Re: ABA ("Јадранска") лига

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Il genio »

МоСа ВерСе wrote:Одмах да се изорганизујемо за финале, да се набаве карте, мислим да неће бити проблем. Преузећу одговорност да се исцимам и узмем их, а да се направи списак свих људи који би ишли кад је Звезда домаћин.
U Areni da se lepo organizuje, i svi da udjemo, i Markusov bonus da isplatimo. :dancing1:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Ганац »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GfYhjOMtprU[/youtube]
Avangarda...

Uzgred, konjoglavi ( zašto vređam plemenitu životinju) se jada kako je bacio samo jedno slobodno bacanje, nije zaštićen iako ima "rejting"!
E moja Monika, pa Bobi je za tebe Šakil lično, pa su na njemu igrali sve ove utakmice rvačku odbranu (mlohatinov je više visio na Bobijevom ramenu nego njegova žena). Psi laju karavani prolaze, svinji su krive sudije i kriterijum, pa šta on hoće mi da igramo kao baletani, a oni kao UFC.
Što se ene tiče, slažem se sa Liburnijom, cilj ostvaren, sve prko je bonus. Zaslužujemo prvo mesto i nadam se osvajanju ABA lige ali prioritet je bio učešće u EL( i ako može da se eliminišu grobari).
KLS, ma koga briga za svinjinu ligu (voeo bih i nju, ali se neću uopšte potresti i ako je ne osvojimo).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by carapan »

Ziv sam !!

Mamu im jbm lopovsku, tu su od danas gde su odavno trebali i da budu..

Ne znam za vas, ali ja od danas mnogo bolje zivim, i odmah se lepse zivi... :dancing4:

Zvezdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by garnett »

pobediti partizan dva puta u dva dana pred njihovom publikom ne bi bilo lako ni mnogo kvalitetnijim i skupljim timovima od nas, a mi smo to uradili, plus smo jos ispali i GOSPODA, kako od prvog do poslednjeg igraca, tako i od trenera i kompletnog strucnog staba..

lm, sve stane u ovih 40 sekundi
https://www.youtube.com/watch?v=bxc52wH ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
shone :lol:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Ганац »

garnett wrote:pobediti partizan dva puta u dva dana pred njihovom publikom ne bi bilo lako ni mnogo kvalitetnijim i skupljim timovima od nas, a mi smo to uradili, plus smo jos ispali i GOSPODA, kako od prvog do poslednjeg igraca, tako i od trenera i kompletnog strucnog staba..

lm, sve stane u ovih 40 sekundi
https://www.youtube.com/watch?v=bxc52wH ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
shone :lol:
Puno srce, mirna duša, uživam celo jutro!
:psihodelija: :psihodelija: :psihodelija: :psihodelija: :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by musemic »

Kaze Dejan:kakva loza i budalija, posle finala cemo u slasticarnu...htedoh da pitam kad da dodjemo Daca i ja, a sa druge strane cuh samo tu, tu, tu...radoholik covek...
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dafi »

Zaista fenomenalan osjecaj!
Legao sam u pola dva a ustao u pola sedam kao prepelica,kao da sam spavao 10 sati.
Na ovom klipu jedino Mwil mrtav hladan i donekle Bobiska :whistle:
Da li neko zna gdje su ovo Delije cekale autobus sa upaljenim bakljama posle utakmice? Sad vidjeh na you t.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Najdoski dr. Ilija »

...а напољу сунце сија ко у рају, птичице цвркућу.... :whistle: :tekila:
Dafi wrote:Zaista fenomenalan osjecaj!
Legao sam u pola dva a ustao u pola sedam kao prepelica,kao da sam spavao 10 sati.
Na ovom klipu jedino Mwil mrtav hladan i donekle Bobiska :whistle:
Da li neko zna gdje su ovo Delije cekale autobus sa upaljenim bakljama posle utakmice? Sad vidjeh na you t.
Дорћол, код СЦ 25 мај, или ти СЦ Гале Мушкатировић!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by crazynorth75 »

Dalek put smo prešli ove sezone gospodo ovdje na forumu, tonu živaca, diazepama, kutija cigara, ma napatili se ko niko :jumping1: Ali zato i jeste ovako slatko sada, zato i jesmo musavce priželjkivali i sad smo pokazali da smo i ekipa i klub, pogotovo ponašanje naših igrača, stručnog štaba i uprave je bilo za sve pohvale i to je ono što mene lično čini posebno ponosnim. Izbjegnuto valjanje po blatu sa hopsijem i primjenjen najbolji penicilin za njega - pobjeda. Radonja odličan u 3. i 4. utakmici, dobro, mislim Rebića je mogao... :mrgreen:

Posebno treba istaknuti i sjajnu energiju Zvezdaških sajtova, portala, foruma, društvenih mreža koji su svi redom složno nastupili u odbranu kluba i podmetačine ''institucije''. Ta sve Zvezdaška energija jednostavno nije mogla biti poražena.

A sad fino uzeti i titulu ABA.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Либурнија »

Uzeti ABA, nego sta! Prvo, da se pokaze i potvrdi karakter i nakon izvrsenja zadatka svih zadataka, drugo da se konacno opet pocne puniti riznica trofeja.

Mislim da nije vise vazno ako nam sa druge strane izadje na liniju i Repesa, uzece Radonja i njemu mjeru. A i ne vidim pomocu kojih trikova bi Cedevita ili Buducnost mogla tri puta da nas pobjedi...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by musemic »

Cedevita je daleko nezgodniji protivnik
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Il genio »

Buducnost je nezgodna zbog jakog domaceg terena, Cedevita je, ne mogu reci kvalitetnija, ali sveukupno posmatrano, ipak opasnija ekipa. Nama je manje-vise svejedno, mozda je bolje da to bude Buducnost jer vidim Cedevitu kao naseg najozbiljnijeg rivala u regionu kako u bliskoj, tako i daljoj buducnosti. Nek idu tezim putem. :)
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Dafi »

Slazem se da je Cedevita nezgodnija ekipa i mislim da imaju kvalitetniji tim ali su oni ekipa bez domaceg terena,sto nije nebitno. Gledam juce protiv Buducnosti i razmisljam da li je moguce da u polufinalu nemogu da napune jednu skolsku salu a o navijanju da i ne govorim.
Mi smo juce vodili pravu rovovsku bitku. Nije tu bilo ljepote nego onoga sto smo i ranije spominjali a to su krvava koljena.
DIVIM se nasim igracima koji su stojicki sve podnijeli i ni u jednom momentu nisu nasijedali na provokacije,zaista je to bilo tesko (malte ne nemoguce) u onakvim uslovima.
Svaka cast Radonjicu na pripremama utakmica ali i na vodjenju istih,na postedi Blazica itd.itd. Takodje, sinoc je odrzao doktorsku KZS. Bio sam zatecen koliko je bio smiren i pribran sto moram priznati nije uvujek bio slucaj s njim ali sve se u zivotu uci pa i to.
Nolle mogla bi jedna dublja analiza ovog polufinala??? :zastavaGRB:
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Трапа »

Коначно скинусмо проклетство :hail: :ziveli: Играчи морају дати све од себе да освоје АБА и КЛС, јер трофеј је ипак трофеј, само се он памти, а ово је ТА сезона.


Image

Амин :mrgreen:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Polufinalna serija ABA lige: Crvena zvezda-Partizan

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Dalek put smo prešli ove sezone gospodo ovdje na forumu, tonu živaca, diazepama, kutija cigara, ma napatili se ko niko :jumping1: Ali zato i jeste ovako slatko sada, zato i jesmo musavce priželjkivali i sad smo pokazali da smo i ekipa i klub, pogotovo ponašanje naših igrača, stručnog štaba i uprave je bilo za sve pohvale i to je ono što mene lično čini posebno ponosnim. Izbjegnuto valjanje po blatu sa hopsijem i primjenjen najbolji penicilin za njega - pobjeda. Radonja odličan u 3. i 4. utakmici, dobro, mislim Rebića je mogao... :mrgreen:
Након свега... :mrgreen:

Нико није приљежније, константније и страсније засипао Радоњу дрвљем и камењем током цијеле сезоне. Јадан Радоња праћен је у корак, ђе он скоком, туд ти оком. :oigre: Али...нико није приљежније пратио Радоњин лик и дјело, што на форуму, што на друштвеним мрежама качећи скоро све и један клип са ама баш сваке КЗШ па чак и ако је играно са Црнокосом...

Има нека тајна веза?! :smizla: Мсм, само питам... :twisted:
Spoiler: show
Сазнаћемо за 50 година када ступи на снагу забрана отварања архива? :nindza: :jumping1: По мени, класичан случај бацања удица, подизања димних завјеса... 8-)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked