АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Il genio »

Meni je najjaci utisak puna hala cigana. Mislim da nikad nije punije kad smo gostovali u Laktasima, bas kao pre nekoliko meseci u Podgorici, sto mi jako imponuje. Gre'ota bi bila da smo izgubili, zbog toga ne zameram Radonji sto je forsirao malo vise nego sto je bilo potrebno.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Evo i mene iz pitoresknog krajolika (da ne kažem selendre :mrgreen: ), gdje smo nakon parkiranja u blatnjavoj njivi, jedva ušli u dvoranu u kojoj je prodano jedno tauzenka ulaznica više nego što je kapacitet, pa smo veći dio utakmice proveli, što bi nadrealisti rekli - ''natakareni jedni na druge''. :annoyed: :dita: za ''ljubazne domaćine''.
Hala naravno 90% ciganska, naši, vidjelo se bez energije i ja im dajem kredit za to, ipak je bilo dovoljno 5 minuta dobre odbrane i dr Williams da odluči da pobijedimo, pa tako sve koševe od -12 dadosmo preko njega.
Vidi se da je problem sa pozicionim napadom kad je Jović u igri i u tim momentim se maksimalno i bespotrebno ispucavamo za 3. Mnogo je i Radonjić griješio što je držao Bobija u igri u situaciji kad su ovi igrali sa nižom petorkom i onim smiješnim Radukićem na 5. Ponavljam opet, volio bih da smo ih više napadali sa 4, Mitrović je pokušao ali ne ide pa ne ide, ne razumijem ga, da sa takvim gabaritima ne može se uguziti i poentirati. Solidno je odigrao odbranu na smradu Joroviću, ali opet je to tanko. Utakmicu je u stvari riješio pik Markusa i brata Cirbe. Sve u svemu, ipak zahvaljujući Zvezdi ugodno veče, a još detalja će vam donijeti ovaj šipkaš iz Zenice. Pozdrav i za njega i još neke forumaše koji su večeras igrali stiskavac u onoj gužvi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

Либурнија wrote:
МоСа ВерСе wrote: ПС2 - мала корекција. Пре рата, бањалучка екипа је била Vultures, данас су Лешинари. Пре рата су били фина градска раја БањаЛуке, данас су све сем фина градска раја.
Korekcija korekcije - prije rata sisice koje iz okrilja sumraka bacaju kamenice po nama dok murija te sprovodi na stanicu. Pusti kraju te price o "finoj raji ".
upravo tako ni f od fine raje, tobsu bili grobarcici ciii kluba tada nije imao uspjeha ni u jednom sportu, u fudbalu vladali mi, u kosarci Cibona pa Jugoplastika.
Dakle olos i fukare na celu sa djecom vojnih lica i bogatasa, ali nam naravno nisu mogli nista.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

МоСа ВерСе wrote:Праведниче, понекада се запитам да ли сагледаш све аспекте или удариш онако на прву коментар?

1. како можеш да кажеш да је Игокеа фењерашка екипа са Хеислипом? Глупо је да сад причамо, шта би било кад би било, али би са њим целе сезоне били пети, шести, можда се чак борили и за улаз у топ 4.

2. Да ли си приметио, као што је Ганац приметио, да нам убише Бобија и да је то ок? То ок кажу судије, ето, он је висок па може да трпи ударце

3. Да ли си приметио да су нас држали тројкама и тиме што су изводили одлично бацања? А бацања су добили из незнања судија који Звезди опет нису дали да игра јаку одбрану него смо излазили из бонуса до последње четвртине, пет минута пред крај исте. До 4/4 их је максимално служио шут, кад је стао, ми смо преокренули.

4. Ево ти тим, мотивиши их после пражњења у Турској и меча против Барселоне.

Оно што могу да замерим Радоњићу јесте да пружи шансу млађима, али ме је мксимално уверио ове сезоне да зна шта ради у већини случајева и да се играчи нису потрошили пред Барсу.

ПС - Немој само мислити да имам нешто против тебе па ти јурим постове, него те само питам нешто што сам ја видео, а ти можда ниси па да упоредимо ставове. буди ми поздрављен.

ПС2 - мала корекција. Пре рата, бањалучка екипа је била Vultures, данас су Лешинари. Пре рата су били фина градска раја БањаЛуке, данас су све сем фина градска раја.
Samo cu ti jedno reci mi nista dugo dugo dugo godina nismo osvojili tako da ako nam to nije motiv ne znam sta nam vise treba.
Ako cemo po tvome mogli smo u prvih 10 minuta jako stvoriti razliku pa se kasnije zezati sa njima. Sve ostalo ne bih komentarisao jer imamo totalno drugacije stavove.
I dalje stoji sve sto sam napisao, ali ovo vrijedi za sve u klubu a ne samo za "trofejnog" strucnjaka na klupi. Bez muda i hrabrosti nema titula, igraci su ih pokazali vise puta , sve je do njega.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Pravednik wrote: Samo cu ti jedno reci mi nista dugo dugo dugo godina nismo osvojili tako da ako nam to nije motiv ne znam sta nam vise treba.
Ako cemo po tvome mogli smo u prvih 10 minuta jako stvoriti razliku pa se kasnije zezati sa njima. Sve ostalo ne bih komentarisao jer imamo totalno drugacije stavove.
I dalje stoji sve sto sam napisao, ali ovo vrijedi za sve u klubu a ne samo za "trofejnog" strucnjaka na klupi. Bez muda i hrabrosti nema titula, igraci su ih pokazali vise puta , sve je do njega.
Ето, да се усагласимо. Ја сам увек да ми отткинемо почетак, па после зезање, али није лоше ни овако где у једној скроз небитној утакмици на минус 12 шест минута пре краја, ти убациш у пету јер имаш победнички менталитет.

Ово остало што си написао ће се показати врло брзо. Ако успе да добије барсу, тренер ће и психолошки преломит' и онда мислим да ће бити држ'те гаће па да ли је Будућност или партизан, видећемо.

ПС - Либурнија и Праведниче, више сам мислио да су пре рата били Бањалучани прави, да су били мулти екипа за разлику од неких садашњих времена где је разумљиво што нису мулти, али што су националисти, е то је тек прича за себе. Али хвала за камен бригаду што сте ми јавили, још јеан мотив више у оно што верујем о њима.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:
Pravednik wrote:
ПС - Либурнија и Праведниче, више сам мислио да су пре рата били Бањалучани прави, да су били мулти екипа за разлику од неких садашњих времена где је разумљиво што нису мулти, али што су националисти, е то је тек прича за себе.
А која то иоле озбиљнија навијачка група на простору бивше СФРЈ није националистичка? Што би Лешинари били неки изузетак, уопште не разумијем поенту. Чак и прије рата је то било тако, можда да је у СРБиХ било мало другачије али ни тамо није ништа чудно након рата и пресељења становништва испод власти која није из редова свог народа. Погледај само у шта се Сарајево претворило у односу на оно предратно. Да нису можда Хорде или Манијаци мулти-култи и политички неутрални?! :whistle: Мсм, може и да се замајавамо и правимо Тоше али... И може то да нам се свиђа или не свиђа, то опет ништа не мијења на ствари.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Nisam bio u mogucnosti da gledam prenos pa odgledah sinoc snimak na SK. Posto sam znao rezultat nisam se naravno mnogo uzbudjivao nego sam malo vise paznje posvetio nasoj igri koja iskreno govoreci nije licila na nesto ozbiljno do trenutka kad smo skontali da bi trebali malo dati gas i privesti utakmicu kraju. Impozantno je bilo vidjeti tu zavrsnicu iz razloga sto je Igokea upinjala svim silama cijelu utakmicu. Par puta sam se nasmijao gledajuci MWila u odbrani ustvari koliko se nije trudio da nekog sacuva narocito u prvom poluvremenu. Bobi je takodje bio totalno indisponiran ali je zato Zirbes to iskoristio i odigrao solidnu partiju.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote: А која то иоле озбиљнија навијачка група на простору бивше СФРЈ није националистичка? Што би Лешинари били неки изузетак, уопште не разумијем поенту. Чак и прије рата је то било тако, можда да је у СРБиХ било мало другачије али ни тамо није ништа чудно након рата и пресељења становништва испод власти која није из редова свог народа. Погледај само у шта се Сарајево претворило у односу на оно предратно. Да нису можда Хорде или Манијаци мулти-култи и политички неутрални?! :whistle: Мсм, може и да се замајавамо и правимо Тоше али... И може то да нам се свиђа или не свиђа, то опет ништа не мијења на ствари.
У Босни су то Фукаре, Робијаши, Хорде и највише Ред Арми ( они су и онај фазон Антифе, а ове три су патриоте, али не и националисти). Остале групе су добиле призвук рата и обојиле се у неком скроз погрешном смеру. Схватам ја да је БањаЛука љута Крајина и схватам да су Срби, али нема потребе да глуме веће Србе него што јесу. Поготово што рата у граду нису видели, па не морају толики анимозитет имати према другима. То сам написао овде, то сам рекао и Лешинару кога знам врло добро.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

Па сад, то не знам. Претпостављам да их има доста и из редова избјеглица и из Босне и из Хрватске. Ипак, не бих се упуштао у шпекулације око онога о чему немам информације.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:Па сад, то не знам. Претпостављам да их има доста и из редова избјеглица и из Босне и из Хрватске. Ипак, не бих се упуштао у шпекулације око онога о чему немам информације.
Наравно да си у праву. Тако ти је и у Сарајеву. Дошло из Санџака, са којекаквих чука и сад су они веће Сарајлије. Иста прича и за БањаЛуку, као и за Београд или нпр. Нови Сад...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Izvinjavam se što ne mogu opširnije da napišem nešto o ovoj utakmici (u gužvi sam oko preseljenja). Inače, imam izjave Đenke i Cirbe u adio formatu na mobitelu, pa ako bi neko bio voljan da mu pošaljem porukom i da ih obradi, neka mi se javi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 802bf0ef12" onclick="window.open(this.href);return false;

Ево нама Ице са Андрићем из Хероја, овај из Травника. 8-)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Što bi Čović reko - ''Sve su to fini i školovani momci.'' :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Fakultetski obrazovani i veoma religiozni 0:)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked