Re: ABA ("Јадранска") лига

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:Na onoj fb stranici kk Crvena zvezda Beograd pišu kako se grobari hvale da su došli do karata po cijeni od hiljadu dindži. Valjalo bi nekako dobiti informaciju odakle im.
продали им они 'велики звездаши' што су је добили гратис у четвртак.

Васкрс је, а свашта бих написао.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Ганац »

Najjače će biti kad ne budu mogli da napuste sektor za koji su dobili kartu...
A svaka sisa od "navijača" koja je prodala kartu i tako mislila da će zaraditi koji dinar i nije neki navijač.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Константин »

МоСа ВерСе wrote: продали им они 'велики звездаши' што су је добили гратис у четвртак.

Васкрс је, а свашта бих написао.
А ко су ти који су добили гратис? По ком критеријуму су дијељене? Стварно нисам упућен а баш ме занима ко се курва за 10Е :povraca: :povraca2:

Иначе, сутрашњи меч је најбитнији, лично мислим да ћемо бити у предности у другом мечу аутоматски због чињенице да имамо ЕЛ ритам за разлику од њиховох тренинга. Од прве секунде, за сваку лопту, у кост јаче него икад!
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Il genio »

Константин wrote:
А ко су ти који су добили гратис? По ком критеријуму су дијељене? Стварно нисам упућен а баш ме занима ко се курва за 10Е :povraca: :povraca2:
Deljene su nasumicno pred utakmicu sa Panatinaikosom, ispred Pionira. Sto se tice prodaje, sta reci, nazalost takvi smo ljudi.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by naka »

Prva najbitnija. Dobijemo li, vrlo je verovatno i 3:0. Izgubimo li, sanse su nam 30-40% da cemo proci.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Тони »

Боже опрости, али ја просто имам утисак да ми нисмо спремни да добијемо ово. Кад кажем ми, превасходно мислим на публику која је пуна фрустрација и лако уме да пренесе нервозу играчима на терен. Комшије у том смислу имају предност јер им је публика навикнута на успехе, поготову у дербијима и зна како да се понаша и када не иде. За ове наше просто мислим да нису спремни. Да не коментаришем ове мозгове који продавају карте гробарима.

С чисто кошаркашке стране, ми би ово требали да добијемо 3-0 или 3-1. Али да је кошарка тако једноставна, не би се ни играле утакмице него би се проглашавали победници пре мечева. Уколико сутра крене по злу и унервози се публика, очекујем стандардно паничарење наших играча. Маркус ће да се испуцава, остали ће да гурају лопте под кош, а Боби неће моћи ништа окружен двојицом уз онакав судијски критеријум на какав смо навикли. Тројке нула од бесконачно и ај здраво. Дај Боже да грешим и да је Радоња успео да их ментално припреми за све што их чека.

Да додам и да нама никако не одговара овакав распоред домаћинстава. Било би боље да се мењају након сваке утакмице, а не након две.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by musemic »

Lopta, najčešće, ne laže-tokom citave sezone smo tim koji nema nijednu mrlju, koji igra najbolju kosarku koju moze, nema kalkulisanja i foliranja, nema straha ni predaje... protivnik je veliki- oni veruju i da su veći od ove prelepe igre, ali ovog puta ključ je kod nas i nemam ni trunke straha da ga nećemo sačuvati... 3:0!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by carapan »

Kad ako ne sad !!

Idemo crveno beli, svi slozno do konacne pobede.. Nista nije gotovo ni posle prve, ni posle druge, vec kada na nasem kontu stoji broj 3 !

Ajmo da ih pobedimo !!

:zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dafi »

Pisanje kao Tonijevo mi unosi dodatnu nervozu.
Nisam od onih koji ne vjeruje u nas ali nisam ni od onih koji tvrde da smo za dvije klase bolji i da treba da ih dobijamo sa 20 razlike. Mislim da oni imaju izuzetno jak tim(ne samo prvu petorku) a na sve to bih i dodao i nekoliko zaista iskusnih igraca. Kao tim djelujemo kompaktnije,bolje izbalansirano i uigrano a to je zato sto smo od pocetka sezone zajedno i igrali smo jake meceve u EL. I dalje me brine pozicija broj 4 ali vidimo da Luka pocinje da daje znakove zivota a vidjeli smo i kako je Buducnost rijesila Macvana...udvajati ga a pustiti Milutinova i Djumica da sutaju s poludistance.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Ганац »

Gledajući unazad desetak godina, ostavilo je traga na nama, sada se i guštera bojimo i u jogurt duvamo.
Normalno je da u igri 5 na 5 nije sigurno ništa dok se ne završi utakmica, serija. Ako kriterijum bude ujednačen mi smo u velikoj prednosti i ja ne bih brnuo za krajni ishod prve utakmice.
Najbitnija stvar je večeras dobiti tu utakmicu i pojačati pritisak na drugu stranu, kako bi ih sutra dogurali do ivice provalije i poveli sa 2:0.
Večeras će dva duela obeležiti utakmicu Pavlović vs Kalinić i Mačvan vs Mitrović, ukoliko oba duela ili bar jedan dobijemo (Mačvan -Mitar) lagano ćemo ih dobiti, inače će u suprotnom biti utakmica na jedan posed.
Nadam se da je došlo naše vreme.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dafi »

Odgledah sad snimak jucerasnje KZS gdje je Radonjic pomalo izgledao nervozno. Debeli je to sve elegantno odglumio i iskoristio priliku da opet sere i dodatno podgrije atmosferu i usput baci iskre i prebaci teret na nas i Radonju.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Либурнија »

Никада се ово неће рјешити док се улази у овакве мечеве са оволиком дозом нервозе и стрепње као што могу да се исчитају чак и на овим нашим страницама. Неће никако бити добро ако такав приступ влада и код играча пошто се онда вежу руке, праве се глупости, губе лопте, настаје ментална блокада и пружа се највише 50% могућности. Ми можемо само да побједимо сами себе, то неће урадити нити гробари нити судије, запамтите то!

Ми треба напросто да се сконцентришемо на своју кошарку, значи максимална концентрација у одбрани под један. Под два, Радоњић мора да изнађе некакве алтернативе у нападу као фактор изненађења не ослањајући се сувише на "доле на 5" и на Маркусове асистенције а камоли на шут. Нешто типа оних Нолетових продора по чеоној линији итд. Ми смо дефинитивно у одговарајућој форми да одиграмо ЕЛ-кошарку а самим тиме за гробаре не би требало да буде спаса. Људи, схватите то, имамо 5 утакмица, 1 добивена али ни 1 изгубљена нису крај свијета, то праве екипе окрећу! Мислим да смо ово играње ЕЛ искористили да као екипа и играчки и ментално сазријемо и да ћемо то сада и показати. Све и да изгубимо вечерас, сутра их газимо и добивамо слиједећу на "гостовању"! Гробари ако изађу из ове финалне серије са 2-3 у дупе могу да се ударају.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked