Kup Radivoja Koraća

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

Naravno da ni mi nismo sve otkrili, pogotovo to što je bilo i primjetno, da se ne ide na pritisak na postavku napada i Tepića. A možda se i Teja čuva kao x faktor za 1/2 finale ABA da malo pripazi na konjoglavog :bije: Treba napomenti i odličnu odbranu Dangube na Lebronovim malim u 2. poluvremenu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Il genio »

@Carapan
Imaju pravo da jos samo jednog igraca registruju.

Sa ovakvom rotacijom, njihove sanse su minimalne. Velika je potrosnja igraca, a to se njabolje moglo videti po njihovom procentu ubacenih slobodnih bacanja. Zamislite tek sta ce da bude u polufinalu plejofa kada se utakmice igraju dan za danom. Oni imaju fore da dovedu jos jednog igraca, ali prosto se ne zna sta im je potrebnije, kec, cetvorka ili petica. Opet i da dovedu nekog, pravo je pitanje koliko mogu da ga uigraju do plejofa, to je nesto vise od mesec dana gde ce imati 4 utakmice u aba ligi i 2 u domacoj, narocito pleja. Odlasci Bogdanovica i Gagica su ih mnogo poremetili. Mi igracki nismo nikakva velesila cak ni u ABA okvirima, Cedevite se izuzetno pribojavam ali protiv ovakvog Partizana zaista jesmo favoriti. Ne kazem ja da ce to biti ciscenje u plejofu 3:0 sa ubedljivim pobedama, to se nije dogadjalo ni kad su oni bili 3 puta jaci od nas nego mi trenutno od njih, ali bismo morali da dobijemo tu seriju. Ako nismo u stanju, onda jbg, cekati ponovo 15 godina da se raspadnu pa ponovo pokusati.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by dacha od bosne »

Oni će probati nekoga da dovedu, ali ja sam ubjeđen da nam ni tada ne mogu ništa. Da se ne lažemo, imaju oni dobre igrače njih 5-6 (barem po imenima), ali mi smo ove godine mnogo jači i kompaktibilniji u svakom smislu.
Nego, da mi večeras uzmemo Megu, pa ćemo o ovima da razmišljamo kasnije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Il genio »

Naravno, njihova najjaca petorka je jaca od nase najjace, samo sto kosarku igra 12 a ne 5 igraca, a nas najveci adut ce biti svezina.

Nego da se vratimo na Kup, ocekujem rutinsku pobedu u finalu. :)
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Nolle »

Partizan dovodi pleja. Našli su kintu.

Stefan Jović je defanzivna mašina! MWill da je pogodio u prvom pol. neku trojku, strpao bi im 20. Đenka je odigra dosta korektno. Lazić, Blažič i Kalinić su srce ekipe u ovakvim utakmicama. Danga je prijatno iznenadio svojom rolom. Radonja mu baš veruje. Čuvao je Pavlovića. Mitar pravi kapiten. Dosta aktivan na skoku. Za Mačvana jednostavno fali 5 kila, i to je nešto sa čim ćemo do kraja sezone imati problema. Bobi i Marcus 6/15 iz igre kombinovano, a opet izgleda rutnski na terenu.

Slabo otvaranje drugog poluvremena, i pad u igri je nešto na čemu treba da se poradi. To je koncentracija. I u prvom poluvremenu su žurili da sa 10 dođu na 20. To je iz prevelike želje. Doći će 20, samo igraj rutinski... Nema razloga da se žuri.

1-3-1 smo rešavali loše, ali jbg, na kraju Blažič i Jenkins pogodiše.

Slobodna bacanja 25/26 :hail:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by dacha od bosne »

Zna li se koga dovode? Mislim, nije za ovu temu, ali kd si već pomenuo rekoh da priupitam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Nolle »

Ime ne znam, ali pare imaju. Nebitno je to, ali vidim da se spomenuli, pa i ja. :)

U temi "Igrači" možete pročitati jednu zanimljivost. :)
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Il genio »

Opusteno, ne znaju ni oni. :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

Sinoć sam se plašio samo jedne stvari, a to je da se neko od naših igrača ne povredi, pošto je vidljivo bilo da je teren kao klizalište. Nekoliko puta se Jović okliznuo, Kalina i Laza proklizali i pali, hvala bog da se nisu povredili (očito je slaba ventilacija u hali).
Hajde da i mi navijači arhiviramo ovu tekmu i da se okrenemo Megi i finalu, ostavimo prošlost za sobom, okrenimo se Budućnosti :dancing1:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by carapan »

Ako dovedu pleja, a hoce, mi moramo dovesti igraca na poziciji 4.. To resava sezonu...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Beara_Vladimir »

Zadovoljan sam pobedom, uvek je lepo kad Kadinjača padne. Međutim, neke stvari moramo popraviti. Oni ako dovedu pleja, to će biti potpuno druga priča. Sve dok su im organizatori igre Milenko i mladi Dalo i dok se u tom segmentu igre troše sin Dragan i Marinković, možemo da ih dobijamo na suvi kvalitet. Ako dovedu pleja i uigraju ekipu do aprila, uz standardan Duletov pritisak, može biti svašta. Zato, pamet u glavu Radonjiću! Treba videti gde smo grešili, pronaći uzroke tih grešaka, otkloniti ih i ispraviti i dočekati plej-of ABA lige kao zapeta puška. Raduje što smo ih nadskakali sinoć, a još više raduje procenat sa linije penala. Imamo razloga sa optimizam, ali i za oprez u nastavku sezone. Potceniti protivnika kakav je KKP je siguran put ka porazu. Sve je u našim rukama, te ova sezona jednostavno mora biti naša.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Ajmo Radonjicu veceras razbi gebelsovog ucenika jer on veceras radi samo za njega. Ako misli da smo zaboravili sve njegove prljavstine i prgavosti, tuce sa igracima, laktanje , guranje, faule u napadu gdje je bio zasticen ko beli medved od sudija kriminalaca te cim je otisao van granica Srbije propao je ekspresno. Ne zaboravljamo i zato veceras vuka u jagnjecoj kozi treba razbiti i poslati poruku ucitelju GOTOVI STE.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

Mitrovic ?????
Locked