9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by dacha od bosne »

Kažu da je juče prodano samo 1500 karata. Nadam se da će braća i sestre ipak ispuniti Arenu. Ne treba nam da se brukamo pa još na 70-ti rođendan.

Što se utakmice tiče možemo ih dobiti, ali ja ne bih pretjerano volio da se igrači troše u nevažnoj utakmici.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Ганац »

Negde pročitah da je ipak do sada prodato 3000 karata, očekujem jedno 12/13000 u Areni, pošto već pretplatnih, ako sam dobro otpratio ima oko 5000 (sa polugodišnjim) onda I broj od nekih 12/13000 navijača ne izgleda nemoguće.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Pravednik »

Broj publike prije svega zavisi od povjerenja u ono što rade oni dole na terenu. Jedan dio dolazi bez obzira na rezultat i situaciju u klubu, jedan dio samo kada želi, jedan dio kada mu se ćefne, a onaj najkritičniji (a možda i najvažniji) kada stekne povjerenje u tim i sistem. Statističar to još uvijek nije ostvario iako dobija unaprijed priznanja te za trenera godine pa ništa ne osvoji, te specijalne nagrade za sretni ulazak u EL iako to na terenu nije izborio i ostale statističke rezultate. Na njemu je da promjeni stvar u svoju korist npr. u polufinalu ABA, pa osvajanjem iste, osvajanjem domaćice. Ima naznaka da ide na bolje ali to još uvijek nije ono što se traži.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Dafi »

Ja se nadam makar 15000 hiljada,ipak u goste dolazi aktuelni sampion evrope mada nisam siguran da ce biti toliko.
Makabi je jako nezgodna ekipa dobro popunjena na svim pozicijama. Pomalo atipicna ekipa i ne bas atraktivna kao Real ili Barsa(po imenu) ali je to gigant evropske kosarke. Bilo bi lijepo da dobijemo ovu utakmicu da sklonimo onog keca iz kolone pobjeda. Pobijediti mozemo sigurno ali moramo da prestanemo da ciglarimo i da konacno pocnemo da pogadjamo barem otvorene suteve. Lijepo je sto je Radonja htio da skine pritisak sa igraca izjavom da smo tu da ucimo ali ipak ne treba da se ponasamo kao turisti nego da probamo skinuti skalp nekom velikanu EL.
Imamo mnogo igraca koji lutaju,koji su van forme a i neke koji djeluju dobro istroseno i nemotivisano. Nama treba najmanje 4-5 raspolozenih igraca da bi dobili ovakvu utakmicu. Ograniciti divljanje Kalinica,vratiti Jovica u sablon da radi ono sto zna da radi itd.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by dacha od bosne »

Pravednik wrote:Broj publike prije svega zavisi od povjerenja u ono što rade oni dole na terenu. Jedan dio dolazi bez obzira na rezultat i situaciju u klubu, jedan dio samo kada želi, jedan dio kada mu se ćefne, a onaj najkritičniji (a možda i najvažniji) kada stekne povjerenje u tim i sistem. Statističar to još uvijek nije ostvario iako dobija unaprijed priznanja te za trenera godine pa ništa ne osvoji, te specijalne nagrade za sretni ulazak u EL iako to na terenu nije izborio i ostale statističke rezultate. Na njemu je da promjeni stvar u svoju korist npr. u polufinalu ABA, pa osvajanjem iste, osvajanjem domaćice. Ima naznaka da ide na bolje ali to još uvijek nije ono što se traži.
Evo (izvinite na izrazu), pokenjam se na one koji čekaju povjerenje u tim i sistem da bi došli na utakmicu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:
Pravednik wrote:Broj publike prije svega zavisi od povjerenja u ono što rade oni dole na terenu. Jedan dio dolazi bez obzira na rezultat i situaciju u klubu, jedan dio samo kada želi, jedan dio kada mu se ćefne, a onaj najkritičniji (a možda i najvažniji) kada stekne povjerenje u tim i sistem. Statističar to još uvijek nije ostvario iako dobija unaprijed priznanja te za trenera godine pa ništa ne osvoji, te specijalne nagrade za sretni ulazak u EL iako to na terenu nije izborio i ostale statističke rezultate. Na njemu je da promjeni stvar u svoju korist npr. u polufinalu ABA, pa osvajanjem iste, osvajanjem domaćice. Ima naznaka da ide na bolje ali to još uvijek nije ono što se traži.
Evo (izvinite na izrazu), pokenjam se na one koji čekaju povjerenje u tim i sistem da bi došli na utakmicu.
Jebi ga prosta matematika kaže da bi imali 20000 navijača treba nam ovih 5-6000. Volio ih ne volio oni postoje kao takvi, a za klub su bitni jer donose lovu tj. plaćaju karte i to one skupe.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Либурнија »

Чак овај пут морам дати Праведнику за право у смислу да се на овај феномен треба гледати прагматично а не емотивно. Па ипак, то "стјецање повјерења" је врло растезљив појам. За један дио је изговор, или зато што их мрзи, или пак зато што сматрају да би то они и "њихови" ионако све боље. За овај послиједњи тип је "стјецање повјерења" немогућа мисија. Једино треба опоростити онима којима је "стјецање повјерења" изговор због немања финансијских могућности а тих је вјероватно и најмање и нису кандидати за куповину скупих карата.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by dacha od bosne »

Aman, u upravi mogu biti lopovi, ne trenerskoj klupi diletanti, na parketu/terenu neznalice, ali slušaj, ipak se radi o Zvezdi. Ja da živim u Bgd ili bliže ne bi se dvoumio da li ili da ne idem na utakmicu (naravno ako imam novce). A pride što ova ekipa na čelu sa trenerom i upravom ove sezone nije kiksnula u smislu da nije ispunila zacrtani cilj. I onda se priče o povjerenju. Ma, daj te molim vas.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Beara_Vladimir »

Kod dosta ljudi u mom okruženju novac je presudan faktor za odlazak na utakmicu. Za masu ljudi zaista predstavlja luksuz izdvojiti 1500-2000 dinara za odlazak na utakmicu, verovali vi ili ne. Sa druge strane, mi stvarno nemamo košarkašku publiku, bez obzira na finansijske mogućnosti navijača. Da FK igraš LŠ, Marakana bi bila prepuna na svim evropskim mečevima. Jednostavno, mi nismo SD nego FK. To je suština.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:Aman, u upravi mogu biti lopovi, ne trenerskoj klupi diletanti, na parketu/terenu neznalice, ali slušaj, ipak se radi o Zvezdi. Ja da živim u Bgd ili bliže ne bi se dvoumio da li ili da ne idem na utakmicu (naravno ako imam novce). A pride što ova ekipa na čelu sa trenerom i upravom ove sezone nije kiksnula u smislu da nije ispunila zacrtani cilj. I onda se priče o povjerenju. Ma, daj te molim vas.
Па ето, слажем се и то у потпуности али не ради се ту о теби већ о навијачима са "мањком повјерења који купују скупље карте".
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by dacha od bosne »

Pokenjam im se na skupe karte i na njihovo povjerenje. Svašta bih napisao...nervozan sam, razočaran. Nama treba da igramo sa Drčom, Ticom, Kovačem. Tada će barem dolaze oni koji vole Zvezdu - njih 200-300.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Dafi »

Volio bih da neko iz uprave objasni neigranje ove utakmice u Pioniru a naravno i ostalih do kraja TOP 16
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by Ганац »

Mi se borimo sa sobom najviše, skok u odbrani i zagrađivanje, pa 4 napada su imali u jednom napadu dok nisu dali koš.
Mitrović od sjaja do očaja, Jović pokazao što je drugi plej, Jaka ni okean ne može da pogodi.
I opet vodimo (reealno smo trebali 10/15 koševa voditi)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 9. kolo Top 16 faze: Crvena zvezda - Makabi

Post by МоСа ВерСе »

Само на наше неискуство немамо плус десет на полувремену. Промашили смо три контре, не изводимо најсрећније слободна бацања и у одређеним моментима нас зеза офанзивни скок. Макаби је и даље фаворит за победу јер нас иде шут, њих не иде, а и имају више искуства од нас у неизвестним завршницама. Видећемо, имамо и ми шансе. Само ће нам требати 100% концетрација и наравно, бар исти овакав проценат шута са даљине.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked