АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

НЕДЕЉА 17 ЧАСОВА, ЛАКТАШИ

Након сјајне партије у Стамболу наша екипа се враћа лигашким утакмицама у АБА лиги, које за наше момке већ дуже немају резултатски значај обзиром да је прво место и теоретски обезбеђено. Прилика је то наравно да тренер Радоњић поново регенерише своју екипу, те неке играче одмори, а неке додатно уигра и диже им форму. Ни на овој утакмици у нашој екипи неће бити повређеног Бранка Лазића. Пренос утакмице иде на каналима Спорт клуб и РТРС.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Пустити Хеислипа да уживамо, остало позатварати и победа наша. Врло је битна расподела минута јер још имамо шанси за топ 8. Указати поверење више деци, можда опет подмарати Маркуса и Бобија. Зна то све Радоња тако да очекујем један леп меч.

Крејзи и Константине, очекујем организовано навијање сутра. ту вам је и Мусемић. И запамтите, Дејина лоза после текме се пије. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:Крејзи и Константине, очекујем организовано навијање сутра. ту вам је и Мусемић. И запамтите, Дејина лоза после текме се пије. :D
A zaboravljaš glavnog kolovođu? :isuse:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:
МоСа ВерСе wrote:Крејзи и Константине, очекујем организовано навијање сутра. ту вам је и Мусемић. И запамтите, Дејина лоза после текме се пије. :D
A zaboravljaš glavnog kolovođu? :isuse:
Брате, ти си задужен за хулигански део посла, ниси ти седео са Пеђом, већ са Ицом и Комадантом. Самим тим, пусти њих да води навијање, а ако крену какви лешинари или тако нека несрећа, тад наступаш ти. :bije: :bije: :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote: Брате, ти си задужен за хулигански део посла, ниси ти седео са Пеђом, већ са Ицом и Комадантом. Самим тим, пусти њих да води навијање, а ако крену какви лешинари или тако нека несрећа, тад наступаш ти. :bije: :bije: :lol: :lol:
:hail:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Baš bih voleo da vidim Heslipa kako će da odigra, ako bi na njemu odigrali kvalitetnu odbranu.
Ukoliko bi I onda njegovi procenti bili visoki razmislio bih na mestu Čovare o njegovom angažovanju na poziciji 2 pošto nam na kraju sezone sledi ozbiljna rekonstrukcija tima na poziciji 2.
A vi "čirlidersice" :hooray: budite glasni da vas vidimo I čujemo... :thumbup:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

МоСа ВерСе wrote:Пустити Хеислипа да уживамо, остало позатварати и победа наша. Врло је битна расподела минута јер још имамо шанси за топ 8. Указати поверење више деци, можда опет подмарати Маркуса и Бобија. Зна то све Радоња тако да очекујем један леп меч.

Крејзи и Константине, очекујем организовано навијање сутра. ту вам је и Мусемић. И запамтите, Дејина лоза после текме се пије. :D
Mi smo s godinama postali ''pederi sa zapada'', tu je jedino ovaj Icin i Markov, bojim se incidenata i scenarija ''Đenova''. :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by musemic »

Ja sam u obavezama(švercam nekakvu robu :dancing3: ) i mozda necu stici - u svakom slucaju bice neizvesno :R
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote: Mi smo s godinama postali ''pederi sa zapada'', tu je jedino ovaj Icin i Markov, bojim se incidenata i scenarija ''Đenova''. :jumping1:
кад се појави са натписом: Федерација навија за Црвену Звезду, наХебали сте. :R :R :R
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Константин »

МоСа ВерСе wrote:
Крејзи и Константине, очекујем организовано навијање сутра. ту вам је и Мусемић. И запамтите, Дејина лоза после текме се пије. :D
Превише очекујеш од циганских 3,14чки и симпатизера. Пошто немамо лиценцу за ове навијачке можда неки пут "дифенс, дифенс"
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Дачо, да ли је истина да си на +12 Игокее сишао доле до Додика и уцењивао га, да, ако не победимо, послаћеш му ултра Бојсе на кућну адресу? :valjanje: :valjanje: :valjanje: :valjanje: :valjanje: :valjanje:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Kada u uvodnim minutama utakmice kreneš klimavo, posle je jako teško naći tu nit, koncentraciju I snagu, a oni su je našli.
Bez obzira na onu očajnu igru protiv partizana ovo je tim koji volim, tim koji ne voli da gubi, kome je teško da nađe motiv protiv Igokee I sličnih, ali nađe.
Ono što mene plaši jeste status Bobija kod sudija, nije potrebno da bude povlašćen, samo da ne dozvole da ga tuku, tj. da sude lične greške takvim igračima koji jedino na taj način pokušavaju da brane Bobija.
večeras je Bobi bio baš indisponiran, prebijen i izguran iz reketa, ali je zato Zebra porobio.
Nervira me što Đenka uzima malo šuteva, na ovoj utakmici 5 (3 šuta za dva poena I dva šuta za tri poena, kao I tri slobodna).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

U leglu miseva koji su ih sponzorisali kad im je bilo frka za lovu, sa sve fenseraj grobarcicima (koji su prije rata bili lesinari) mi odigramo jako lose, Lukajic udvajao Bobija i pokazalo se da je to problem za njega i da nema povratnog pasa ili tako nesto.
Najbolje je da ne kometarisem utakmicu u kojoj smo se napatili sa pajser ekipom, da bar odigrase klinci pa da kazem jbg svjesno smo tako usli nego sve sa prvom postavom se napatismo.
Poslije ove utakmice reci cu samo jedno Radonjicu zelim obe titule do kraja i nema vise ni jedne jedine utakmice da se zajebavas. U svaku utakmicu uci isto cvrsto, bez kompromisa i kao da nam je svaka finale. To mora da se radi vec od sledece utakmice i tako do kraja.
Nakon danasnjih rezultata izgleda da idemo na njih (po meni je mala vjerovatnoca da oni dobiju Buducnost dole) a to znaci opstu mobilizaciju svih u klubu jer ovaj nas moze da upropasti mnogo toga ako se vrati na stari mod zvani 2013,2014 gdje nije znao sta ga je snaslo. A tek to sto nije dao da mikrofon snima sta se prica na tajmautu je vrhunac paranoje i bezmudosti. Treneru nas vrli ne stedi muda jer se i ona moraju da bilduju inace ce biti ko zrno graska.
Zakljucak , utakmica ocajna sto prije za zaborav a hala puna kao sipak cigana ali bas cigana.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

Праведниче, понекада се запитам да ли сагледаш све аспекте или удариш онако на прву коментар?

1. како можеш да кажеш да је Игокеа фењерашка екипа са Хеислипом? Глупо је да сад причамо, шта би било кад би било, али би са њим целе сезоне били пети, шести, можда се чак борили и за улаз у топ 4.

2. Да ли си приметио, као што је Ганац приметио, да нам убише Бобија и да је то ок? То ок кажу судије, ето, он је висок па може да трпи ударце

3. Да ли си приметио да су нас држали тројкама и тиме што су изводили одлично бацања? А бацања су добили из незнања судија који Звезди опет нису дали да игра јаку одбрану него смо излазили из бонуса до последње четвртине, пет минута пред крај исте. До 4/4 их је максимално служио шут, кад је стао, ми смо преокренули.

4. Ево ти тим, мотивиши их после пражњења у Турској и меча против Барселоне.

Оно што могу да замерим Радоњићу јесте да пружи шансу млађима, али ме је мксимално уверио ове сезоне да зна шта ради у већини случајева и да се играчи нису потрошили пред Барсу.

ПС - Немој само мислити да имам нешто против тебе па ти јурим постове, него те само питам нешто што сам ја видео, а ти можда ниси па да упоредимо ставове. буди ми поздрављен.

ПС2 - мала корекција. Пре рата, бањалучка екипа је била Vultures, данас су Лешинари. Пре рата су били фина градска раја БањаЛуке, данас су све сем фина градска раја.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: АБА лига 25. коло: ИГОКЕА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote: ПС2 - мала корекција. Пре рата, бањалучка екипа је била Vultures, данас су Лешинари. Пре рата су били фина градска раја БањаЛуке, данас су све сем фина градска раја.
Korekcija korekcije - prije rata sisice koje iz okrilja sumraka bacaju kamenice po nama dok murija te sprovodi na stanicu. Pusti kraju te price o "finoj raji ".
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked