Дерби партизан - Црвена Звезда

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by naka »

Nismo ih pustili. Sve sto se ocekuje i desava se. Nije problem poraz kolko je problem trener koji ubija bobija i ekipu. Svinja dize samopouzdanje neznalicama a kreten radonjic maltretira bobija da ga milutinov zajebava. Dobro je da smo izgubili jer mi sa Radonjicem odlucujuce ne dobijamo, samo protivnici mogu izgubiti. Bolje sa malokrvnom cedevitom nego sa onim zlom.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

naka wrote:Nismo ih pustili. Sve sto se ocekuje i desava se. Nije problem poraz kolko je problem trener koji ubija bobija i ekipu. Svinja dize samopouzdanje neznalicama a kreten radonjic maltretira bobija da ga milutinov zajebava. Dobro je da smo izgubili jer mi sa Radonjicem odlucujuce ne dobijamo, samo protivnici mogu izgubiti. Bolje sa malokrvnom cedevitom nego sa onim zlom.
Šta god mislio, pustili smo ih. Očito je dogovor pao, a što, to je već drugo pitanje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by naka »

Ako se dogovaramo sa zlom onda i ne zasluzujemo bolje. A ako je dogovor pao, onda ne razumem zasto je morao Bobi da se davi po terenu. Na resenoj utakmici gde ovaj ubacuje Daloa nama kljucni igrac igra dok ne padne.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by carapan »

Ocigledno je da smo ili pustili ili smanjili gas za ove nase prostore na jucerasnjoj utakmici ! Pobedili nas nisu kvalitetom..Taj koji je resio da tako nesto uradi, zarad "spasa srpske kosarke" JE PO MENI VECI NEPRIJATELJ NO VUJOSEVIC I KOMPANIJA?

Umesto da ih ugazimo sa nekom bruka razlikom, jer to je tim koji nema centra normalnog, nema pleja po vokaciji, da idemo namerno na njih u polufinalu, jer nema teorije da oni nas mogu dobiti u tri utakmice, koje se igraju skoro dan za danom, mi ih eto pustamo, i dobijamo da ta govna budu mozda naredne godine deo EL. A sta onda sledi? Opet ce se dovoditi pojacanja kod njih zeljna igranja te iste EL, opet ima da krece ko zna koja prica, vredjanje nas kao navijaca i kluba...

A tek bi bilo "iznenadjenje" da danas, poslednjeg dana za prijavu igraca za ABA ligu dovedu pleja recimo, a juce samo ko nije hteo da vidi koliko bi nama znacio jedan crnac na poziciji broj 4 sa odlicnim fizikalijama, da zaustavi konjsku glavu..

Osecam se jutros popisano zbog svega ovoga, i ovo mi je bas poremetilo neka osecanja, jer ko sa decom spava uvek se upisan budi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by dacha od bosne »

Ako je stvarno pao dogovor (a po nekim izjavama i informacijama izgleda da jeste) osjecaji su mi pomjesani. Prvo, ne mogu da svarim da smo uopste moglu da pimislimo da ih pustimo i dogovorimo se sa njima. Muka mi je od pimisli na to. A sa druge strane mi je drago jer znam da nas onda nisu dobili na kvalitet.
u svakom skucaju vise bi volio da smo ih odvalili i u po isli na njih nego li sto cemo ici na Cedevitu ili najvjerovatnije Buducnost.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote: Šta god mislio, pustili smo ih. Očito je dogovor pao, a što, to je već drugo pitanje.
Што бих и ја волио да знам, шта ми то имамо ако се ова стока догега у евролигу. Чиме су то они заслужили да их ми пуштамо? Тиме што ће нас 'пустити' у финалу ако прођу, ми узели Абу, ето трофеја, али и горак укус у устима јер ће стока поново да се подигне кроз евролигу. Да ли је то план европске Звезде чији клуб води човек који је под истрагом, чији тренер није добио ниједну иоле важнију утакмицу.

Гледајући дугорочно, ништа ми урадили нисмо, добићемо вероватно тренутну сатисфакцију и ништа више. Опет смо избегли да се суочимо са проблемом и то ме ужасно нервира.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Dafi »

Mislim da se malo pretjeruje s ovim teorijama zavjere,dogovora ili sta ti ja znam.Ko je slusao svinjinu KZS shvatio je da tu nema dogovora i da je covijek totalno lud. Jedino u sta mogu malo da povjerujem je pustanje da ih izbjegnemo u polufinalu(cak i to mogu tesko da svarim) a ako je tako onda od naseg pobjednickog mentaliteta i drskosti nema nista. Jos nesto. Ovim nije uopste zacementirano da mi njih masamo u PF jer tu ima mnogo zanimljivih utakmica za sve tri ekipe koje se i medjusobno srecu. Mislim da partizani imaju najslabiju ekipu od ove tri ali zato i najludju publiku. To je njihova velika prednost u potencijalnom polufinalu. Nasa domacinstva su daleko od njihovih,nesto kao neutralni teren.
Moja teorija zavjere je da su igraci premoreni i fizicki i psihicki i da se nisu mogli motivisati pred ovu totalno nebitnu rezultatski utakmicu po nas.
Jedino sto mene brine je sut za tri poena,pa kao da sa ciglama treniramo a igramo s loptama.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by musemic »

Teorije bi vam bile ispravne da je sinocna utakmica bila odlucujuca-da bi Srbija dobila priliku da oba kluba igraju EL, KKP mora da pobedi u Podgorici u zadnjem kolu (da pobegne sa cetvrtog mesta) pa da u polufinalu tri puta pobedi nekog od protivnika sto je, za danasnje stanje stvari, SF (bar po meni).
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Čak je i mnogo veći crnjak ako ih nismo pustili, jer smo onad u problemu mnogo većem...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Il genio »

Citajuci ovu temu, stekao sam utsak da smo mi Boston Seltiksi iz najboljih dana (by dr. Pesic) :kosarkas: a oni Crnokosa, uz duzno postovanje prema komsijama Kosjercima. Ljudi, pre samo par dana u Kupu imali smo slican pad u trecoj cetvrtini kad su nam prisli na -3 i tri puta promasili otvoren sut za 3 poena. Sta bi bilo da su ubacili, ko moze da garantuje da ne bi preokrenuli utakmicu? Juce su ta tri suta usla, otisli na 15 razlike ,kraj, lopta je katkad djavolja koza ispunjena vazduhom (by Zvonko Mihajlovski). :jumping1:
Mi umorni, u krizi forme, a i rezultata u poslednje vreme, oni na vrhuncu, u seriji pobeda, odmorni. Je l zaista mislite da u takvoj konstelaciji snaga nije moguce da nas pobede?
Nemojte samo da ih ponovo pustimo u polufinalu ili finalu, kao sto smo ih pustali svih ovih godina. :mrgreen:
crazynorth75 wrote:Čak je i mnogo veći crnjak ako ih nismo pustili, jer smo onad u problemu mnogo većem...
Naravno da smo u problemu, jos od nove godine. Ako ne dignemo formu, cekaju nas porodjajne muke u plejofu. Poslednje dve utakmice u pokazale trenutni odnos snaga. Znaci 4-5 utakmica, gde konacna pobeda moze da ode i na jednu i na drugu stranu.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by Dafi »

I sta bi Novaku da ode s onim mamlazom Troickim na njihov domaci teren nikako mi nije jasno :shock:
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by naka »

Slazem se sa il geniom. Zalosno je sto nas deru sa dva igraca. U nisu se moglo videti da smo samo sa duzom klupom jaci. Svaki poslednji napad u cetvrtini svinja crta i oni daju trojku nakon rotacija. Nas majstor kad zove minut za poslednji napad ili ce se muceni bobi muciti da je primi ili ce play sutnuti preko coveka sa deset metara.

Kakva srpska kosarka kakve gluposti. Da imamo normalnog gazdu i treNera mi bismo isli na njih u poludinalu i ugasili ih kao klub. To je za dobrobit srpske kosarke a ne ovo sto se potura kao alibi za neznanje.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by musemic »

Igracemo sa njima polufinala, ista verovatnoca kao da smo pobedili sinoc
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Igracemo sa njima polufinala, ista verovatnoca kao da smo pobedili sinoc
Најискреније бих волео да си у праву, али ми се чини да добијају у Морачи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Дерби партизан - Црвена Звезда

Post by musemic »

U kilo jagnjetine i butelju belog/gajbu piva, prema afinitetu?
Locked