СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

pasji sinovi odgovorili Dulou i DMB-u :dancing1: :rap: :dancing2: :dancing3: :dancing4: :zastavaGRB: :zastavaDS:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aafxEx1L_F0[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Константин »

Наложио је максимално Загорске синове али им узалуд труд. Са Бобијем тренер да обави разговор да се уозбиљи и да одмах на следећој прославимо 17 година чекану титулу.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dacha od bosne »

Odoh na pecanje :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Трапа »

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

dr. Gonzo wrote:
crazynorth75 wrote:ŠUPIČKUMATERINU STOKO! Pasji sinovi opet iskaraše, da citiram DDPZOS -

Image
Tai rad!

Bravo momvcine, steta sto nemaju live kzs, da cujemo maga i sta mu se desava u klubu :R

PS: Brate @Krejzi, je l' mozes da mi sklepas ovu fotku u 150x150?
Hocu da je metem na avatar, n'umem :roll:
Pogledaj pp.

Bobi je povrijeđen, ali i u po ABA Cirba nam je izvlačio bitne utakmice. Nema veze, bez euforije, da u četvrtak lagano uzmemo titulu. Sjajna je bila i podrška naših u hali, odlična glasnost, u dosta slučajeva glasniji od čuvene ''košarkšake publike''. Kvalitet je kvalitet, pa onda ni očajno suđenje, ni svi pritisci 'rpe ne vrijede.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Najdoski dr. Ilija »

Браво шампиони!
Још само један корак па да у црвено-белом Пиониру прославимо крај једног великог зла!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dafi »

Ni kad su izjednacili pred kraj nisam sumnjao u pobjedu. Jednostavno smo jaci. Pavlovicev faul nad Kalinom je bio za iskljucenje. Kalini sam na kraju oprostio sve gluposti koje je pravio :jumping1:
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dr. Gonzo »

Al mi je dobro :dancing1:
@Dacho nemoj d'upecas samo nesto sa papcima :lol:

Sjajni su ovi momci ina celu sa DR( to se pokazalo kroz celu sezonu)
Normalno je da ima oscilacija posle skoro 80 tekmi, a i sama vaznost utakmice i tenzija koja se stvara utice na to da popusti koncentracija
Idemo jos jedna i da zavrsavamo sa ovim sto se naziva klubom.
ZVEZDA !!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Stoka je inače Jovića pogodila stolicom u glavu. Bravo za neznanog ''heroja'' iz mase, Tumbas se skidao na poluvremenu na centru i to dok su mala djeca bila na terenu, sve je to slika i prilika Duloa u njegovog kluba.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by МоСа ВерСе »

Мирнији сам био у полуфиналу аба лиге у трећој и четвртој него данас. Каква је оно срамота људи моји и против каквих ми идиота играмо, па то је за неповероват.

Нисмо бриљирали, али смо бољи. Ето толико што се тиче утакмице.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by musemic »

Dakle, Radonja je tata! Igraci jedva hodaju i u cetvrtak ocekujem izuvanje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by nyc »

JEl treba da igramo i treću??? Ma, daaajte, bre...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by nyc »

Saće me ispljujete, al ko vas ... :utata:

Evo o čemu maštam već neko vreme. Utakmica. Mi i oni. I sve ide već prema ustaljenom dnevnom (ne)redu. Ali, onda, tamo negde pred kraj, njihov igrač dobija petu i izlazi... a naš kop ga pozdravlja aplauzom! Onako, iskrenim, poštenim, sportskim aplauzom!
I tako opet, kako koji njihov igrač napusti parket poslednji put.

I onda, još jednom, kad je već gotovo sve, oni timski odlaze put svlačionice, a mi prekidamo navijanje i pozdravljamo ih! Ništa od uvreda, letećih upaljača i stolica, već jedan SPORTSKI (ot)pozdrav! Pozdrav kojim im poručujemo, "borili ste se pošteno, muški, ali mi smo bili bolji. Više sreće dogodine, ali ipak ne toliko da budete bolji od šampiona Srbije i ABA lige!"

Uh, šta bih dao da mogu samo jednom u životu da doživim taj spektakl u Pioniru! Evo, kunem vam se, braćo ciganjska. Uostalom, da vas pitam, nismo li već nebrojeno puta p/dokazali da znamo da mrzimo - da umemo da vređamo, psujemo, prozivamo, pljujemo... Pa, zar je to uopšte teško? Ustaneš na noge lagane i onda kreneš da se dereš ko magarac u sezoni parenja. Psuješ tamo nekom Milosavljeviću, Milutinovu... ljudima koje uopšte ne poznaješ, majku i oca, sestru i sve po spisku! Šalješ ih na "ono mesto" i pritom još stigneš da oprobaš svoje nišanske sposobnosti koristeći maleni upaljač ("dobro leti"). Stvarno, kad razmisliš, ništa lakše od toga. Rekoh, kad razmisliš.

A znate li šta je TEŠKO?

Mislim da znate. Znamo


-----------------------------------

Ćobra, nisam ovo napisao zbog radi komentara vaših, već čisto da se "ispovedim", obzirom da me ova nadrealna slika opseda već... pa, godinama!!! Slika gde mi GOSPODSKI ispraćamo sa parketa protivnika.
A za vas... pa, mislim da mogu da predvidim (tj. da očekujem) šta će većina reći/pomisliti.

1) Izlapio si. Alzheimer, šta li je po sredi? Ili četvrtku?

2) Živiš u nekom svetu koji nema veze sa našom svakodnevicom. Lako ti je da "maštaš". Ajde da te vidim da živiš u Surdulici i zavisiš od jednog pevca, 4 kokoške i njihovih jaja.

3) Izlapio si. Daj, slobodno nam reci, pomoći ćemo ti.

4) KOME BRE DA APLAUDIRAM??? NJIMA??? PA, SI TI NORMALAN, BRE??? Alo, admini, vidite li vi šta ovaj trabunja?

5) Izlapio si. Zreo si za dom. Ima ih sad i kod nas. I nisu tako skupi kao u usa. Javi ako hoćeš da ti pošaljem info. na privatno.


------------------------------------------------

U suštini, sve nebitno.
Osim te slike koja me baš opseda... :kravica:
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Nickcooler »

Ово је можда и најбољи пост који сам овде прочитао.

:ziga: nyc
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
Locked