11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

ZVEZDA ČEKA BARSU U PUNOJ ARENI!
March 18, 2015, Objavljenu u Košarka, Vesti, Nema komentara | Edit

Izvor: mondo.rs
Već prvi dan prodaje karata otklonio je nedoumice – Kombank arena biće u četvrtak krcata.
Image
Navijači Zvezde imaće u četvrtak priliku da posle 15 godina gledaju duel svog tima i Barselone. Po svemu sudeći, tu šansu neće propustiti.

Uzastopne pobede ekipe Dejana Radonjića u Evroligi, buđenje vere u plasman i gostovanje španskog prvaka ponovo su probudili ogromno interesovanje navijača Zvezde za odlazak u Kombank arenu, kao kada su ove sezone u Beograd dolazili Galatasaraj, Olimpijakos, Real…

Već u utorak popodne bilo je jasno da u četvrtak neće biti ponovljena scena od pretprošle nedelje, kada je Kombank arena bila najmanje ispunjena na Zvezdinoj utakmici ove sezone (10.000 protiv Makabija).

U četvrtak uveče, crveno-beli će opet imati podršku krcate hale.

MONDU je rečeno na Malom Kalemegdanu da je u utorak, prvog dana prodaje, kupljeno 11.000 ulaznica za utakmicu Zvezda – Barselona. Za prva dva sata, “planulo” je 7.000 karata!

U Eventimu nam je tokom veceri potvrđeno da su ostali bez raspoloživih ulaznica za parter i mesta u ćoškovima donjeg nivoa.

S obzirom na to da je Crvena zvezda ove sezone prodala 4.500 sezonskih karata, nema sumnje da će preostali kontigent od – grubo sabrano – oko tri hiljade karata, biti takođe brzo rasprodat u sredu i na dan utakmice.

Zvezda i Barselona zaigraće jako važnu utakmicu za oba tima u četvrtak od 19.15 casova.

Ogromno interesovanje navijača nagoveštava veliki spektakl.

http://www.czbgtv.com/2015/03/18/zvezda ... noj-areni/" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Dafi »

Konacno malo medijske paznje,kako i dolikuje jednom ucesniku TOP16 faze najeminentnijeg takmicenja u evropi. Vjerovatno ovi tamo ne igraju nikakav revijalni mec pa nemaju o cemu da pisu :mrgreen: .
Utakmica u kojoj bi svi mi trebali samo da uzivamo ali...otvorila se ponovo mogucnost za top 8 tako da bi i nervoza i velika zelja mogla to uzivanje da pokvari.
Nadam se punoj Areni i velikom spektaklu pa sta bude da bude.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Ja se nadam da će naši nastaviti da igraju opušteno, bez nekog pretjeranog razmišljanja o top8. Najbolje partije su upravo pružali kad nije bilo nekog prevelikog rezultatskog imperativa. Najvažnije je da se Arena rasproda, da se odigra muški, a nama najvažnije borbe tek predstoje i to neuporedivo važnije od top8. Što se Barse tiče, najviše se nekako pribojavam malog Hezonje, te napada sa 4 gdje su Dolman i iskusni Nahbar.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мирише ми на још једно блиставо вече! :thumbsup:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Dennis Rodman »

Igrači ovo trebaju odigrati za svoju dušu, jer dobiti ovakvog velikana je strava bez obzira je li za prolaz ili ne :) Nervozu treba ostaviti gostujućoj ekipi, njima je em bitnije (po zakonima vjerovatnoće, barem, nemojte mi uzeti za zlo :mrgreen: ) em će Cigani ludaci da im "pomognu" :zastavaGRB:

Đenka bi mogao da nastavi u ovom dobrom ritmu :dancing4:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Ганац »

Utakmicu treba odigrati "za sebe" svako od njih na ovakvoj utakmici može da profitira dobrom igrom i tim bi profitirao pobedom nad Barsom.
Stvorili bi samosvest o tome da je samo nebo granica kada je ovaj tim u pitanju i ulazak u plej of Jadranke bi bio u znaku takve pobede, uz to bih dodao "ponos Izraela", kao ne manje važnu pobedu, u ostalom posle te tekme mi i igramo kao sasvim drugi tim, tj prvi, onaj iz Novembra.
Svakako će Četvrtak biti prilika za navijače da stvore dobru atmosferu i vide dve vrhunske ekipe na delu, a za igrače da potvrde da su u ravni sa šampionima, u šta ja duboko verujem.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Dafi »

Ovo je ekipa koja ponajvise ne odgovara Bobiju jer ima dva izuzetno visoka centra,Tomica i Plajsa. Tomic konacno ove godine prelomio i postao igrac,mnogo je napredovao. Plajs onako dobro potanak i fizicki i igracki ali moze da odradi rolu u kojoj dodatno optereti Bobija i mozda izvuce neku licnu. Vidjecemo i kako ce Bobi da odreaguje jer je prosli put bio malo zatecen jer kako je i sam rekao ne igra tako cesto protiv ovako visokih igraca.
Za mene je najveca enigma taj Doelman koga svi toliko hvale a vidim ima i najvecu minutazu od svih njihovih igraca.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by МоСа ВерСе »

Долмен трпа као несврстани, покретна четворка тако да ће Лука имати пуне руке посла, а смем да потпишем да ће га Тејић боље чувати. Плајс је ове године теле и требао би Радоња да пусти Цирбеса кад је он у игри, а у дуелу Томића и Марјановића 50-50%.

Видећемо, биће забавно. Они су велики фаворити, али ако изађемо из шаблона, као и против Макабија, можемо да се надамо нечему. Не игра Барса толико сјајно у последње време, поготово у гостима, али публика мора да направи врелу атмосферу ( Сећам се једног дербија кад нам је Пеђа рекао, ови ће доле да нас откину, али дај да их ми добијемо горе на трибинама и би тако). Публика мора да уђе опуштена исто, да не цокћу и уздишу, а поготово пљују кад (ако) не крене. Шансе су 20%-80%, али и Давид је имао само праћку.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Moramo imati i plan za udvajanje Markusa, pogotov što će nam to i u plej ofu sigurno raditi protivnici
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Sjajan rezultat u odnosu kako smo odigrali, Satoranski nam pravi dosta problema, glupi Mitrović nam napravi problem sa onom tehničkom, jer fali skok. ja bih išao sa Markusom, Đenkom, Kalinom, Tejom i Bobijem pa kud puklo da puklo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Dafi »

Ubise nas ofanzivnim skokom
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Moj Luka, ccccc.. Ne shvatam ni vađenje Đenke, nakon trojke, pa zabijenog ulaza pod faulom
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by Dafi »

Nebih da budem dezurni kriticar Luke Mitrovica ali sta decko radi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 11. коло Евролиге: Црвена звезда-Барселона

Post by crazynorth75 »

Ponovo Jović predugo na parketu, vraćaj čovječe Markusa
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked