АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

CZBG: Đenka, kako vidiš utakmicu koju ste odigrali protiv Igoekee kao i tvoj šut za 3 poena koji si očito "naštelovao" u poslednjim utakmicama?

Đenka: Večeras je bila teška utakmica. Znali smo da će biti teško bez obzira na naš niz pobeda. Oni su napravili pritisak, ali smo mi uspeli da odgovorimo na njega i najvažnije je da u ovo doba godine imamo ovakve utakmice i da nastavimo da se borimo.
Srećan sam kako su moji saigrači odigrali, a što se mene tiče mislim da igram mnogo bolje, da je moje samopouzdanja na većem nivou i nije bitno ako promašim, jer ako mi se ukaže prilika da ponovno šutiram, to i iskoristim. Trebam da ostanem na ovom nivou samopouzdanja bez obzira kako sam započeo sezonu i da odigram najbolje u važnim utakmicama koje nas očekuju.

CZBG: Da li je rezultatska nevažnost utakmice uticala da odigrate malo slabije i dopustite Igokei da se odlepi?

Đenka: Za nas nema nevažne utakmice...svaku želimo da pobjedimo. Ne trenramo mi teško da bi došli na meč i predali se. Večeras smo morali da se borimo do kraja i to smo uradili i pored dobre igre domaćina.

CZBG: Šta lično očekuješ u poslednjim utakmicama EL i polufinalu ABA-e?

Đenka: Očekujem da nastavimo da igramo dobro. Kad god mogu da budem agresivan i da šutiram, to ću i da uradim. Takođe želim da bolje skačem, da se fokusiram na dobru odbranu.

CZBG: Kako bi ove godine opisao svoju defanzivnu ulogu koja je očito mnogo bolja u odnosu na prethodnu sezonu i kolika je uloga trenera Radonjića u tome?

Đenka: Lako je izaći na teren i šutirati, ali mnogo je teže posvetiti se igri u odbrani. Odbrana ti ustvari podiže samopouzdanje. Jeste kul šutirati, ali odbrana je mnogo važniji deo igre, i naravno da trener ima najveću ulogu u tome.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

CZBG: Maik, kako vidiš večerašnju utakmicu? Videlo se da su te one lične greške na početku dosta poremetile.

Maik: Bila je ovo veoma teška utakmica za nas. Očekivali smo da tako i bude. Ne potcenjujemo ni jednu ekipu u ovoj ligi, a što se mene tiče napravio sam na početku lične greške koje su me poremetile, ali uvek pokušavam da dam najbolje i pomognem ekipi. Kasnije sam podigao nivo koncentracije i doprineo pobedi.

CZBG: Kako vidiš sledeći meč sa Barsom?

Maik: Očekujem jednu tešku utakmicu...ipak je to Barselona. Ipak mislim da imamo šanse protiv svake ekipe i sa podrškom mislim da možemo do pobede.

CZBG: Za kraj...da li si zadovoljan svojom ulogom u ekipi Crvene zvezde i da li si srećan što igraš za naš klub?

Maik: Naravno, Zvezda je veliki tim. Organizacija u klubu je odlična i drago mi je da sam deo ekipe.

CZBG: Šta misliš o navijačima? Evo igrali ste u drugoj državi, a sala je bila prepuna Zvezdinih navijača.

Maik: Da, imamo navijače svugde, bez obzira gde igramo. Mali je klubova u svetu koji to imaju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Константин »

Браво попе љубимо ти стопе. :D
Шалим се, хвала Дачо. Требали сте их питати о полуфиналу и Партизану, треба их лагано пумпати пошто смо некако статични медијски пред одлучујуће мечеве сезоне.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Константин wrote:Браво попе љубимо ти стопе. :D
:valjanje: :thumbup:
Ma htio sam ja dosta toga, ali iskreno, bio sam premoren, ćere ganjale da se uslikaju sa njima, a ja da sam možda imao još nekoga moglo se nešto uraditi više.
Elem, pričao sam malo sa Dangubom. Pitao sam ga koliko vježba šut pošto ima sve predispozicije da postane dobar igrač. Kaže da on, Reba i zaboravih ko još ostaju po sat i po poslje treninga da šutiraju. Ovo je veoma pohvalno.
Žao mi je što nisam mogao malo više da razgovaram sa Lukom (koji je inače veoma susretljiv dečko), Kalinom (isto kao i Luka), Jakom. I oni su se spremali da idu za Beograd poslje večere tako da je sve bilo u cajtnotu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Koliko ima istine u jednoj vesti sa drugog foruma da se Đenka odrekao bonusa i neeke love da bi došao MWill (kako sam ja shvatio), ako u tom ima istine, gledati na sve načine da se zadrži u timu i dalje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Поповић
Новајлија
Posts: 34
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:48 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Поповић »

Bravo,Dačo kraljino ! :hail:
Nismo ni svejsni kakvo blago imamo i po igračkim i po ljudskim kvalitetima.Timčina!
Inače,mislim da je naš KK jedina zdrava sportska priča u cijeloj Srbiji.Daj Bože da to okrunimo titulama u maju i u junu,jer to nam je baš potrebno.Ko hljeb nasušni.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Поповић wrote:Bravo,Dačo kraljino ! :hail:
Nismo ni svejsni kakvo blago imamo i po igračkim i po ljudskim kvalitetima.Timčina!
Inače,mislim da je naš KK jedina zdrava sportska priča u cijeloj Srbiji.Daj Bože da to okrunimo titulama u maju i u junu,jer to nam je baš potrebno.Ko hljeb nasušni.
Hvala brate. Ma meni je zadovoljstvo da uradim sve što mogu za zvezdašku populaciju :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked