Kup Radivoja Koraća

User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Daj bre Tejica da se ponosa sa ovom djecom statisticaru, dobar ti je CV ne plasi se, pa zar od Mege 21 poen za cetvrtinu? Izgubljen u punom svom izdanju, ako MW ne uradi nesto nema igre.

I da kako rekose radonjisti juce je sjajno pripremio utakmicu sto se vidjelo po slobodnim bacanjima. A sta je danas, sta jos sve necu cuti.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Tako je MW pokazi statisticaru da si mu ti jedina svijetla tacka u statistici jer te ipak on doveo.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

42:32 tajmaut a on lupa nesto na engleskom ko u Zikinoj dinastiji, srecom MW pogodi tricu. E moj statisticaru sretni ne mozes nista da ucinis, ovaj smrad zovne tajmaut i oni tacno rade kako je rekao i serija 7:0, e da mi je to dozivjeti kod nas.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

Poraz ne bi bio tragičan, možda ne bi ni bilo loše da se izgubi, da se ne pada euforiju, pa da se u nastavku maksimalno ozbiljno okrenemo plej ofu ABA, međutim, kad vidim ono govance što je bježalo svojevremeno od brata Tunđija, e onda mi je žešće krivo da izgubimo od šupka. I da, ubaci jebenog Tejića čovječe božiji :dope:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

Pravednik wrote:42:32 tajmaut a on lupa nesto na engleskom ko u Zikinoj dinastiji, srecom MW pogodi tricu. E moj statisticaru sretni ne mozes nista da ucinis, ovaj smrad zovne tajmaut i oni tacno rade kako je rekao i serija 7:0, e da mi je to dozivjeti kod nas.
Smrad, beli medved je na tajm autu tražio da se igra na Muslija, napad završava Jokić. nije to problem, problem je naša 4 i nedisciplina u igri, problem je što se Bobi ne pozicionira u napadu, što kad smo stali u zonu zbog Bobija, opet je Bobija Jokić izvkao van reketa i preko njega šutirao za tri. Lazić je slabo odigrao svoje minute a Mitrović, možda to statistički ne izgleda loše ali baš loše izgleda na terenu.
Pobedili ili izgubili, bitnije je da se niko ne povredi i da nas to ne omete u podizanju forme.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Ганац wrote:
Pravednik wrote:42:32 tajmaut a on lupa nesto na engleskom ko u Zikinoj dinastiji, srecom MW pogodi tricu. E moj statisticaru sretni ne mozes nista da ucinis, ovaj smrad zovne tajmaut i oni tacno rade kako je rekao i serija 7:0, e da mi je to dozivjeti kod nas.
Smrad, beli medved je na tajm autu tražio da se igra na Muslija, napad završava Jokić. nije to problem, problem je naša 4 i nedisciplina u igri, problem je što se Bobi ne pozicionira u napadu, što kad smo stali u zonu zbog Bobija, opet je Bobija Jokić izvkao van reketa i preko njega šutirao za tri. Lazić je slabo odigrao svoje minute a Mitrović, možda to statistički ne izgleda loše ali baš loše izgleda na terenu.
Pobedili ili izgubili, bitnije je da se niko ne povredi i da nas to ne omete u podizanju forme.
Ma sjeti se kako rece da je laganiji Cirbes od njega i on ga ugura dva puta i ubaci poene. Ma mi smo evroligasi i tako treba da igramo dati svima do znanja s kim imaju posla.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Prozvah ja Mitrovica i evo ga igra ko lud, ajde Radonja ucini i ti nesto.
MW sjajan samo da se on vrati u formu , on nam je pola tima.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

Očaj živi je Radonjić večeras, ovo nije normalno. Kakve tiltove u mozgu ima ovaj čovjek, volio bih proniknuti jednom u te tajne
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Najdoski dr. Ilija »

Па браћо цигани честитам нам први трофеј ове сезоне! :dancing3:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by garnett »

osim cestitki za osvojeni kup, najbolje je nista ne komentarisati.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by МоСа ВерСе »

Идемо Цигани, вечерас да се слави. Мојне ми сад неке негативе да бацате, играли смо после 18 сати са тимом коме је свеједно и опет добили. А Тејића Радоња чувао за Реал, сад ми пустио смс. :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Il genio »

Radonja ni kriv, ni duzan, postade najtrofejniji nas trener u poslednjih 15 godina. Gledao sam pre neki dan proslogodisnje finale sa Megom i bio sam ubedjen da ove godine nama teorije da se ponovi nesto slicno, kad ono medjutim... Cestitke na trofeju...

edit: Zaboravih da se zahvalim Keselju.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Beara_Vladimir »

Osvojismo kup, al' mi osta gorak ukus u ustima posle ove pobede. Kako se ovako raspadamo u nekim utakmicama, ja ne znam, tj. mislim da znam, ali je bolje da ne komentarišem ništa.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by МоСа ВерСе »

многи од вас сте ставили нереалне циљеве у смислу, играмо топ 16 па ће се сви склонити. Не иде то тако братијо и нема потребе да Беара осећаш горак укус јер је огроман напор и напрезање играча. Узми то да је мега играла први меч јуче против Вршца, ми против партизана и опет смо добили. Нема ту пуно приче. У оваквим мечевима нема шанси да откинемо неког, већ само да победимо. Капитен преузео одговорност кад је требало, после тога и Калина за десетку пред крај и ћао Мега.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by dacha od bosne »

Odigrali smo dosta loše. Vjerovatno je razlog tome i sinoćnja utakmica, što ovdje mnogi zaboravljaju. Da podsjetim, igrali smo protiv Partizana, kasno završili utakmicu (trajala više od 2 sata), i došli na napaljenu Megu (grobarsku filijalu) koja je imala veoma lagan posao par sati prije naše utakmice. Prihvatite malo i da su igrači iscrpljeni, istrošeni nakon sinoćnje utakmice, manje motivisani. Ali i pored svega uzeli smo trofej. Kalina je izdominirao, kao i Mitar u jednom dijelu utakmice.
Zvezda će (ubjeđen sam) odigrati mnogo bolje u nastavku sezone jer sada sve što nam ostaje je polufinale (kao najvažniji dio sezone) i finale ABA lige. Sve se mora podrediti tome. To ako odradimo kako treba skidamo negativnu karmu i osvajamo i srpsku šampionat.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked