11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Ali zašto faul na Navaru Kalina brate??
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Najdoski dr. Ilija »

Овој тројици мајмуна што су судили желим све најгоре у животу што некога може да снађе!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Šteta, moglo se ovo uzeti, nekoliko, po meni, krucijalnih grešaka Radonjića. Neke stvari ne mogu da shvati, pa džaba, da me ubijete, ne razumijem da se razbija petorkas koja okrene utakmicu i koja je u dobrom ritmu, da se vadi Dženkins kad uđe u dobar ritam, da se pravi faul na Navaru, kada je razlika u satu 8 sekundi, da se ne uvodi visoki na skok kod bacanja, filozofija da se, kad se napravi prednost i okrene utakmic,a pokušava defanzivnom petorkom ista održati, Markus pola 4/4 na klupi... Al' dobro...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Dafi »

Slazem se sa Crazyem skroz. Ovaj poraz je potpisan od Radonjica. Ubiio nas je ofanzivni skok i gluposti u napadu gdje smo bez potrebe komplikovali. Mislim da je Kalina mehanicki napravio faul misleci da imaju napad do kraja.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Il genio »

Kalinicnocu.com bi mogao malo vise da se fokusira na teren. U tom slucaju bi verovatnoca pravljenja ovakve gluposti poput faula nad Navarom 20 sekundi pre kraja bila znacajno manja.

Da smo bolje sutirali bacanja, verovatno bismo dobili. Stata, bilo bi lepo, ali ni ovako nije lose. 40 minuta egala sa Barselonom je vise nego dobar rezultat.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Ганац »

Šta reći...

Borili smo se, bii smo hrabri, pravili i gluposti, međutim samo jednu stvar bih zamerio, a to je građenje reketa i taj ebeni of skok Barse, uz slobodna bacanja osnovni razlog našeg večerašnjeg poraza.
U svakom slučaju ovi momci su mogli uzdignute glave da izađu iz Arene, a mogli smo ih...nema veze...biće još dana za megdana.
Što reče Kuzmanović, protiv Panate bi morala biti puna Arena, zaslužili su.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by naka »

Sve ste rekli. Ofanzivni skok iz koga su pogadjali trojke, pa nasa bacanja, uz sistematsko gurkanje Od strane sudija I to je to. A mi blizu. Jednostavno cudno. Naravno uz nezaobilazne radonjine tajmaute gde izlazimo Ko debili. Ako je nacrtao da posle par sekundi iz ugla Marcus sutne preko coveka sa 6 metara, onda ga jednostavno treba zakljucati u svlacionici kad krene poslednja cetvtrtina. Bobi car!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Il genio »

Bobi zreo za NBA.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by МоСа ВерСе »

Овде једина замерка (али стварно мала јер су лавови) иде играчима за омашена слободна бацања. Први пут смо наскакани, али би то пало у воду да смо били сконцетрисанији на линији слободних бацања. И поврх свега, пресудиле су неке сумњиве одлуке судија и несмотреност Калинића. Барса је јача под кошем, али су наши могли то боље да заграде.

Но нема везе, одлична утакмица и за гледање, навијање и сазревање играча. Овако да играмо у полуфиналу и финалу аба лиге, идемо на лаганих +10 против свакога.

Браво Звездо, и било би лепо да као награда дође нека двица у ова два кола. Ја је очекујем у Каунасу. И да напунимо Арену против Панате и помогнемо максимално клуб.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Beara_Vladimir »

Nekoliko Radonjićevih grešaka. Dobro je vodio utakmicu do momenta kad smo preokrenuli rezultat u našu korist. Tu počinje sa greškama. No dobro, neka vidi gde je pravio greške, neka ispravi to za plej-of ABA lige i sve će biti u najboljem redu. Momcima se nema šta zameriti, osim donekle slobodnih bacanja. Suđenje je stvarno bilo skandalozno. Razumem da su malo navlačili za Barselonu, ali ono prelazi sve mere i granice. Mnogo mi je žao što nismo dobili utakmicu, bili smo jako blizu. Mora nam se vratiti jednom za ovo srce šampionsko.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by garnett »

gledao sam prve 2 cetvrtine i 3 minuta pred kraj.. missim, sta reci.. steta..
Il genio wrote:Bobi zreo za NBA.
pitanje je sad to.. cenim da je za njega bolje, da ostane u el i dominira nad sirotinjom za nekih 1-2m po sezoni, nego da se "cima" po nba.. moralo bi puno stvari da se poklopi, da bi u nba prvenstveno i dobio minutazu, pa onda i da ima neku "ulogu"..
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Ганац »

garnett wrote:gledao sam prve 2 cetvrtine i 3 minuta pred kraj.. missim, sta reci.. steta..
Il genio wrote:Bobi zreo za NBA.
pitanje je sad to.. cenim da je za njega bolje, da ostane u el i dominira nad sirotinjom za nekih 1-2m po sezoni, nego da se "cima" po nba.. moralo bi puno stvari da se poklopi, da bi u nba prvenstveno i dobio minutazu, pa onda i da ima neku "ulogu"..
Mislim da je to za Bobišku najbolje I da je I on svestan toga, pogotovo posle CSKA episode I verujem da će od sada pažljivo da bira trenera I tim.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked