8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Moje misljenje je isto da nama utakmica u nedelju ne znaci nista osim prestiza. Jos bih tu utakmicu poceo sa malo kombinovanom postavom. Jovic je bio jako los sinoc ali sam vidio da je trazio izmjenu i imam utisak da je neka povreda u pitanju. Bobi je ponovo djelovao kao stari Bobi,rastrcan,zeljan igre i nadmetanja. Iskakao je Radonja iz sablona. U jednom trenutku su cak i Jovic i Mwil bili zajedno na parketu ali nije to mnogo pomoglo jer se vidjelo da mi nemamo energiju da tu nesto vise napravimo.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Ja mislim da se ne radi o povredi kod Jovića nego su previše lumpovali :dancing4: , a Jovara svirao džitru pa mu nije bilo toliko do igre :kosarkas:
Kako god, ja sam za to da se komšije odvale, a onda nek svi igrači odmaraju do polufinala.

REAL MADRID – CRVENA ZVEZDA TELEKOM (FOTO GALERIJA)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by musemic »

Nas nastup u top 16 je u skladu sa kvalitetom tima i deo je pripreme za rasplet sezone. Ne sumnjam da cemo dobiti jos neku utakmicu...vec u narednoj, iskustvo iz ove sezone bi nam trebalo pomoci da izbalansiramo paralelan nastup u 16 EL i ABA...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Трапа »

Шут за 3 на последња три меча ЕЛ (Жалгирис, Паната, Реал) нам је 4/51 :hail: Забранити им да шутирају све док не увежбају на тренингу и док не буду сигурни да ће погодити. Промашај награђивати клупом. Капирам да овако не шутира ниједна млађа селекција нити жкк.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Beara_Vladimir »

Šut mene najviše zabrinjava. Tačno je da nemamo preterano kvalitetne šutere u ekipi, ali ovih 4/51 su zaista ispod svakog nivoa. Ostavljati ih na treninzima dok ne vežu 10 pogodaka zaredom.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Dennis Rodman »

musemic wrote:Nas nastup u top 16 je u skladu sa kvalitetom tima i deo je pripreme za rasplet sezone. Ne sumnjam da cemo dobiti jos neku utakmicu...vec u narednoj, iskustvo iz ove sezone bi nam trebalo pomoci da izbalansiramo paralelan nastup u 16 EL i ABA...
Bilo bi lijepo da i u idućoj sezoni raspolažemo ovakvim kvalitetom i dubinom, ali čisto sumnjam da će to biti moguće. Bobi je one of a kind, ako on ode velika je to promjena. Doduše, sreća :jumping1: je u tome što vjerovatnije odlazi i Vilijams, a njegovim gubitkom gubi se i dobar dio Superbobija.
Sam plasman u top 8 jeste preveliki zalogaj, mada ovakav naš skor pokazuje da smo mi u ovoj fazi ipak samo turisti. Jesmo li mogli više, pokazaće ABA i domaća završnica sezone, tad ćemo znati da li smo se čuvali za kraj ili smo se počeli kotrljati nizbrdo :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
Locked