Re: ABA ("Јадранска") лига

User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dennis Rodman »

Ma ja to već zamišljam kako ćemo da ih :opacupa: i sledeće sezone, pa uživam duplo :jumping1:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Il genio »

бишоп wrote: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JdBPx5viR2A[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MrxjD88JGZw[/youtube]

:R :R :R

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Du9zaqs9JBY[/youtube]

Kakva promena face kad je krenuo da ga sprda sa Radonjom sportsmenom... :lol:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by garnett »

ali kakva dzukela je pavlovic, pa ovo nije realno...
direktan lakat u lice dangubicu
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CDEHr6VUIAEWxNX.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by crazynorth75 »

Šta su njima sve sudije tolerisale to je nečuveno i onda još sisice plaču i kukaju. :povraca2:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Ганац »

garnett wrote:ali kakva dzukela je pavlovic, pa ovo nije realno...
direktan lakat u lice dangubicu
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CDEHr6VUIAEWxNX.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da si ga ti lepo okarkterisao ljudski minimum, skot koji je u dogovoru (ubeđen sam u to) sa svinjom pokušao da nas uvuče u blato. Našim igračima sve čestitke na dostojanstvenom držanju i vrlo visokom moralu.
Ovaj snimak pokazuje svu njihovu nemoć.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Pravednik »

Dva dana uzivam , nevjerovatan osjecaj. Sta smo mi sve istrpjeli ovih ne znam ni sam koliko godina.

Sledece godine EL samo u Pioniru, karte godisnje staviti 150 evra i vise, niko ali bas niko da udje za dzabe. Temelj je postavlje treba graditi kucu.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Il genio »

Pravednik wrote:Sledece godine EL samo u Pioniru, karte godisnje staviti 150 evra i vise, niko ali bas niko da udje za dzabe. Temelj je postavlje treba graditi kucu.
Nije realna minimalna cena ulaznica od 150e, nema ko to da kupi u ovoj zemlji, odnosno ima, ali ne u dovoljnom broju. Ovogodisnje cenovnik nema potrebe menjati. Mislim da su u klubu vise nego zadovoljni ovogodisnjim prihodima od prodaje ulaznica, gde smo verovatno prebacili milion evra, sto je neverovatna brojka. Koliko mi je poznato, niko i nije ulazio za dzabe.

Sto se tice hale, ja se nadam da ce Pionir u bliskoj buducnost otici u istoriju, bar sto se nas tice. Mi kao klub moramo da se prilagodjavamo savremenim tendencijama. Proslo je vreme socijalizma kada ti drzava obezbedi budzet. Nama je svaki dinar bitan, a sto bismo se zadovoljavali sa 20-30 hiljada evra kad mozemo da uzmemo 100? Svaku utakmicu, za koji postoji procena da moze da proda 20 hiljada ulaznica, treba da igramo u Areni, ukljucujuci i ove u finalu sto nas cekaju.

Prica o atmosferi je donekle istinita, a dobrim delom je i mit. Rezultat u 90 posto slucajeva diktira atmosferu na tribinama, igrali u Areni ili Pioniru.
Sto se tice tradicije i istorije, znam da smo mi vezani za Pionir i da od pocetka, ako se ne varam od 1974. igramo u njemu, za razliku od komsija koje su se klele u Halu sportova, ali za ovakve stvari nemam previse sentimentalnosti. Onog trenutka kad objekat postane nefunkcionalan, nema vise nikakvog smisla vezivati se za njega. Pa englezi najveci tradicionalisti na svetu su srusili Vembli, hram fudbala jer vise nije zadovoljavao njihove potrebe.
Pionir je hala 20. veka, a mi smo klub 21. Na nasu srecu, to komsije nisu shvatile, pa su sad tamo gde su. Neka njih u pioniru. :D
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by naka »

Uh, jos traje..trecu nisam imao snage da gledam a u cetvrtoj nam je bilo samopouzdanje do neba da se nije moglo izgubiti. Svi smo znali da su evroligaske utakmice skoro do pocetka play ofa uz odlicnu odbranu trebale biti dovoljne, ali smo videli u prve dve da nisu. Neophodno je bilo i samopouzdanje. To nismo imali prosle godine, to nismo imali ni ove do poslednje dve. Ako je radonjic za to zasluzan onda svaka cast a ako su igraci opet isto. Jednostavno izaci i sutirati za 17vezanih poena preko ruku je...

Opeobani recept komsija u ovakvim serijama gde se izvrsi pritisak uz njihovu besprekornu fizicku spremu nije prosao. Jednostavno Pavlovic je pukao i tu su izgubili seriju. Moje misljenje je da jednostavno shvatio da te dobijaju neki koji ti igracki nisu ni do kolena a ta prouzrokovana nemoc se kanalisala u onim budalastinama da ne kazem pokusajima namernog povredjivanja sto je neverovatno. Ajde jednom da te ponese ali kontinuitet je..

No oni su postali nebitni i od sad je vujosevic njihov problem. Sto ih pre zaboravimo to cemo se lakse razvijati. Potrebno je gledati evropu i razmisljati po dve tri godine unapred. Na taj nacin bi se razvio sistem gde bi komsije bile davna proslost. Nisam siguran da je svest na nivou razvoja potrebnom za to.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dafi »

Il genio wrote:
Pravednik wrote:Sledece godine EL samo u Pioniru, karte godisnje staviti 150 evra i vise, niko ali bas niko da udje za dzabe. Temelj je postavlje treba graditi kucu.
Nije realna minimalna cena ulaznica od 150e, nema ko to da kupi u ovoj zemlji, odnosno ima, ali ne u dovoljnom broju. Ovogodisnje cenovnik nema potrebe menjati. Mislim da su u klubu vise nego zadovoljni ovogodisnjim prihodima od prodaje ulaznica, gde smo verovatno prebacili milion evra, sto je neverovatna brojka. Koliko mi je poznato, niko i nije ulazio za dzabe.

Sto se tice hale, ja se nadam da ce Pionir u bliskoj buducnost otici u istoriju, bar sto se nas tice. Mi kao klub moramo da se prilagodjavamo savremenim tendencijama. Proslo je vreme socijalizma kada ti drzava obezbedi budzet. Nama je svaki dinar bitan, a sto bismo se zadovoljavali sa 20-30 hiljada evra kad mozemo da uzmemo 100? Svaku utakmicu, za koji postoji procena da moze da proda 20 hiljada ulaznica, treba da igramo u Areni, ukljucujuci i ove u finalu sto nas cekaju.

.
Prica o atmosferi je donekle istinita, a dobrim delom je i mit. Rezultat u 90 posto slucajeva diktira atmosferu na tribinama, igrali u Areni ili Pioniru.
Sto se tice tradicije i istorije, znam da smo mi vezani za Pionir i da od pocetka, ako se ne varam od 1974. igramo u njemu, za razliku od komsija koje su se klele u Halu sportova, ali za ovakve stvari nemam previse sentimentalnosti. Onog trenutka kad objekat postane nefunkcionalan, nema vise nikakvog smisla vezivati se za njega. Pa englezi najveci tradicionalisti na svetu su srusili Vembli, hram fudbala jer vise nije zadovoljavao njihove potrebe.
Pionir je hala 20. veka, a mi smo klub 21. Na nasu srecu, to komsije nisu shvatile, pa su sad tamo gde su. Neka njih u pioniru. :D
Potpisujem... osim za finale jer mislim da nije toliko interesovanje.Mi moramo da se priviknemo da je Arena nas domaci teren jer to donosi mnogo novca a novac je mnogo bitan za funkcionisanje kluba. Slazem se da je Pionir nesto posebno ali od te posebnosti se ne zivi. Mora se gledati u naprijed i ova odluka da se igra u Areni je bio fenomenalan potez uprave. Jos nesto,u Areni smo lagano dobili Makabi pred polupraznim tribinama
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Nickcooler »

Прво, браво за момке, великог господина и спортсмена ( :dita: Тегелтија) Дејана Радоњића и све у клубу. Друго, све сте већ рекли, тако да нећу ништа даље додавати. Чисто да се надовежем на овај ко зна који сјајан Генијев пост у последњих неколико дана: питање играња у Пиониру и Арени.

Од прошлости се не живи, а са Ареном је превише једноставно да не бисмо то покушали следеће сезоне (Како ово сада добро звучи!): "мале" утакмице да напунимо доњи прстен, а то је више гледалаца него у Пиониру свакако; "велике" утакмице да напунимо Арену и да коначно научимо да ценимо КК како доликује.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dafi »

Sinoc se sretnem s mojim velikim prijateljom,ostrascenim grobarom,obozavaocem lika i djela cuvenog mislioca i gurua DV. Posle njegovog "nestanka" od nedelje morao sam da reagujem te da se javim i predlozim kafenisanje. Vjerujem da mu nije bilo do toga ali zbog decenija drugarstva nije mogao da me odbije. Nase trocasovno kafenisanje je naravno imalo samo jednu temu a pogadjate da nije razvoj poljoprivrede u Srbiji :jumping1: .
Tuga je velika. Koliko prije neki mjesec se pominjala nasa fuzija,dolazak aprila,maja i juna,nasa adresa...
Sve je to nestalo u trenu. I dalje tvrdeci da je drzava ta koja je nama obezbijedila bolji tim i ne prihvatajuci da je ta ista drzava njima to isto obezbjedjivala godinama je ipak na kraju konstatovao da bi mozda najbolje bilo napraviti neku fuziju otpisati dugove i krenuti iz pocetka :jumping1:
Nestala je drskost,citiranje njihovog velikog trenera i vodje. Nestalo je sve u samo nekoliko dana.
E TO SMO UPRAVO I CEKALI SVE OVE GODINE :zastavaGRB:
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Beara_Vladimir »

Iskreno, nisam verovao da Radonjić može da ih podigne psilohoški posle poraza u drugoj utakmici. Priznajem, pogrešio sam. Bez obzira na pobedu smatram da je bilo nekih propusta, ali to sada nije bitno. Pristup utakmicama je bio vrhunski. To je ono o čemu sam pisao prethodne sezone. Ostani imun na sve provokacije, ignoriši i propuste sudije, pokaži da si jači i bolji od svega toga! Mi smo upravo to i uradili. Pokazali smo da smo bolji od njih. Uz neosporan kvalitet i evroligaško iskustvo, presudio je timskih duh i samopouzdanje naših igrača. Bili smo pravi tim kada je bilo najpotrebnije i zato smo pobedili. Dobili smo ih onako kako su oni nas godinama dobijali. Fizički dominacija, motivacija i bolje reakcije u ključnim momentima utakmice.

Toliko dugo čekana pobeda nad Partizanom je slatka i prija svima nama, ali ovo nije kraj. Posao još nije gotov i mislim da su svi u klubu svesni toga. To i mi moramo imati na umu. Treba osvojiti titulu prvaka ABA lige i na taj način krunisati sjajnu sezonu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked