapan »

Itekako oni mogu bolje, a mi itekako gore.. Ljudi, sport je to..Dodje dan kada nista nece, a znas da si bolji..Sa njima nikako opusteno..Oni mogu dovesti jos dva igraca, i bice to sasvim drugi tim..A ubedjen sam da i hoce nesto dovesti..

Pre svega cestitke od srca momcima i strucnom stabu, i idemo po trofej danas..

MI imamo TIM, ali i ovakvom timu, fali samo jedan igrac, atletski sposoban da zaustavi recimo Macvana i mi smo na konju.. :konjanik: Macvan nam je dao mnogo poena i u proslom derbiju i sinoc..Na toj poziciji pored MItrovica, nam treba dobar igrac, koga cekamo odavno, i trofeji mogu sami da idu u nase vitrine..


Idemo po KUP !
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

Oni mnogo blje od ovog ne mogu, igrali su onoliko koliko smo im mi dozvolili, uz tvrdu košarku oni s gubili puno snage ( i mi smo ali smo već naučili pošto igramo sa šampionima), tako da su najbolje procente imali u prvoj i trećoj četvrtini, kada s bili odmorni i kada su se u poluvremenu malo regenerisali(taman da odigraju 3-4 mnuta na maksmumu), nama se dešavaju i dalje mali padovi u toku tekme i zato nećemo osvojiti El :annoyed: ali verjem da će i ovakvo izdanje biti dovoljno za ABA ligu.

Za očekivati je bilo da svinja igra zonu protiv nas, što je i pokušao sa 1-3-1 i 3-2 zonom kako bi nas zbuunio i kako bi svoje igrač sačuvao od ličnih, međutim peškirdžija iz NBA je upravo takav kakav je paljevina i prilično pglu a Nelsonov sparing partner i nije neka zverka, već mora Bobija da drži rukama, te su i poslati na odmaranje ranije.

Voleo bih da smo ih razbili onako jako i da se štrecaju kad ponovo izađu na parket da saa nama igraju, prilika za to je već sledećeg vikenda, i da ispunimo želj mnogim njihovim navijačima, da njih odaberemo za polufinale plej ofa i konačno rešimo to pitanje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Nemoj te da vas pobjeda ponese, slatko jeste ali bih ja ipak volio da ih odvalimo onako momacki. Treba biti oprezan jer smo veceras pucali slobodna za Ginisa i to je stvorilo razliku.
Zasto Tejic nije igrao, sta se desava sa MW? To mi odgovorite.
I u proslosti smo govorili da oni ne mogu bolje a da mi ne mozemo gore pa bi da mi mozemo gore a oni ostali na svom nivou.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by МоСа ВерСе »

Крејзи, не усаглашавамо се никако. Извини Кецмане, мојне сад да пуцаш к'о ономад. :lol:

Ганац је то најбоље појаснио. Кад су најодморнији, тад су били најопаснији. Ми контролу напада нисмо имали од друге четвртине и зона нас је избацила из такта јер је у другој Лаза шибнуо једну, па у трећој једну Ђенка и у последњој Јака. Њима су носиоци игре дали највише, тако да заиста је тешко поверовати да они могу нешто боље. Друго, немају они толике дефанзивце да стрпају Маркуса у кош као нпр. Олимпијакос или Реал, Барса. Ипак је за њих Маркус неко кога неће моћи у контролу да ставе. Али, да не бде како се нигде не усаглашавамо, ја бих на плус 6 па и више пустио Тејића да бије коњину. Мало, да се учи дете, што кажу код нас, да очврсне.

Елем, све преко 70-72 да дамо преко поена, уз нашу стандардну одбрану, добијамо. Једноставно је тако. То што ми имамо призвукеод раније, поштујем, али то је прошлост. Ово је садашњост и апсолутно треба тако да се понашамо. Изјава Радоњића да смо фаворити до краја у свим такмичењима је права за овакав тим. Јер овакав тим тако добија самопоуздање. И било каква напујданост дулетових керова оваквој Звезди не може да нашкоди.

Значи, три четвртине напад је штуцао, али нам је јака одбрана, контрола скока доносила предност.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by musemic »

Apsolutna kontrola utakmice i da nije bilo ociglednih sudijskih gresaka islo bi ovo na 15-20 razlike (cudno je da su sudije najvece greske pravili kad su bili udaljeni metar/dva od mesta dogadjaja-direktno su im dali 7-10 poena...).

Jedina moja zamerka bi isla Luki - neka mu je Gospodin dao 20 poena (beli medved) ali je i Luka njega morao odlucnije napadati - covek je rupa u odbrani, spor, trom...i cini mi se da je to i bila ideja - nekoliko puta je ostavljen u izolaciji ali se odlucivao za alibi resenja - povratne, sutiranje trojki...cini se da ga previse respektuje i imace dosta prilika da to popravi.

Inace, moj utisak je ogroman strah kod igraca KKP - koliko puta je samo Milutinov pobegao od duela sa Bobijem a vrhunac je kad Muricne sme napasti Dzenkinsa pod kosem -strah, brale!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Najdoski dr. Ilija »

Дал они могу боље а ми горе је апсолутно релативна ствар.
Уопште се неслажем са еуфоријом типа, много смо бољи..., одвалићемо их..., итд.
Бар ми старији смо били сведоци да често у дербијима екипа која је на папиру аутсајдер добије а мислим чак да смо ми више пута били у тој ситуацији да добијемо када нас сви унапред отпишу.
Зато сматрам да је опрез и поштовање, без обзира на све, опасног противника неопходан!
Нису они баш толико слаби, посебно због "ОНО" на клупи јер смо сви свесни шта може да изазове и на терену и ван њега.
И мени је апсолутно небитно дал ћемо следећу да их добијемо или изгубимо.
Мени је битно да када се буде одлучивало о ЕЛ, и титулама ми добијемо па макар и са 1-им поеном разлике!
Иначе утакмицу сам гледао преко лошег стрима и на прескоке али могу да кажем да ни једног тренутка нисам био забринут за коначан исход.
То ваљда довољно говори о момцима на паркету и Радоњи!
Ајде де, ја једину замерку имам на шут за 3, мислим да смо ту и даље у великом каналу без обзира што смо синоћ нешто и убацили.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

musemic wrote:Apsolutna kontrola utakmice i da nije bilo ociglednih sudijskih gresaka islo bi ovo na 15-20 razlike (cudno je da su sudije najvece greske pravili kad su bili udaljeni metar/dva od mesta dogadjaja-direktno su im dali 7-10 poena...).

Jedina moja zamerka bi isla Luki - neka mu je Gospodin dao 20 poena (beli medved) ali je i Luka njega morao odlucnije napadati - covek je rupa u odbrani, spor, trom...i cini mi se da je to i bila ideja - nekoliko puta je ostavljen u izolaciji ali se odlucivao za alibi resenja - povratne, sutiranje trojki...cini se da ga previse respektuje i imace dosta prilika da to popravi.

Inace, moj utisak je ogroman strah kod igraca KKP - koliko puta je samo Milutinov pobegao od duela sa Bobijem a vrhunac je kad Muricne sme napasti Dzenkinsa pod kosem -strah, brale!
Ma pusti bolan te taktićke trivijalnost, reći nam šta bi sa bratom Jakom :hooray: koji su napuci bili? :mrgreen:

@Mosa, itekako se mogu za Markusa napraviti nekakvi odbrambeni specijali sa udvajanjima, o tome da ga čuva DMB svojom poznatom odbranom u vidu štipanja, pipanja, uvaljivanja koljena, podmetanja noge i sl. O tome ti govorim, ne kažem da bi to upalilo, ali ih sigurno ne treba podcjenjivati.
Što se tiče odmora tu su u prednosti u odnosu na nas sa samo utakmicom sedmično, no to i ne mora da bude tolika prednost ako jednoj ekipi odgovara ovakav ritam utakmica kao što ga Zvezda ima. Večeras bih volio vidjeti Tejića minimum 15 minuta.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by МоСа ВерСе »

Имамо и ми коња за ту трку Крејзи. Бар за одбрану, никада нисам сумњао у Радоњу. Нпр. синоћ, Маркус је чувао Тепића, а шта ће бити кад га изненда до'вати Лаза или Јака... Има ту још игрица у одбрани над гробљем које је јуче Радоња једноставно сакрио, или ако ћеш другачије, није имао потребе да прикаже. Њих хандри мали број играча који могу да ураде нешто битније у оваквим дуелима и ту се мање више, у кошарци свака прича завршава. Али да су итекако незгодни, показали су са оне две трице које су нам свирнули уз звук сирене друге и треће четвртине.

Што значи, сума сумарум, као што Најдоски написа, опрез увек са њима, нема еуфорије, али наши играчи морају да знају да улазе као фаворити у дуел са њима и да од њих све зависи. Ако тако поставимо однос снага, неће бити проблема.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked