Re: ABA ("Јадранска") лига

Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Beara_Vladimir »

U polufinalu nam na megdan stiže Kadinjača.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Нисам уопште одушевљен тим расплетом и "навијао" сам вечерас за њих. Будућност је пуно избалансиранија екипа него они али имали би ми лијека за Омара и Рејнолдса а кудикамо бих се рађе гомбао са Савовићем доље него са Мачваном. Сад шта је ту је, слиједи рвање у блату са свињом и његовим болидима а ту ће бити свега а понајмање кошарке. Ако сам на нешто алергичан, е онда су то те утакмице с њима, не зато што их се бојим већ зато што се они ничега не стиде... :annoyed:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by garnett »

nisu nasi igraci zasluzili da u 1/2 igraju u svinjskoj atmosferi koja ce biti kreirana od strane debelog psihopate, kao i bez prednosti domaceg terena, al sta da se radi, tako je kako je..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by crazynorth75 »

Ja sam za, bez obzira na svo blato koje slijedi, ovakvo polufinale je ipak kosmička pravda, pa da se vidi od čega smo, a ne da se stalno nešto provlačimo. Imamo bolji sastav i jedva čekam te utakmice, mada ih naravno ne podcjenjujem jer to bi bila budalaština bez premca. Najslabiji šraf nam je trener, ali nekako mislim da dr Marcus može to prevazići.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by garnett »

ja nisam za, drugo je da smo sa njima u finalu, ovako smo pak dobili najgoru kombinaciju...
imaju najjaci sastav od tri ekipe koji bi mogli da nam dodju, najodmorniji su, i u ovih 20-ak dana ce se jos vise uigrati..
kosmicka pravda ce biti ako(kad) ih izbacimo, a ne sam duel sa njima u 1/2.. ;)
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Ништа ја немам против да се иде с њима на мегдан али не да улог ваљања у блату буде ни мање ни више него учешће у ЕЛ. Испушити ЕЛ игром кошаркашких фактора (као прошле године) је болно али је ОК. Али испушити ЕЛ ваљањем по блату са организованом криминалном групом, е јбг баш. А то ће бити све а најмање кошарка. Суђење скоро па сигурно ће ићи на њихову воденицу, показне вјежбе типа "поломи Бобија и не бој се", "ево техничке цигане мој" и "ко гурне гробара да му умре кева" већ су уходаване у лигашком дјелу. Није ово никаква припрема алибија већ сви морамо да будемо свјесни шта нас чека. Надам се да ће играчи да наоштре муда и пошаљу их у ропотарницу.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by crazynorth75 »

Pa ne možemo cijeli život bježati od njih, imamo i mi par vježbica tipa ''kad si sretan lupi Mačvana od zid'', ''kad si sretan polomi ruku gagiju...'' :jumping1:
Ako si dobar i spreman ne mogu ti ni sudije ništa, ako nisi onda ćao, ko te jebe i ne zaslužuješ EL...Eto izbjegli smo ih prošle godine u 1/2 finalu i izgubimo od amatera, ne mora to ništa da znači.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by garnett »

Либурнија wrote:Ништа ја немам против да се иде с њима на мегдан али не да улог ваљања у блату буде ни мање ни више него учешће у ЕЛ. Испушити ЕЛ игром кошаркашких фактора (као прошле године) је болно али је ОК. Али испушити ЕЛ ваљањем по блату са организованом криминалном групом, е јбг баш. А то ће бити све а најмање кошарка. Суђење скоро па сигурно ће ићи на њихову воденицу, показне вјежбе типа "поломи Бобија и не бој се", "ево техничке цигане мој" и "ко гурне гробара да му умре кева" већ су уходаване у лигашком дјелу. Није ово никаква припрема алибија већ сви морамо да будемо свјесни шта нас чека. Надам се да ће играчи да наоштре муда и пошаљу их у ропотарницу.
+1
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Ja sam večeras u utakmici BUD PTZN video strah od Zvezde, i borbu da se mi izbegnemo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Константин »

Ми смо учинили све како је требало и њихове све конкуренте добили по 2 пута, они су условно речено бирали. Нисам прижељкивао али не треба ни триповати, морамо ово направити једном, поготово што је питање да ли Србија и има капацитет за 2 ЕЛигаша. Пошто ове године имамо одличан и дугачак ростер, све је ствар мотивације и то је оно гдје је тренер до сада био танак. Ово што следи треба да се зове мобилизација и да се помогне максимално екипа али како ствари стоје протећи ће без ових који ту ријеч највише рабе. Биће свашта а поражени би могао да добије ударац од којег ће се тешко опоравити. Идемо у кост, нема друге. :konjanik:
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Dođoh sad kući i obasja me sunce u sred mraka. Hvala Đetićima što dobiše komšije. Ovo sam priželjkivao. Ako smo bolji (a jesmo) treba da ih odučimo od života i sahranimo jednom za uvijek uz sve trube, daire i plehove.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by МоСа ВерСе »

Омашио сам, мада сам био уверен да ће победити Будућност. И имали су победу, али су ови зачарали кошеве или шта већ. Није ни битно, псовао сам се и нервирао што смо изгубили јер сам увек за ту причу да се лично са њима обрачунамо. Нема више скривања, нема више незаслужених улазака у Евролигу. Овом победом нашом (ако Бог да и битније од Бога, вера наших играча и стручног штаба) ће се прекинути ера једне лажне институције и блаћења српске кошарке. Овом победом гасимо партизан и заслужио је да се угаси. Тачније ( да не мисле људи да раде комплекси), овакав партизан. Да дође неко други на чело код њих па да се спортски надмећемо и да не гледамо више немиле сцене.

Идемо момци, ја верујем у вас, показали сте и срце и знања. Верујем и у стручни штаб и очекујем од Радоњића максималну озбиљност. Овако се Дејане постаје велики тренер, време је да твоја марљивост дође до изражаја.

ПС - мора да се пише и да се диже звездашка јавност на ноге. Мора се направити атмосфера када смо ми домаћини обавезно. Видећу и преносићу вам шта се дешава у табору Делија по питању полуфинала, а ако случајно остану глухи, мора да се организујемо ми у хали како знамо и умемо. Иначе, све и да немамо предност домаћег терена, гласао бих да нема противничких навијача, да случајно не крену на неки сценарио такве природе.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Il genio »

У породицама Нешковић, Белошевић, Јурас и Војиновић вечерас мук. Отац на службеном путу... у гепеку.
Image
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by dacha od bosne »

Po želji našeg Dafija, evo tema koja o kojoj ima mnogo što šta da se napiše.
Moje lično mišljenje je da će biti "krvi do koljena", ali mi smo ipak mnogo bolji i očekujem prolazak u finale.

Kada dođe vrijeme, na sajtu ćemo postaviti najavu sa anketom da vidimo šta očekujete.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Ганац »

Moje lično mišljenje je da će vepar biti "uškopljen" od strane super vuleta
supervule.jpg
supervule.jpg (33.21 KiB) Viewed 4327 times
Tako da će biti prilično miran i prihvatiće poraz onako prilično opušteno.
A Radonja će da tverkuje pored linije.


U svakom slučaju, biće zanimljiva serija ali mi smo bolji, što ćemo i dokazati na terenu, očekujem 3:0 ili 3:1 za nas u polufinalnoj seriji.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked