СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote::kosarkas:
Вади лозу и пршуту што ти онда Радоња оставио. :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Ганац »

Stvarno su me naterali da pustim suzu radosnicu, hvala vam, od Rebe do Čove, svima na ovoj radosti.
a vi Radonjini, koji se družite sa njim, i koji letujete o njegovom trošku, vadite te zalihe da se i mi poslužimo....od sutra nastavite po starom, ali danas budite za raju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Ганац »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hmMSDJoPs0M[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gwk4mkHBnew[/youtube]
Za svaku sedu, koju si dobio tokom ove dve sezone, uživaj majstore u trenutku!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Dennis Rodman »

Najslađe za kraj :ziveli:
Kako ih obično sve ishvalimo, ja bih sada da posebno pohvalim onoga ili one koji se brinu o fizičkoj spremi ovih momaka. Brutalna sezona je vanserijski izgurana!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dacha od bosne »

Baš tako. Stvarno je kondicija i fizička sprema odrađena fantastično.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by ajkula »

Za mene je utisak finala kako su Lazic i Kalinic silovali Pavlovica a otkrovenje sezone je Cirbes.

Realno je najzazluzniji za titulu a najbolji je bio u 4. mecu u Zagrebu.

I drago mi je sto se Radonjic na konferenciji osvrnuo na utakmicu sa Cibonom kroz koju su neki gledali rad tokom cijele prosle sezone.

Drago mi ej sto ja nisam bio jedan od tih i sto me ta utakmica nije navela na pogresno razmisljanje kako nista ne valja.

A jos mi je draze sto je uprava kluba taj poraz posmatrala kao incident a ne kao posledicu loseg rada.

I apsolutno odlucujuci momenat za ovogodisnju, savrsenu sezonu je bio dan posle Cibone kada je uprava bila hladna i nije pala na pritiske navijaca da se "jadonja" otjera.

Sve posle toga se nadovezalo. Vidjeli su sta je falilo pa su doveli Vilijamsa da nesto izmisli kad zablokiramo i da sakrije mane saigracima ( Nelson jednostavno ne moze biti prvi plej koliko god kvalitetn igrac bio), Cirbesa da ne glavinja ko Katic i Kalinica kao najvazniji sastojak u sampionskoj formuli. On je ovoj ekipi dao karakter koji nam je falio prosle i pretprosle sezone.

Radonjic je na polovini sezone shvatio da Dzenkins mora imati svu slobodu i tog momenta se ruzno pace pretvorilo u labuda koji je unistio Partizan u jedno 5 meceva od zadnjih 10.

I bilo bi lijepo kad bi se posle buducih poraza sjetili te situacije pre nego pocnemo pljuvavti i pokazemo malo vjere u ljude koji vode ovaj klub.

Jel tako Dačo :)
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Dennis Rodman wrote:Najslađe za kraj :ziveli:
Kako ih obično sve ishvalimo, ja bih sada da posebno pohvalim onoga ili one koji se brinu o fizičkoj spremi ovih momaka. Brutalna sezona je vanserijski izgurana!
Uze mi slova iz tastature. Svaka čast Gačeviću.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dacha od bosne »

ajkula wrote:Za mene je utisak finala kako su Lazic i Kalinic silovali Pavlovica a otkrovenje sezone je Cirbes.

Realno je najzazluzniji za titulu a najbolji je bio u 4. mecu u Zagrebu.

I drago mi je sto se Radonjic na konferenciji osvrnuo na utakmicu sa Cibonom kroz koju su neki gledali rad tokom cijele prosle sezone.

Drago mi ej sto ja nisam bio jedan od tih i sto me ta utakmica nije navela na pogresno razmisljanje kako nista ne valja.

A jos mi je draze sto je uprava kluba taj poraz posmatrala kao incident a ne kao posledicu loseg rada.

I apsolutno odlucujuci momenat za ovogodisnju, savrsenu sezonu je bio dan posle Cibone kada je uprava bila hladna i nije pala na pritiske navijaca da se "jadonja" otjera.

Sve posle toga se nadovezalo. Vidjeli su sta je falilo pa su doveli Vilijamsa da nesto izmisli kad zablokiramo i da sakrije mane saigracima ( Nelson jednostavno ne moze biti prvi plej koliko god kvalitetn igrac bio), Cirbesa da ne glavinja ko Katic i Kalinica kao najvazniji sastojak u sampionskoj formuli. On je ovoj ekipi dao karakter koji nam je falio prosle i pretprosle sezone.

Radonjic je na polovini sezone shvatio da Dzenkins mora imati svu slobodu i tog momenta se ruzno pace pretvorilo u labuda koji je unistio Partizan u jedno 5 meceva od zadnjih 10.

I bilo bi lijepo kad bi se posle buducih poraza sjetili te situacije pre nego pocnemo pljuvavti i pokazemo malo vjere u ljude koji vode ovaj klub.

Jel tako Dačo :)
Tako je :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dacha od bosne »

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Naše je dupe, nakon ispadanja od Cibone, spasilo odustajanje iste od EL i poklanjanje takmičenja u EL od strane ULEB-a, ABA lige. Svaka čast Radonji, rastao je sa ekipom, znači kad je bio jadonja i radio gluposti, imao je i takav odnos konkretno od mene. Za ovaj, pogotovo drugi dio sezone, je rapidno napredovao u nekim vidljivim i konkretnim stvarima i zaslužio je moje poštovanje i tako je u svemu u životu, tako da meni nikakav problem nije što sam ga zasipao u jednom momentu govnima i što ga danas slavim. I uvijek su mu se na teret stavljale konkretne stvari koje mu se zamjeraju. I nije tu u pitanju nikakav nedostatak vjere u tim, stručni štab ili menadžment kluba. Pa i najveći kritičari su opd ove sezone očekivali minimum plasman u EL. Da nije bilo kritike i to konkretne, da su ga svi tapšali po ramenima, možda i ne bi napredovao tim tempom.

Također želim da pohvalim Lazu, prema kome sam također bio često, blago rečeno :mrgreen: , kritičan, a on je jedan radan i pošten dečko čije su zasluge za ovogodišnju fenomenalnu sezonu ogromne. Brata Cirbu sam uvijek cijenio i vidjelo se da je upgrade u odnosu na Raška, jer nam je trebao drugačiji tip centra.

Ovo je vrijeme uživanja, zaslužili smo napaćena ciganska braćo :zastavaGRB:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

ajkula wrote:Za mene je utisak finala kako su Lazic i Kalinic silovali Pavlovica a otkrovenje sezone je Cirbes.

Realno je najzazluzniji za titulu a najbolji je bio u 4. mecu u Zagrebu.

I drago mi je sto se Radonjic na konferenciji osvrnuo na utakmicu sa Cibonom kroz koju su neki gledali rad tokom cijele prosle sezone.

Drago mi ej sto ja nisam bio jedan od tih i sto me ta utakmica nije navela na pogresno razmisljanje kako nista ne valja.

A jos mi je draze sto je uprava kluba taj poraz posmatrala kao incident a ne kao posledicu loseg rada.

I apsolutno odlucujuci momenat za ovogodisnju, savrsenu sezonu je bio dan posle Cibone kada je uprava bila hladna i nije pala na pritiske navijaca da se "jadonja" otjera.

Sve posle toga se nadovezalo. Vidjeli su sta je falilo pa su doveli Vilijamsa da nesto izmisli kad zablokiramo i da sakrije mane saigracima ( Nelson jednostavno ne moze biti prvi plej koliko god kvalitetn igrac bio), Cirbesa da ne glavinja ko Katic i Kalinica kao najvazniji sastojak u sampionskoj formuli. On je ovoj ekipi dao karakter koji nam je falio prosle i pretprosle sezone.

Radonjic je na polovini sezone shvatio da Dzenkins mora imati svu slobodu i tog momenta se ruzno pace pretvorilo u labuda koji je unistio Partizan u jedno 5 meceva od zadnjih 10.

I bilo bi lijepo kad bi se posle buducih poraza sjetili te situacije pre nego pocnemo pljuvavti i pokazemo malo vjere u ljude koji vode ovaj klub.

Jel tako Dačo :)
Навијачи?! Па навијачи виде смак свијета већ ако губиш утакмицу на полувремену а камоли шта друго. Бар већина. То што су навијачи "слушани", рецимо у ФК, више је доказ неспособности и популистичких метода дјеловања "одговорних другова", него што те и такве заболе за навијаче.

Навијачи су такви какви су, то је заправо донекле и нормално. Што се тиче наших навијача, нервозу је стварало неколико фактора.

1 Неспособност гледања шире слике тј. неразумијевање политичко-кошаркашког миљеа и односа у Србији

2 Глад за титулом након деценијског поста. Одрастање генерација и генерација навијача које се не сјећају Звездине титуле ни у фудбалу а камоли у кошарци. Примјерице, дијете рођено 98-е када је Звезда узела задњу титулу у кошарци данас има 17 година!

3 Насједање на писање медија од којих су већина горбарски о "ванземаљској снази и астрономској лови" којом располаже Звезда ( у односу на јадни и честити "породични концепт" дакако).

4 Неразумијевање кошаркашке игре


Ајкула је у праву. Нисмо имали вјере ни у управу ни у тренера, генерално гледајући. У управу нисмо у већој мјери пошто смо, оптерећени Човићевом прошлошћу, лако бркали приоритете (обично занемарујући његов дугогодишњи и успјешан рад у кошарци као дио те исте биографије). А мањим дјелом што је дио нас насјео на приче како имамо невјероватне паре и играче у односу на "младе породичне Партизане" .

Што се тиче тренера - Радоњић је дуго лутао и тражио себе. Радоња из јуна 2015. је Радоња друге, више димензије у односу на прошлу сезону. Ћутио је трпио, учио и сазрио. Свака част на томе. Признајем да сам и ја имао дилеме да ли је Радоња ипак само захвалан клупски тренер за домаћеу употребу.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Zvezda je imala podršku države i više nego pristojan budžet za naše uslove. To je činjenica i, da se odmah razumemo, ja uopšte ne mislim da je to nešto loše. Komšije su imale istu, ako ne i veću, podršku državnog vrha ranije. Činjenica je da u protekle 2-3 godine raspolažemo sa više novca od Partizana, ne znam zašto je problem to priznati. Tu baš nema ništa loše.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

Komsije su imale podrsku drzave i imaju je i SADA. I to ne mnogo manju nego Zvezda iako ih nema nigdje tj. u EL. Komsije imaju i dalje podrsku sudija i struktura. Deceniju i po drmaju a sada kao picke kukaju iako im zapravo nista ne fali od strane Vuciceve vlasti, dapace. E ali ugrozen je projekat makabizacije, zato oni dizu dreku o, mos mislit, svjetskoj nepravdi.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Komšije nemaju sada podršku države. To što su od države dobili jeste rezultat Vujoševićeve borbe i kukanja. Bori se za svoj klub svim sredstvima. On je, za razliku od Čovića, spreman da istraje na strani slabijeg po svaku cenu (ovo bi bio kompliment za Duleta da u tome ima makar malo stila). Čović sigurno ne bi bio u Zvezdi da iza njega ne stoje jaki igrači i da nema podršku države.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked