12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Đenka brat, maloprije čist faul Baniću ne svira
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

какве ми мртве ситуације вадимо и извлачимо, на 19 минуса. халал' ћуфте момцима за веру, боље није могло у овом тренутку. И само да је са Маркусом све ок, а уверен сам да јесте. Браво и за Делије, још мало, па као у Београду да се играло.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

Svaka čast za 2. poluvrijeme, ali opet nekako sami sebe pobijedišmo, čim smo dosjekli Đenku od lopte, ovi okrenuše. Mišljah dobismo kad je čisti šuter Mitrović ušao u njihov reket 3 minuta do kraja, ali ipak zajebah se.
Najvažnije je da Markus bude ok, dobra partija obzirom na odsustvo najboljeg igrača i još 2 bitna igrača u rotaciji. Nije mi jasno šta je Jović htio sa onim na 17 sekundi do kraja i zašto lopta i napadu prije toga ne ide Đenki u ruke? :faceplam:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Nije mi jasno šta je Jović htio sa onim na 17 sekundi do kraja i zašto lopta i napadu prije toga ne ide Đenki u ruke? :faceplam:
Аlley - op за Бобија и фаул пошто су од трице бежали као ђаво од крста. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Beara_Vladimir »

Svaka čast momcima, nema se šta zameriti. Vratili smo se iz velikog minusa, borili se, imali vere, dobro je to. Jedino imam zamerke na račun Luke Mitrovića. Ja stalno imam utisak da se on plaši da pokuša nešto. Da l' je moguće da je baš toliko izgubio samopouzdanje? Mora popraviti neke stvari u svojoj igri. U svakom slučaju, kapa dole za borbu, vratiće nam se sve ovo. Samo da nam je sa Vilijem sve u redu...
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

МоСа ВерСе wrote:
crazynorth75 wrote:Nije mi jasno šta je Jović htio sa onim na 17 sekundi do kraja i zašto lopta i napadu prije toga ne ide Đenki u ruke? :faceplam:
Аlley - op за Бобија и фаул пошто су од трице бежали као ђаво од крста. :D
Što bi se reklo kod nas - ''misliti i srati nije isto''.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Ганац »

Prva četvrtina, horror, kao da je Hičkok pisao scenario, sve vreme sam se hvatao za glavu, zapravo svih 10 minuta se nisam mogao načuditi količini gluposti koju mi pravimo.
Bobi- car, kralj, nezaustavljiv.
Đenka - odličan,
Ostali loši,
Mitar I Jović nisu ni doputovali na utakmicu,
Na kraju je rezultat I neočekivano dobar iako smo izgubili, dopustimo da nas razbiju, I onda se celu tekmu vadimo I trošimo bar 30% vise nego što je potrebno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by dacha od bosne »

Kao što rekoste - očajno prvo i odlično drugo poluvrijeme. S obzirom da se Markus povrjedio nije me briga za krajnji rezultat sem da Markus bude dobro i da nije ništa ozbiljno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Константин »

Још једна потврда да нам са овим квалитетним ростером остаје апгрејд са клупе у виду психолошке припреме и мотивације, ово је било више него неозбиљно у ПП а то је недопустиво за 1/2 АБА.
Ови што запуцаше до Берлина да навијају свака част, али за Звезду скроз небитан меч а слиједи најбитнији могући и пакао за нешто више од 15 дана. :whistle:
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Pravednik »

Sve ove utakmice do polufinala treba da sluze za uigravanje , pokusaj neceg novog a ne na kidanje i potencijalne povrede. Ma odmori malo Bobija i Wilijamsa covjece, shvatas li da smo bez njih dvojice 50% losiji, a to je zato sto nemamo ni jedne akcije u napadu vec samo Bobi ili trica a to je rukopis trenera. Dakle njih dvojica na kratki odmor i skupljanje energije za ono sto slijedi, bez njih nema titula. Pa da li je moguce da ne mozemo da krenemo racionalno da radimo stvari? Kao glumimo da imamo vaznijih utakmica pa ne razmisljamo o polufinalu vec o onome sto trenutno igramo, mislim da li je moguce?
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dafi »

Prvo poluvrijeme najocajnije koje sam gledao ove sezone uz to jos povreda MWila.
Bobi i Dzenkins odlicni ostatak ekipe katastrofa. Neznam ko je gori bio ali Jaka,Kalina,Jovic i Mitrovic su vodili mrtvu trku,mislim da je ipak Mitrovic pobijedio. Uspio je da se upise u strijelce u 36 minutu utakmice. S obzirom da smo igrali s dva igraca rezultat je bio super.
Radonjic ponovo pravi istu gresku kao protiv PAO. Kada smo ih konacno stigli vracaju se Jaka,Bobi i Mitrovic da bi se osigurala pobjeda umjesto da nastave oni koji su donijeli preokret.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by Dennis Rodman »

Nevjerovatno loše prvo poluvrijeme i to je bilo to. Jača smo ekipa od Albe, kojoj skidam kapu za učinjeno do sada, a prije svega Obradoviću. On cijedi iz njih šta ima do zadnje kapi, igraju hrabro i napad i odbranu, sportski drsko i to im se vraća.

Pozitivno je stanje Dženkinsa, samo da zadrži ovaj uzlet, do kraja sezone, jer će biti gusto, nemojte sumnjati u to.

Žao mi je Bobija, čovjek samo rudari i samo ga biju. Jeste dominantan, ali bojim se da ako ne nađemo više načina da ostatak tima iskoristi tu njegovu dominaciju, možemo upasti u probleme. Mora taj napad dinamičnije, mnogo se telimo. Sreća pa smo fizički dominantni te svakom možemo napraviti problem jakom odbranom, inače...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 12. коло Евролиге: АЛБА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked