СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

На овој страници ћемо пратити годинама симпатично такмичење и уживате у фер и спортским надметањима. У првом колу Звезда у недељу (29.03.) од 19 часова дочекује екипу Мега Визуре. За нашу екипу неће наступити Вилијамс, који је у берлину доживио лакшу повреду зглоба, а у тим се коначно враћа Бранко Лазић. Екипа Меге се за Супер лигу појачала репрезентативцем Новог Зеланда Коријем Вебстером, који игра на позицији бека шутера.

Пренос утакмице иде на каналима ртс 2 и Аренаспорт 2.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dennis Rodman »

Bravo za podmladak iz FMP-a, koji je rutinski odradio Tamiš 95:71 (20:12, 32:21, 17:16, 26:22). Najefikasniji su bili Marko Gudurić sa 18 poena, Filip Čović sa 16, dok su Dejan Davidovac i Dragan Apić ubacili po 10 poena.

Gudurić prvi pik za priključenje. Što se tiče KLS, momak je prekucao igricu i red je za korak naprijed. Danas u 1. pol. priskače i potvrđuje koš, da bi odmah zatim presjekao loptu na izvođenju i položio.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Константин »

Добра провјера што се мотивације тиче. Прије пара дана гледао Милојевића код оног гебелсовца са СОС-а, на питање гледаоца зашто ипак мање запињу против Партизана, тренер Меге рекао (парафразирам): " моји млади играчи од 2003. године не знају никога другог ко је шампион, па све до данас, имају комплекс од Партизана. Има га и Звезда!". С друге стране пошто не игра Маркус свакако се мора више запети у нападу, ето прилике за стручни штаб да наложи момке и да се раздужи овај глодарски сероња!
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Majku mu, nema mi antipatičnije ekipe od ove Mege, samo zbog bijelog međeda. Možda da neko javi Radonjiću da ima još jednog centra na raspolaganju, ne moraju Bobija tući svi njihovi centri.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Đenka trpa na boga ne misli :ziga: Daj da ih jednom bar blebnemo 20 razlike.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Prezadovoljan, ovako se ide na ove, razbiješ ih sa 20+ razlike da ne budu više tako ''motivisani'' :jumping1: Fino je što je i Aranitović debitovao, Đenka je u odličnoj formi, konačno i Mitrović nešto da odigra, mada odbrana ovih i nije neki reper, ali dobro, možda mu ovo ulije samopouzdanje.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Константин »

Браво! Стиснули одбрану уозбиљили се у 2П , и са 20+ на најбољи начин објаснили како се спуштају поједници на земљу. :kosarkas:
Врста која изумире
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dafi »

Mnogo mi je drago zbog ovog majmuna Milojevica. Nisam gledao utakmicu ali sve cestitke na ubjedljivoj pobjedi.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Il genio »

Moj utisak je da vec nekoliko nedelja veoma dobro izgledamo na terenu. Imam utisak da forma ide ovom putanjom koju sam i prizeljkivao. Jos 16 dana. :zastavaGRB:
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Nolle »

Ozbiljna utakmica, pogotovo u drugom poluvremenu.
Ekipa odlično rešavala zonu 2-3 Mega Leksa. Pre svega zahvaljujući Luki Mitroviću.

Njega sam i u blogu koji sam pisao, etiketirao kao najbitnijeg za rešavanje i 1-3-1 zone Partizana!
http://www.czbgtv.com/2015/03/23/u-susr ... oj-seriji/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokazali smo nekoliko rešenja na 2-3 zonu.
Marjanović, Mitrović i Jenkins.
To znači da se spremaju- To znači da će imati rešenje. To znači da znaju šta trebaju da rade!

Mitrović je u poslednje 3 utakmice pokazao znake života, malo slabiji protiv Albe, ali je u sve tri utakmice bio agresivan i želeo je!
11,7 poena - 8 skokova - 50% za dva poena - 38,4% za tri poena.

Ovo je sasvim solidan stats s obzirom na ono šta igra poslednja praktično 3 meseca. Izuzetak polufinale i finale kupa.
Malo jača minutaža, za vađenje iz kanala. Sigurno je da će protiv Metalca odigrati manje, ne preko 15. Čisto da ga osveži pred Partizan, posle malo jače minutaže.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dafi »

Jako zanimljiv intervju Radonjica za Vecernje Novosti.
S druge strane je vec pocelo ali sa malo izmijenjenom taktikom. Grbovic u Blicu napao covica na sva zvona!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Nikada nisam imao poverenja u Radonjića, ali mi sada stvarno deluje da je sazreo. Mislim da je sada svestan šta nas čeka i ko je sa druge strane, za razliku od prošle sezone. Što se tiče Grbovića, Vujoševića i ostalih, samo ih treba ignorisati. To se posebno odnosi na Čovića. Kroz sezonu ih je uspešno ignorisao, nema razloga da sada uđemo u borbu van terena sa njima. To bi bio siguran put ka propasti.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Samo totalni ignore, one plačipičke i boli najviše kad ne obraćaš pažnju na njihovo podrigivanje.

ZVEZDA – MEGA, SAŽETAK,IZJAVA BOBIJA (VIDEO)
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dennis Rodman »

Nolle wrote:Ozbiljna utakmica, pogotovo u drugom poluvremenu.
Ekipa odlično rešavala zonu 2-3 Mega Leksa. Pre svega zahvaljujući Luki Mitroviću.

Njega sam i u blogu koji sam pisao, etiketirao kao najbitnijeg za rešavanje i 1-3-1 zone Partizana!
http://www.czbgtv.com/2015/03/23/u-susr ... oj-seriji/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokazali smo nekoliko rešenja na 2-3 zonu.
Marjanović, Mitrović i Jenkins.
To znači da se spremaju- To znači da će imati rešenje. To znači da znaju šta trebaju da rade!

Mitrović je u poslednje 3 utakmice pokazao znake života, malo slabiji protiv Albe, ali je u sve tri utakmice bio agresivan i želeo je!
11,7 poena - 8 skokova - 50% za dva poena - 38,4% za tri poena.

Ovo je sasvim solidan stats s obzirom na ono šta igra poslednja praktično 3 meseca. Izuzetak polufinale i finale kupa.
Malo jača minutaža, za vađenje iz kanala. Sigurno je da će protiv Metalca odigrati manje, ne preko 15. Čisto da ga osveži pred Partizan, posle malo jače minutaže.
Alal ti vera za blog upis! Iako sam u nekom poslu, izdvojio sam vremena da pročitam i čitao u dahu. Bravo! :ziveli: Nemoj da te previše razočara što nismo nešto aktivni, pa da prestaneš pisati, ipak smo mi zajednica matorijih :dedica: :jumping1:
Zvezdaš. Robista.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dafi »

Nolle wrote:Ozbiljna utakmica, pogotovo u drugom poluvremenu.
Ekipa odlično rešavala zonu 2-3 Mega Leksa. Pre svega zahvaljujući Luki Mitroviću.

Njega sam i u blogu koji sam pisao, etiketirao kao najbitnijeg za rešavanje i 1-3-1 zone Partizana!
http://www.czbgtv.com/2015/03/23/u-susr ... oj-seriji/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokazali smo nekoliko rešenja na 2-3 zonu.
Marjanović, Mitrović i Jenkins.
To znači da se spremaju- To znači da će imati rešenje. To znači da znaju šta trebaju da rade!

Mitrović je u poslednje 3 utakmice pokazao znake života, malo slabiji protiv Albe, ali je u sve tri utakmice bio agresivan i želeo je!
11,7 poena - 8 skokova - 50% za dva poena - 38,4% za tri poena.

Ovo je sasvim solidan stats s obzirom na ono šta igra poslednja praktično 3 meseca. Izuzetak polufinale i finale kupa.
Malo jača minutaža, za vađenje iz kanala. Sigurno je da će protiv Metalca odigrati manje, ne preko 15. Čisto da ga osveži pred Partizan, posle malo jače minutaže.
Svaka cast za analizu u blogu! Volio bih samo da si izanalizirao i trenere i da kazes nesto o tome.
Locked