АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by crazynorth75 »

Недеља 22.03 у 12 часова

Након велике борбе са Барсом, Звезда се враћа у спорију брзину у данашњем окршају са гостима из македоније. Утакмица која нема резултатску тежину, поново прилика за опоравак и враћање форму неких играча. Моја жеља би била да мали Раданов узме бар 10 минута. Пренос на Спорт клубу.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by garnett »

imal dje strim za sk3?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by crazynorth75 »

Poslah ti strim garnette, šteta što Radanov nije u 12, fina prilika da se dijete razigra, al' eto...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by crazynorth75 »

Čestitke igračima i stručnom štabu na odlično odrađenom ligaškom dijelu ABA lige. sad nam predstoji najvažniji dio sezone, nadam se da će nam Budućnost poslati plačipičke u 1/2 finale. Današnja utakmica revijalna, ali je za pohvalu pristup igrača, volio bih da je i Radanova stavio u 12, kad je već planirano da Markus odmara, moglo je dijete danas 'ladno uzeti 10 minuta. Raduje u podizanje forme Dangubića, vidi se i da dečko radi na šutu. Ono najvažnije je da su glavni igrači odmoreni, a klinci nagrađeni za rad.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by dacha od bosne »

Odlična pobjeda naših. I meni žao što Radanov nije igrao.
A sada ipak dolazi ono što svi priželjkujemo...borba za trofeje.

ZVEZDA-MZT (GALERIJA SLIKA)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by garnett »

crazynorth75 wrote:Poslah ti strim garnette, šteta što Radanov nije u 12, fina prilika da se dijete razigra, al' eto...
hvala bracki, bio sam i sam nasao, al sam zaspao nakon prva 3 minuta, tako da ono... u svakom slucaju, vidim da nisam nista propustio, standardno izivljavanje :mrgreen:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by Ганац »

Moj veliki naklon ekipi na pristupu, još jedna potvrda da su svi naši igrači na mestu, nikome ne bi prepustili pobedu ni tavle da igraju a kamo li košarkašku utakmicu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by Dafi »

Na ovakvim utakmicama Tejic mora vise loptu da ima i da se vise igra na njega.
Inace je ovo bilo klasicno demoliranje i potvrda koliko mozemo kad smo rastereceni.
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by Nickcooler »

Јој што ја волим ове матине термине! Још кад играмо кошарку како је играмо... Сунце до Пионира, у Пиониру сунце, ван Пионира сунце! Милина је бити део читаве ове приче!

Свака част играчима на приступу, то је оно што треба да имамо у свакој утакмици, да било која екипа која нама долази на мегдан већ у аутобусу за Београд скине гаће, без обзира како се та екипа звала, МЗТ, Макаби или Барселона. Чини ми се да полако градимо тај неосвојиви домаћи терен на свим фронтовима. АБА-у смо апсолвирали. Чини ми се да имамо 33 победе узастопно у Пиониру.

Утисак дана Цирбес. Колико је само готиван лик и колико се труди. Цвај, цвај. Тренутак кад гледа њиховог играча (можда је био и Цвеле) секунд у удвајању и онда узима живу лопту у фазону: "Ма дај то овамо коикурац!" :pehar: :valjanje:

Радује улазак Луке у шутерску серију, Данга и полудистанца, Ребић који је фино одиграо (како је одувао Каплановића у продору кад му се нашао на путу, пао сам на дупе од смеха). Јака правио глупости као и обично на оваквим утакмицама, остали стандард. Теја мора доле да користи десну руку, под хитно. Чист зицер десном руком је био изблокиран.

Ако је ово што пишем о момцима неповезано, то је зато што је утакмица била стварно опуштенција, као јачи тренинг. Одмор за очи. Ваљда зато и нисам упамтио ништа више од овога.

Рекорд по броју победа изједначен, прво место зацементирано, а сад стока!

Спремни смо! :vitez:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: АБА лига 26. коло: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - МЗТ

Post by Dafi »

Ja bih da se vec sada otvori tema "polufinale ABA lige" pa ko`voli nek izvoli. Mogli bi smo tu ostavljati komentare o formi,desavanjima u klubovima,komentarima ucesnika itd. itd.
Locked