Kup Radivoja Koraća

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by carapan »

Cestitke na osvojenom KUP-u.. Bravo !!

I dalje ostajem pri tvrdnji da jedna dobra 4-ka lomi sezonu u nasu korist... Wiliams je ubedljivo najjbolji igrac na ovim prostorima ! Decko zna ovaj sport...

1/3... Idemo dalje..

:zastavaGRB: :zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Dafi »

Shvatam da ljudi zele ubjedljive pobjede ali ovi momci su odigrali 3 utakmice u 50 sati a i sinoc je pobijedjen Partizan u jednoj teskoj utakmici.
I dalje ne razumijem izostavljanje Tejica osim ako nije neka povreda.
Cestitam svima na osvajanju prvog trofeja ove sezone.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

Zadovoljan pobedom, igrom u prvom poluvremenu nisam ali opravdanje je vreme između dve utakmice, tih 18 sati.
Ono što mene brine je sudijski kriterijum I nepoštovanje naših igrača. Kada kažem poštovanje/nepoštovanje ne mislim na protežiranje već jednak kriterijum na obe strane a ne da se sudi Jaki ili Đenki faul za naslonjenu ruku na igraču a na drugoj strani, boga mi treba da imaju "indijanske rukavice" nadam se da se tako zovu crvene ruke od batina. Da li se to naši igrači I dalje najviše pabanišu ili to sudije treniraju strogoću na nama?
U svakom slučaju, prvi trofej zacrtan ove godine u vitrini.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Pravednik »

I da treba reci da je sudjenje juce i danas bilo kriminalno, masakrirali su nas, kao i doba kada je gebels utabavao stazu 2003/04/05. Isto nam rade u ABA ligi u zadnje vrijeme, sa ovim se pod hitno mora Covic da pozabavi.
Dakle nije sve ni do DR nisam ja tako crn :izazida:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

Pravednik wrote:I da treba reci da je sudjenje juce i danas bilo kriminalno, masakrirali su nas, kao i doba kada je gebels utabavao stazu 2003/04/05. Isto nam rade u ABA ligi u zadnje vrijeme, sa ovim se pod hitno mora Covic da pozabavi.
Dakle nije sve ni do DR nisam ja tako crn :izazida:
Upravo to, suđenje postaje tendencija, tehničke su kao norma, ako je ne daju Zvezdi kao da nisu ništa te nedelje radili.
Čova mora sa rukovodstvom ABA lige da porazgovara I to ozbiljno, inače ako nam ovako budu sudili u polufinalu plej ofa biće čupavo. Do duše već za vikend ćemo videti odakle vetar duva I das li ćemo imati fer suđenje ili će to biti 5 na 8.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

Čestitke svima u klubu na ovom trofeju :pehar: Uvijek je lijepo pobjeđivati i osvajati trofeje, ali sad nam predstoji najvažniji dio sezone, sve ovo do sada je bilo priprema za PO ABA.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Константин »

Честитке за национални Куп! :zastavaGRB:
Нема времена много да се слави, идемо у Мадрид, па код комшија па чекамо првака Европе. Много тежак распоред и нема ништа ново да се каже, било би добро да од утакмица топ16 без обзира на резултате видимо неки бенифити што се тиче и тима и играча појединачно. Гебелса овјерити у недељу без калкулација, ту реплику најбоље разумије.
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Il genio »

U prvom momentu sam bio pomalo i ljut sto smo ko zna koji put odigrali ispod ocekivanja bitnu utakmicu, ali objektivno, raspored nam je bio paklen, i na srecu ili nesrecu, bice takav jos neko vreme. Sto se mene tice, do pocetka plejofa momci imaju voljno. Neka taj period iskoriste za uigravanje i podizanje forme, a mogu komotno sve da izgube, ukljucujuci i onaj mec u nedelju, necu im zameriti.

Image

:ziga:

Covek koji me u isto vreme izludjuje i koga obozavam. :D Nije neki igrac, jedan je od retkih koji nije napredovao ni za milimetar od kada je dosao iz Olimpije, ali ne mozes da ga ne volis.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by carapan »

Vrlo bitna stavka, koju vidim niko ne spominje je ta sto smo mi prvi derbi dobili a da nisu igrali kod jugoslovena ni Pavlovic ni Milosavljevic, dok sada jesu.. I to treba uzeti u obzir, kada se pise oko pobede nad daviteljom..Oni su odmah tek posle te utakmice, zaigrali za jugoslovene...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Ганац »

carapan wrote:Vrlo bitna stavka, koju vidim niko ne spominje je ta sto smo mi prvi derbi dobili a da nisu igrali kod jugoslovena ni Pavlovic ni Milosavljevic, dok sada jesu.. I to treba uzeti u obzir, kada se pise oko pobede nad daviteljom..Oni su odmah tek posle te utakmice, zaigrali za jugoslovene...
Po tvom upisu mogao bih da zaključim da dovode Raduljicu ove nedelje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Dafi »

Blazic bio kljuc osvajanja kupa. Kakvu energiju taj momak ima to je nevjerovatno,mada nekad zna da me izludi svojim rjesenjima :roll:
E sad slika na kojoj plazi jezik ka klupi Partizana je u mom poimanju sporta suvisna(upotrijebio sam blagu rijec).
Pitam se kako bi ovi sto se dive tom potezu Blazica odreagovali da je to Macvan uradio prema nasoj klupi?!
Drago mi je da se sve zavrsilo bez i najmanje prepirke medju igracima.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by Najdoski dr. Ilija »

Слажем се што се тиче става око ругања мада се мени у преносу учинило да то није било намењено ни гебелсу ни њиховој клупи нити било коме другом већ његов излив радовања!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by МоСа ВерСе »

Ма није се ругао крмету и види се на снимку, него показује колико је то још дете јер је то типично детињски. А да је добар момак и човек на свом месту је показао када је узео Еду Мурића и помогао му да дође до клупе.

Он је наш Циганин, и као што рече Ил генио, не можеш да га не волиш. Нема га нигде месец дана и онда поломи партизан.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Kup Radivoja Koraća

Post by crazynorth75 »

Da se plazio hopsiju, ja bih ga gotovio još i više, ako je uopšte moguće da se ovakav blento gotivi više nego trenutno. U svakom slučaju, što se mene tiče :plazise: se bombašu samoubici. :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked