10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Мултимедија - ТВ, радио, новине, вести - без коментариса

Post by crazynorth75 »

Dafi wrote:Tako je iritantno sto se ovoliko malo paznje u medijima davalo ovoj utakmici s Galatom a jos je iritantnije sto se posle ovakve pobjede nastavlja s tim sturim izvjestajima :frust: . Bitno je da se romani pisu o casovima ljubavi :dita: Zaista se nadam punoj Areni protiv Barse to su ovi momci debelo zasluzili.
Očigledno je da su oni u popriličnoj medijskoj kampanji, pa je tako i revija u Pioniru danima ispred evroligaške utakmicu u kojoj srpski predstavnik još uvijek zadržava šanse za prolazak dalje. Ali ko ih jebe, naše je samo da pobjeđujemo i priuštimo onim plačipičkama u datom momentu prave časove rough ljubavi :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

Post by musemic »

Radonja porucuje da sve ide po planu, brine ga ovaj novi partizanski plej, tako je Laza, zapravo, sve vreme zdrav ali je na zadatku - prati ovog tipa u stopu, obrijan, sa kapom i cvikama...ulazi mu u mozak, navike...Dejan misli da to nije nikakvo preterivanje, ne znam...inace, kaze da je poslao Atamanu flasu domace loze u sobu zato sto je igrao sa juniorima:-P
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

Post by Dafi »

Isto mislim da je neprihvatljivo da funkcioneri saveza (Tomasevic),selektor seniorske reprezentacije Djordjevic,oblace dres Partizana i tako se otvoreno stavljaju na neciju stranu iako mi vec znamo ko su i sta su.
Oni su stvarno masina za propagandu i manipulacije i ovo nije bas naivno da se u ovom trenutku pred sami kraj sezone desava nesto ovako gdje svi pruzaju podrsku jadnom Partizanu.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

Post by Константин »

Што се тиче пропаганде прејаки су, причали смо на другој теми. Међутим, обрни окрени, један је пут да се томе стане на крај-титуле. Зато се треба све учинити да то и направимо!
Иначе свака част момцима и тренеру за синоћњу партију :hail: , остаје жал за Галатом и Жалгирисом у Пиониру али зна се шта је приоритет па то нико неће замјерити. Било би добро када би било могуће већ сада радити кампању да и Делије прекину бесмислени бојкот за историјско полуфинале и финале АБА, али иако никакве али никакве користи немају од тога ни они ни клуб, то се неће десити. :oops:
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

Post by crazynorth75 »

Đenka je imao krađu večeri po sajtu evrolige, ostaje nejasno zašto fenomenalni Markusov asist nije najbolji asist večeri:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CNR0djX6Ldk[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Radonja porucuje da sve ide po planu, brine ga ovaj novi partizanski plej, tako je Laza, zapravo, sve vreme zdrav ali je na zadatku - prati ovog tipa u stopu, obrijan, sa kapom i cvikama...ulazi mu u mozak, navike...Dejan misli da to nije nikakvo preterivanje, ne znam...inace, kaze da je poslao Atamanu flasu domace loze u sobu zato sto je igrao sa juniorima:-P
А за његушку пршуту ћутиш и не спомињеш? :R :R :R

Константине, не требају Делије. Створили би још већи притисак а не умеју да подигну екипу у кошарци као глодари. Нека дође звездашка публика и нека се игра у Пиониру. Нисмо тамо пали и без Делија, нећемо ни у полуфиналу.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 10. коло Евролиге: Галатасарај - Црвена Звезда

Post by Константин »

Утакмица у лигашком дијелу нема много везе са полуфиналном серијом и одлучујућим мечевима, присјети се претходних година. Они ће тада као претхдоних ко зна колико година извући максимум, е вала требали бисмо и ми једном, а то је сада. Знам ја да од Делија нема ништа, причам теоретски јер знам како би морало када требаш да узмеш титулу послије 17 година а и увијек реагујем када је демагогија у питању.
Врста која изумире
Locked