24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by crazynorth75 »

stigao mi odgovor od ABA lige za Radanova -

''Poštovani,

Čim nam stigne video cele utakmice, poslaćemo ga za proveru našim statističarima, koji će ispraviti grešku.

Srdačan pozdrav,
ABA liga.''

Poslao sam im sada ovaj tvoj klip Genio.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by Ганац »

Sad sam još vise ubeđen da je umor od tolikog broja odigranih utakmica u 9 dana uz pređeni put bio glavni razlog našeg poraza od svinjoševićevih, na to dodati iskru svesti koja je govorila da se ne crpi poslednji atom snage na rezultatski nebitnu utakmicu.

Odmor koji je usledio (uz trening) pred tekmu sa Makabijem je regenerisao igrače I rezultat je vidljiv.

Sinoć je izostavljanjem MWilla I držanjem Bobija na klupi stavio svima do znanja da će u ovih par utakmica igrati na kartu podizanja forme igrača kojima je ista u kanalu. Ostali su Jaka I Mitar da u glavi preklope I da zaigraju kako znaju, a onda ni razni Akojoni, Savovići, Baraći I slični nam ne mogu ništa.

Raduje me igra Dženkinsa I Dangube, Kalina je car, ali kada se skoncentriše na igru I kada ne komentariše sudije.
Biće to dobro kada je najbitnije.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by Dafi »

Ja sam umor prihvatio kao jedini razlog poraza od partizana. Nije lako igrati u ovom tempu sa ovoliko putovanja i presjedanja. Nije se lako ni motivisati i igrati 100% svaki drugi-treci dan, koliko god oni bili profesionalci oni su ljudi.
I dalje mi izgledamo kompaktno i dobro cak i kad nismo na 100% svojih mogucnosti. Otresti onako Metalac bez Bobija,MWila i Lazica je stvarno impozantno. Mislim da treba ovako i nastaviti,odmarati po nekog igraca na svakoj utakmici ABA lige da bi sto svjeziji docekali polufinale. Narocito ako se uzme u obzir borba preostala tri kluba za sto bolju poziciju gdje je trosenje veliko. A za njih prave bitke tek predstoje.
Kod nas mene jedino brine igra Mitrovica i Blazica ali ipak vise brine Mitrovic.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by crazynorth75 »

Mene lično Jaka nikad ne brine, bez obzira na formu u kojoj se nalazi, uvijek je jedno sigurno . njegova zharazna energija koja se prenosi i na saigrače i na publiku. Protiv Valjevaca ubo i dvije trojke, nadam se da je i to pokazatelj izlaska iz šuterske krize. S druge strane, Mitrović baš loše djeluje, pokupi on te neke lopte na skoku u odbrani, ali sve ostalo jako loše. Krivo mi je što njega i Tejića nije tjerao da više igraju leđima i unutra protiv Metalca.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by crazynorth75 »

Uspjela se ciganija izboriti za poene Radanova, eno ih upisani u zvaničnu statistiku ABA.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Uspjela se ciganija izboriti za poene Radanova, eno ih upisani u zvaničnu statistiku ABA.
Lepo si rekao, ciganija, a ne da neki prisvajaju kao da su oni ti koji su to postigli.
Ono što sam otpratio pisanja po forumima, samo si ti komunicirao sa ABA ligom, tj sa statističarima, neki su pisali na twiteru, neki na fb, ali najbitnije je da je greška ispravljena.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by dacha od bosne »

Ганац wrote:
crazynorth75 wrote:Uspjela se ciganija izboriti za poene Radanova, eno ih upisani u zvaničnu statistiku ABA.
Lepo si rekao, ciganija, a ne da neki prisvajaju kao da su oni ti koji su to postigli.
Ono što sam otpratio pisanja po forumima, samo si ti komunicirao sa ABA ligom, tj sa statističarima, neki su pisali na twiteru, neki na fb, ali najbitnije je da je greška ispravljena.
Vole raja da im drugi titraju jaja, pa se kite tuđim perjem.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:
Ганац wrote:
crazynorth75 wrote:Uspjela se ciganija izboriti za poene Radanova, eno ih upisani u zvaničnu statistiku ABA.
Lepo si rekao, ciganija, a ne da neki prisvajaju kao da su oni ti koji su to postigli.
Ono što sam otpratio pisanja po forumima, samo si ti komunicirao sa ABA ligom, tj sa statističarima, neki su pisali na twiteru, neki na fb, ali najbitnije je da je greška ispravljena.
Vole raja da im drugi titraju jaja, pa se kite tuđim perjem.
Ma neka vole koliko hoće, ali ako vole Zvezdu njihovi postovi bi trebali biti afirmativni a bez isticanja sebe kao što je uradio Krejzi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 24.коло АБА лиге: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЕТАЛАЦ

Post by dacha od bosne »

Eh, ne znaš ti da se Zvezda voli do posljednjeg dinara i lične slave. :whistle:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked