8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Nakon osvojene Žućkove ljevice, na red dolazi Real. Nadam se da će momci odigrati rasterećeno i pokazati zube kao i u meču protiv Panatinaikosa. Kako god da završi utakmica nije toliko bitno, samo da nam Radonja pokaže da zna šta hoće od ove ekipe, a ja vjerujem da će tako i biti.

HRABRO NA REAL
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Ja nešto verujem da će naši odigrati rasterećeno i da ćemo ih dobiti u Madridu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Dafi »

Utakmica potpuno rezultatski nevazna ali bi bilo lijepo da skinemo skalp nekom velikanu sto ne zvuci bas realno ali eto.
Real je veliki tim pokriven na svim pozicijama sa vise odlicnih igraca pa je na nekim mjestima i guzva kao npr. na pleju ali ima se moze se. Mislim da je Real ekipa protiv koje je najteze sakriti Mwilove nedostatke u odbrani a ne mogu se bas ni zonom izazivati jer imaju odlicne sutere.
U svakom slucaju izaci rastereceno jer stvarno nemamo sta ovde da izgubimo,sta god da se desi mi ovom utakmicom dobijamo. Volio bih da vidim Radonju bez sablona,da igracima da mnogo vise slobode bez pozivanja svake akcije s klupe.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

ушли смо у утакмицу опуштено. Боби 7 поена, 7 скокова, Тејић има фантастичан осећај за аистенцију. Видећемо кад се Реал залуфа како ће бити.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Много лопти губимо, опет несигурност, а не знам што. Да ли играју баш толико гранитну одбрану, не знам. Али да фали концетрације, фали. Боби и Тејић позитивни, остали као да су јели паељу пола сата пред утакмицу...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Imamo previše izgubljenih lopti. To moramo da smanjimo ako hoćemo da ostvarimo solidan rezultat u Madridu. Skok je odličan, ali šut loš. Mislim samo da se igrači moraju malo više opustiti u smislu da ne osjećaju pritisak nego da opuste ruku i igraju što lepršavije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by МоСа ВерСе »

Радоња рекао у полувремену: У нападу, Маркус или иде на улаз или асистира Бобију, остали не прилазите. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

MW Bobi i to je to, bez taktike i nekakvih zamisli, samo neka se njih dvojica vrate ionako ovaj na klupi veceras ucestvuje sa 4% . Jednostavno rodjen pod sretnom zvijezdom, ima ekstra igrace koji mogu da dobiju ove u ABA bez igre. Ajde dobro je samo neka se ova dvojica razigraju to ce biti dovoljno za polufinale ABA , naravno uz trud i borbenost ostalih momaka u sta ne sumnjam.
Ali kakva je p.... Veceras mu Tejic igra skoro svo vrijeme a u kupu nista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Ганац »

Moje veliko razočaranje igrom Dženkinsa,Jaka, Mitrovića i Jovića. Baš su bili igrač manje kada su na terenu.
Zasluženo smo izgubili, ne shvatam da Rudija nije čuvao Danguba, koji ima brzinu, odraz, sve što je potrebno da se parira Rudiju.
Jaka je baš kasnio u odbrani i to je bila konstanta. Naš šut je nešto što me baš deprimira.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Nije Radonja večeras ništa posebno ni pokušavao, a i nije bilo neke posebne potrebe. Real je trenutno mnogo bolji od nas, ali i pored te činjenice mi smo ih nadskakali i imali smo neke odlične situacije koje oni skoro nikako nisu mogli da brane, a u nekima su im pomogle i sudije ne sudeći neke očigledne faulove nad Bobijem.
Elem, Markus je imao finu rolu i sa Bobijem i sa Cirbesom. Đenka je totalno podbacio, kao i ostatak ekipe (što se tiče šuterskog segmenta). Da u 2/4 nismo onako nonšalantno odigrali i imali brdo izgubljenih lopti, rezultat bi barem na poluvremenu bio povoljniji.
Raduje fina minutaža Tejića - imao je par finih asistencija kao i onu bananu.

Vidjelo se iz aviona da su igrači malo previše slavili (niko im to ne zamjera) kao i da nisu nešto previše ni grizli na ovoj utakmici (ja im ni to ne zamjeram).

Važno je šta i kako ćemo uraditi u nedelju od 19 časova.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Il genio »

dacha od bosne wrote: Važno je šta i kako ćemo uraditi u nedelju od 19 časova.
Gresis Daco, vazno je sta cemo uraditi 14, 15, 18, 19.... aprila, ta utakmica u nedelju nama nije nista vaznija od ove vecerasnje.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by dacha od bosne »

Il genio wrote:
dacha od bosne wrote: Važno je šta i kako ćemo uraditi u nedelju od 19 časova.
Gresis Daco, vazno je sta cemo uraditi 14, 15, 18, 19.... aprila, ta utakmica u nedelju nama nije nista vaznija od ove vecerasnje.
Naravno da su te utakmice u po najvažnije. Slažem se. Ali ova u nedelju je isto tako važna. Ako pobjedimo, najvjerovatnije ih sebi namještamo za po, a pobjedom pokazujemo ko je bolji. zato treba odigrati apsolutno motivisano da nemaju nikakve šanse da nas dobiju, a onda ih odvaliti u po.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Pravednik »

Il genio wrote:
dacha od bosne wrote: Važno je šta i kako ćemo uraditi u nedelju od 19 časova.
Gresis Daco, vazno je sta cemo uraditi 14, 15, 18, 19.... aprila, ta utakmica u nedelju nama nije nista vaznija od ove vecerasnje.
100% saglasan. Cak bi ih iskoristio da probam neke verijante i opcije. Pusti ih neka se kolju ova 4 kola a mi da skupljamo snagu.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by musemic »

Markus je kralj i garant svih trofeja u ovoj sezoni.
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 8. kolo TOP 16 faze: Real - Crvena zvezda

Post by Трапа »

Добро смо се држали једно полувреме пре свега захваљујући центарској линији Боби-Мајк-Теја. Прва двојица уништили њихове центре офанзивно/дефанзивно/скакачки, а Теја имао неколико лепих асистенција и ону блокаду над дерпетом Рудијем. Лука је ту био најслабија карика, дал је уморан, не знам који му је враг, ал изгледа као испушена муштикла.
Маркус ћаћа. Данга имао онај један улаз а ла Боди Бонд :kosarkas:

Најгори био Јовић, одиграо скроз ноншалантно, грешио у додавањима, никакве креације у нападу, шут сачувај боже.
Ганац wrote:Naš šut je nešto što me baš deprimira.
+ 1 :isuse: Најгоре је што не видим да ће се ту било шта променити на боље.
Locked