Дерби партизан - Црвена Звезда

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:U kilo jagnjetine i butelju belog/gajbu piva, prema afinitetu?
Море. Ако ће да се једе и пије, увек сам за. 8-) 8-)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Значи или се договарамо са злом или, ако не, онда смо кретени на челу са тренером?! Како год да окренеш не ваља значи.

Што се тиче теорије пуштања, зашто пола форума насједа на гробарску пропаганду како смо се "договорили" с њима?! Довољно је било да неко пусти буву и да се одмах раја па још наша увати на удицу. А зашто не би било могуће да су нам се кошаркаши вукли по терену као пребијене мачке а да се онда нисмо баш ни трсили ем због тога, ем да се не би ваљали у полуфиналу са њима по блату умјесто да играмо кошарке?? Значи без договарања с њима. И ко то потписује да ће они у неком полуфиналу да прегазе миловце као плитак поток?!

Друго, што се тиче игре, па шта ако смо изгубили сада? Још и боље, да не би случајно помислили како смо Лејкерси који ће да згазе све. Још када се на то дода гробарска пропаганда, која се код нас јако добро прима је ли, како смо ми државни пројекат напуцан парама и скупим играчима, ето белаја у најави.

Ми можемо што се тиче Партизана САМО да побједимо сами себе, почевши од Човића преко тренера и играча до навијача и то ако пристанемо да загриземо у парангал!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Il genio »

Cedevita sledece kolo ide Zadru, sto je potpuno otvorena utakmica, cak bih rekao da nisu favoriti imajuci u vidu njihovu formu. Cedeviti se dasavalo da ostane bez plejofa uoravo zbog poraza u medjusobnim duelima sa hrvatskim klubovima, videli ste da su se mucili i protiv Cibone. Sa druge strane Zadar juri EC tako da im motiva nece nedostajati. Posle toga im dolazi Buducnost, a u zadnjem kolu idu u Solnok.
Ucinak Cedevite varira u rasponu od 0/3 do 3/3, sve je moguce. Ako ipak vezu te tri pobede(ukljucujuci u Buducnost), sigurno nece biti cetvrti. U tom slucaju naseg protivnika ce odrediti ishod meca u Podgorici. Ako pobedi Buducnost, Partizan je cetvrti, ako pobedi Partizan bilo kojim rezultatom, Buducnost je cetvrta jer je poslednja u krugu 3 tima sa istim skorom. Naravno preduslov za to je da Partizan ranije pobedi Megu i Zadar, a Buducnost Krku.
Sve je moguce. :D
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Либурнија »

Од тога свега што си написао најреалније је да у полуфиналу играмо против Цедевите а онда у финалу опуштено разбуцамо мишеве. Има ли икога коме се овај распоред не допада? Свакако, због "интереса српске кошарке" (за који би требало да нас боли орган), мени би било још драже да они уопште ни не дођу у финале а да им онда у домаћици покажемо ко је ко. Само себе и свој интерес треба да гледамо, када смо ми проживљавали агонију исто се није нико много секиро а они су се надали нашем катанцу.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Il genio »

Pa tako nekako, Cedevita je u ovom trenutku najrealnija. Njih muci to sto su se relativno skoro kompletirali, Tomas je izasao iz teske povrede, Ukic cele sezone je kuburio sa povredama, Barac skoro stigao. Da se sutra igra plejof, oberucke bih prihvatio Cedevitu zbog slabe forme, ali isto tako, sa sigurnoscu moze da se tvrdi da ce Repesa da ih utegne do sredine aprila. Oni su po mom misljenu najveca mina, jer imaju najvecu rezervu i zbog toga bih voleo da ih izbegnemo.

Igracki Partizan je najtanji i bez rotacije, a ovo sto trenutno pruzaju je njihov plafon. Svaka druga ekipa na ovom svetu osim Crvene zvezde bi nisanila njih, ali jbg, nama se strah uvukao u kosti i iskreno, bice mi lakse ako ih izbegnemo.

Buducnost je jedini klub ove cetvorke kojeg predvodi slabiji trener od naseg i koji nece moci da spremi neke specijale. Iz ove perspektive, deluju kao najbolja solucija.

U svakom slucaju, sa kim god da igramo, tesko cemo proci ako ne podignemo formu. Ovo sto trenutno pruzamo je u rangu sva tri potencijalna protivnika i ceka nas egal serija. Ja se nadam da cemo poceti da dizemo formu u sto skorije vreme, da cemo u sto skorije vreme primetiti neka tendencija rasta. Red bi bio da jednom u svojoj istoriji preuzmemo stvar u svoje ruke, odradimo to kako treba bez pobeda sa infarkt zavrsnicama, ili jos gore, tragicnim ispadanjima koji su nasa specijalnost.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Beara_Vladimir »

Il genio wrote: Igracki Partizan je najtanji i bez rotacije, a ovo sto trenutno pruzaju je njihov plafon. Svaka druga ekipa na ovom svetu osim Crvene zvezde bi nisanila njih, ali jbg, nama se strah uvukao u kosti i iskreno, bice mi lakse ako ih izbegnemo.
Sve dok ne budemo probili tu psihološku barijeru koja je kod nas prisutna u važnim mečevima sa Partizanom mi nećemo biti šampioni. Tačnije, nećemo imati karakter šampiona. Ovo što sada radimo, radili smo i prošle godine. Tada smo odabrali Cibonu za rivala u 1/2 i svi znamo kako se to završilo. Bojim se samo da tako ne bude i ove godine.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by carapan »

Pa cekaj kakve veze ima Moraca za 4-tim mestom?

Oni su sada 3-i koliko ja vidim tabelu, i ako dobiju Miska Megu, i Zadar, oni u MOracu idu po pobedu za drugo mesto, ne za 4-to..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Il genio »

@carapan
Upravu si brate, to se ja malo preracunao, tek sad videh, za krug je potreban jos jedan poraz Partizana, protiv Mege ili Zadra :) Hebale me kalkulacije
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by carapan »

Ma nista..

Citam vas, gledam tabelu, pa rekoh da se pojasnimo..

Pare od FK-a koje su im obecali, i koje je debeli davitelj najavljivao izgleda su na putu da im rese pleja..A mi ih "pustamo"...Bice veselo, debelo..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Il genio »

Imaju fore nesto vise od 3 dana.
13.5. Klubovi mogu dopuniti Listu registriranih igrača koji se na listi nalazenajkasnije do 05.03.2015. godine do 24,00h
http://www.abaliga.com/files/Propozicij ... 282%29.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by carapan »

Ja vam pisem o onome sto se krije iza kulisa, sto bi se reklo.. Pare su dobili, i imaju nekoliko potencijalnih meta za pojacanja, koja bi trebalo da realizuju do tog datuma..Nemojte da se iznenadite i nekim imenima, jer sada pred kraj sezone, svako pristaje da igra za manje novca mesecno..

Prica ide dotle da mozda i dva igraca dovedu...To bi bilo bas veselo..A mi sedimo i cekamo..I Radonjic veruje u ovaj tim, koji je evidentno izmoren utakmicama, a imamo para da dovedemo ZVER ne na jednoj, vec na 2-3 pozicije, ako hocemo, a nama samo jedna dobra 4-ka resava sezonu..

Od muke sam danas poslao mail, i KK kao klubu, i jbao im mater kulturno naravno, oko svega ovoga..Itekako Covic zna da su dobili pare i sta nameravaju sa njima, a pri tome nista se ne preduzima....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Константин »

naka wrote:
Kakva srpska kosarka kakve gluposti. Da imamo normalnog gazdu i treNera mi bismo isli na njih u poludinalu i ugasili ih kao klub. To je za dobrobit srpske kosarke a ne ovo sto se potura kao alibi za neznanje.
Наравно. Поготово у свијетлу дугогодишње доминације гробља, буквално епске. Да не помињем Гебелса, јунака из Кафанице,помоћнике из медија и остале њушке, прозивке и понижавања. Не знам каквог требаш имати тренера или првог човјека клуба да не може пронаћи мотив и енергију специјално за њих.
Невјероватно је колико људима није јасно у којој је ситуацији читаво спортско друштво и то за 70-годишњицу постојања...
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Ганац »

Oni da nekog dovedu imaju vreemna do 05.03 nakon toga mogu samo za domaću ligu.
Istina je da je nama potrebna jedna kombo 4/5 i da deremo, mada ćemo i ovako da oderemo mršu.
Nama je bio potrban jedan igrač tipa Heslip da trpa kada ima otvoren šut, i on bi i Bobiju otvorio prostor u reketu, ali jbg kad Radonja voli krvava kolena.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by DEZ »

Il genio wrote: Ljudi, pre samo par dana u Kupu imali smo slican pad u trecoj cetvrtini kad su nam prisli na -3 i tri puta promasili otvoren sut za 3 poena.

Mi umorni, u krizi forme, a i rezultata u poslednje vreme, oni na vrhuncu, u seriji pobeda, odmorni.
Mi smo taj mec odigrali koliko nam je bio potrebno, opusteno znaci odrzavali balans i znali na iskustvo i motiv da ih stegnemo i zgazimo u zadnjoj cetvrtini.

Na ovoj utakmici se videlo od pocetka po izrzima lica a kamoli da samo igraju trce ko roboti bez emocija i zelje za pobedom,
kad pogledas snimak bilo koje nase nebitne utakmica aba lige . vidis vise su se nervirali i imali ludacke poglede, nego ovaj mec
svi promasaji za tri se odbijaju od obruca ka nazad, da su sutevi kao normalni islabi lopta ka napred ili prebacili u deo koji spaja tablu. ispada kao fizicki nemaju snage da dobace do kosa u vecem luku?!


Ono sto mi navijaci kluba trebali da ucinimo je oformiti neku komisiju, unutrasnju kontrolu kluba, sindikat forumasa, delegiran da u ime svih proverava tajne informacije iz kluba i saopstava nam istinu sta se zapravo desava, u sklopu nasih navijackih prava i bojih uslova za internetsko delovanje.
:joint:

Takodje pravo pitanje je.. saznati, ko stoji iza JKKp. kako to da od raspada totalnog, tima i borbe za opstanak u Aba, sad imaju sanse za 3 ili 2 mesto, sa gomilom debila na terenu i tim jednim pojacanjem koji je prosek i nista vise,(koga su doveli jer im je drzava ili neko dao novac, a nama uskratio pojacanje za EL top 8), i sad buducnost i cd treba sad da ih se plase??!! ko upravlja ABA ligom sudijama... svinjosevic,djanilovic ??? - Drzava Srbija??? koju je dukljanska mafija okupirala? ili ustasko vatikansko turski lobi koji sve radi da Zvezda ne igra u EL, samo da vecinski Srbi budu nesrecni.?? ili neka bolesna sketa masonske loze i iluminata koja upravlja oduvek svime i sa nekim bolesnim razlogom ?

Zar je moguce da je Vucic podlegao svinjosevicevkskim ucenama i pristicima? Pa iako nekim cudom oni prodju polufinale uz opstu podrsku svih od sudija do srpske drzave udbasa medija, zapadnih tajnih sluzbi i vudu vraceva..
Dal ce vlast stvarno biti luda da iako nece sport da finansira vise, da sad od Jkk pigokea zg- velikog duznika, opet pravi projekat. (i da zaboravi stradanje Jagode i eventualnog dila da mi zbog toga igramo El 25 godina koliko je imao ovaj, inace ce navijaci proizvesti rat, ubijanjem turaka.. ) projekat ustaskog kluba u Beogradu??? kakva je to mafija koja stoji iza tog kluba, od koje vlada Srbije i vecinski narod ne mogu da se suprotsave , nasiljem ako treba.
mozda jer Svinjoglavi zali i klevece da drzava u fudbalu pomaze vecem duzniku C.Zvezdi da opstaje, iako mi Evropu nismo igrali ove godina i UPRKOS tome sto nismo igrali LS od 92 godine, i sve toletove pljacke. koji ustaski b92 ne istrazuje insajderima, jer bi time dosli do vatikana i sorosha koji i njih finaisraju.
Zar je moguce da nema pravde i jednakosti u vezi finasniranja i namestanja pobeda i titula, a kamoli revansizma, zar moramo mi navijaci kriminalno da se organizujemo i da uterujemo batinu u analni otvor svih sumnjivih faktora. od govnjivih svinja, sudija, preko blera ili nase uprave ili neutralnih tzv drzave koja razume samo jezik pretnji i ucena i zahteva. a to je Zvezda sampion u svemu u narednih deset godina i uspesan Evro klub, ili pobij sve :twak:
Locked