СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

Ma kako da ne, DV Robin Hood a Covic profiter.Zamalo ti mene ne rasplaka nad takvom nepravdom prema "instituciji". Tipican primjer Zvezdasa koji je legao na grobarsku medijsku rudu. Covic je stavio potpis na petogodisnji plan kada je Vucic jos bio Tomin potrcko i u debeloj opoziciji. Istine radi. A o tome kako nemaju love...pa sto ne objavise prihode prosle sezone? Pa da vidimo. Sto se tice ove sezone..pa gdje im je lova od sponzora a i ona koju su 15 godina trebali da nagomilaju dok se grabilo sakom i kapom?

Ne kmece oni sto nemaju jerbo imaju dovoljno. Oni kmece zato sto ne mogu da kradu i otimaju kao sto su bili navikli i smatralo za normalno i sto sve pare vise ne idu njina i samo njima.To je sustina.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dacha od bosne »

Slažem se sa Liburnijom. Postoji tu samo jedna stvar (mada nije tema za ovdje, ali nema veze)...Vujošević nije miljenik sns-a i zato skiči. To što oni moraju da otplaćuju porez, govori samo po sebi da imaju novca, samo štoga moraju trošiti na nešto što im se ne sviđa.
Ja bih samo (u bliskoj nam budućnosti) volio da te strukture sns-a urade sa njima isto što su strukture sps-a i ds-a uradele sa nama, a to je da im poslovanje u klubu bude ono baš "domaćinsko", pa nek se ugase, nanu li im naninu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Najdoski dr. Ilija »

Дачо за СПС можда али за ДС ниси у праву.
Први покушај ренесансе Звезде је био баш њихова иницијатива када су у клуб инсталирали Жику паука и екипу а ови судбину ставили у руке Змагу.
Па онда браћа Петровићи који су променили доста "дресова"...
Тада се у клуб слила солидна кинта али није паметно искоришћена као сада.
Многи случајно или "случајно" заборављају да је идеја сарадње Звезде и Човића потекла управо од стране Паука и градског менаџера!
Пар пута је преговарано али безуспешно.
Па чак и кад је успело то је било под Ђиласовим пикровитељством!
Има нас који се сећамо и тадашњих прича о "здравом и болесном", истине ради, кад је Мравица већ потегла причу о лицемерју.
И ја, као један ко је пљувао Деја (видите како сам сад променио плочу :whistle: ), стварно сам се осећао постиђен али ако причамо о лицемерју хајде онда да видимо како се велики анимозитет између магистра и навијача Звезде (здраво-болесно, гађање кесама са фекалијама, иживљавање са ценама карата у Железнику) претворио у мега љубав (навијање са севера, паљење бакљи итд)?!
Елем поента свега је да није баш све било онако каква се фама стварала, вероватно креирана од стране и многих звездашких медија, а сада ми дефинитивно јесмо у много бољој позицији од њих али ми то користимо на фер и спортски начин за разлику од њихове гепек-макабизације!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Ганац »

Najdoski dr. Ilija wrote:Дачо за СПС можда али за ДС ниси у праву.
Први покушај ренесансе Звезде је био баш њихова иницијатива када су у клуб инсталирали Жику паука и екипу а ови судбину ставили у руке Змагу.
Па онда браћа Петровићи који су променили доста "дресова"...
Тада се у клуб слила солидна кинта али није паметно искоришћена као сада.
Многи случајно или "случајно" заборављају да је идеја сарадње Звезде и Човића потекла управо од стране Паука и градског менаџера!
Пар пута је преговарано али безуспешно.
Па чак и кад је успело то је било под Ђиласовим пикровитељством!
Има нас који се сећамо и тадашњих прича о "здравом и болесном", истине ради, кад је Мравица већ потегла причу о лицемерју.
И ја, као један ко је пљувао Деја (видите како сам сад променио плочу :whistle: ), стварно сам се осећао постиђен али ако причамо о лицемерју хајде онда да видимо како се велики анимозитет између магистра и навијача Звезде (здраво-болесно, гађање кесама са фекалијама, иживљавање са ценама карата у Железнику) претворио у мега љубав (навијање са севера, паљење бакљи итд)?!
Елем поента свега је да није баш све било онако каква се фама стварала, вероватно креирана од стране и многих звездашких медија, а сада ми дефинитивно јесмо у много бољој позицији од њих али ми то користимо на фер и спортски начин за разлику од њихове гепек-макабизације!
Pauk i vesić su poslati od Đinđića, posle je DS preuzeo Kluni Tadić, zvani grobar do koske, i tako, Điki je bio predsednik DS-a, i tu je nastala fuzija, ali ne zaboravi mirođiju, Dačića, koji je u svakoj od prethodne tri vlade bio premijer, ministar policije i slično i samo u ovoj nema mogućnost i kapacitet ucene (jbg, politika je umešana u sport), da dodam da je govno vesić klasična grabulja.
Grobari i sada imaju param malo manje, ali imaju, a mi smo pre fuzije bili kao Crnokosa, poznate stvari o zavojima, ili ko i kako su igrali za nas u tom periodu, a ko igra za njih prošle i ove godine.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Либурнија wrote:Ma kako da ne, DV Robin Hood a Covic profiter.Zamalo ti mene ne rasplaka nad takvom nepravdom prema "instituciji". Tipican primjer Zvezdasa koji je legao na grobarsku medijsku rudu. Covic je stavio potpis na petogodisnji plan kada je Vucic jos bio Tomin potrcko i u debeloj opoziciji. Istine radi. A o tome kako nemaju love...pa sto ne objavise prihode prosle sezone? Pa da vidimo. Sto se tice ove sezone..pa gdje im je lova od sponzora a i ona koju su 15 godina trebali da nagomilaju dok se grabilo sakom i kapom?

Ne kmece oni sto nemaju jerbo imaju dovoljno. Oni kmece zato sto ne mogu da kradu i otimaju kao sto su bili navikli i smatralo za normalno i sto sve pare vise ne idu njina i samo njima.To je sustina.
Kao prvo, Vučić nikad nije bio Tomin potrčko. On je tu stranku organizovao i od samog početka bio alfa i omega iste. Kao drugo, Čović jeste profiter. Obogatio se na muci i nesreći ovog naroda. Preživeo je sve i jednu vlast u Srbiji, menjajući strane kako mu je u datom trenutku odgovaralo. On je, u tom smislu, vrlo vešt političar. Daleko od toga da je Čović najgori, ima mnogo gorih od njega. Pokazao je da zna da vodi Zvezdu i naravno da sam mu zahvalan na svemu što je za klub uradio, što ne znači da nije kriminalac i da zbog toga treba zaboraviti sve što je ranije radio. Međutim, on to nikada ne bi uradio bez podrške države i ne samo države. Podržali su ga i pojedinci koji igraju značajnu ulogu u regionu, poput Dragana Bokana. Opet kažem, ja uopšte ne mislim da je to nešto loše. Pokazali smo da smo sposobniji od Partizana na tom polju, kao što su oni ranije isto to radili. Imali su čak i jaču podršku nego mi sada. Kao treće, Partizan novca nema, to je očigledno. Da imaju novca oformili bi kostur ekipe na početku sezone. Zbog čega oni nemaju novca, ja ne znam i iskreno me ne zanima preterano. To je pitanje kojim oni treba da se pozabave, odnosno da ga postave PSD-u. To što imaju od NIS-a, imaju zahvaljujući Vujoševiću i njegovom pristisku na državu.

Izvinjavam se administraciji zbog skretanja sa teme, ovo je moj poslednji post na ovu temu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

Beara_Vladimir wrote:
Либурнија wrote:Ma kako da ne, DV Robin Hood a Covic profiter.Zamalo ti mene ne rasplaka nad takvom nepravdom prema "instituciji". Tipican primjer Zvezdasa koji je legao na grobarsku medijsku rudu. Covic je stavio potpis na petogodisnji plan kada je Vucic jos bio Tomin potrcko i u debeloj opoziciji. Istine radi. A o tome kako nemaju love...pa sto ne objavise prihode prosle sezone? Pa da vidimo. Sto se tice ove sezone..pa gdje im je lova od sponzora a i ona koju su 15 godina trebali da nagomilaju dok se grabilo sakom i kapom?

Ne kmece oni sto nemaju jerbo imaju dovoljno. Oni kmece zato sto ne mogu da kradu i otimaju kao sto su bili navikli i smatralo za normalno i sto sve pare vise ne idu njina i samo njima.To je sustina.
Kao prvo, Vučić nikad nije bio Tomin potrčko. On je tu stranku organizovao i od samog početka bio alfa i omega iste. Kao drugo, Čović jeste profiter. Obogatio se na muci i nesreći ovog naroda. Preživeo je sve i jednu vlast u Srbiji, menjajući strane kako mu je u datom trenutku odgovaralo. On je, u tom smislu, vrlo vešt političar. Daleko od toga da je Čović najgori, ima mnogo gorih od njega. Pokazao je da zna da vodi Zvezdu i naravno da sam mu zahvalan na svemu što je za klub uradio, što ne znači da nije kriminalac i da zbog toga treba zaboraviti sve što je ranije radio. Međutim, on to nikada ne bi uradio bez podrške države i ne samo države. Podržali su ga i pojedinci koji igraju značajnu ulogu u regionu, poput Dragana Bokana. Opet kažem, ja uopšte ne mislim da je to nešto loše. Pokazali smo da smo sposobniji od Partizana na tom polju, kao što su oni ranije isto to radili. Imali su čak i jaču podršku nego mi sada. Kao treće, Partizan novca nema, to je očigledno. Da imaju novca oformili bi kostur ekipe na početku sezone. Zbog čega oni nemaju novca, ja ne znam i iskreno me ne zanima preterano. To je pitanje kojim oni treba da se pozabave, odnosno da ga postave PSD-u. To što imaju od NIS-a, imaju zahvaljujući Vujoševiću i njegovom pristisku na državu.

Izvinjavam se administraciji zbog skretanja sa teme, ovo je moj poslednji post na ovu temu.
Али није био ни близу некаквог "најмоћнијег човјека у држави који подржава Човића" како си ти то представио (био бих ти захвалан да ме барем на овом мјесту поштедиш ода дотичноме из пробавно-здравствених разлога
Spoiler: show
тачно је да није био Томин потрчко али је био Шекијев и тог комплекса се није ријешио до дана данашњега
) у вријеме када је Човић ушао у овај пројекат. Што се тиче Човића, чему то непрестано инзистирање на његовој прошлости као да је он баш једини и први којега би на једном звездашком мјесту требало због тога прозивати?! Чему? Оћеш мени да објасниш КО је Човић? :angry27: То да ли је Човић криминалац јесте ирелевантно као и питање да ли је Ненад Чанак криминалац и с ким је повезан, док се не поткрада и не руши Звезда већ се ради на њеном уздизању и то из пепела у који су нас сатјерали и ови који сада "немају пара" (зато им играју Мачвани, ББ, Будала, Павловић, Мурић, Ловерњ, Тепић јербо су већ ево 2 године без пребијене паре ко црквени мишеви). Ако ти је до морала иди у цркву, а мани се моралних скрупула и чистунства када се иде у обрачун са мафијашким кланом; ту се броји само ефикасност и избјегвање цивилних жртава.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Либурнија wrote:
Beara_Vladimir wrote:
Либурнија wrote:Ma kako da ne, DV Robin Hood a Covic profiter.Zamalo ti mene ne rasplaka nad takvom nepravdom prema "instituciji". Tipican primjer Zvezdasa koji je legao na grobarsku medijsku rudu. Covic je stavio potpis na petogodisnji plan kada je Vucic jos bio Tomin potrcko i u debeloj opoziciji. Istine radi. A o tome kako nemaju love...pa sto ne objavise prihode prosle sezone? Pa da vidimo. Sto se tice ove sezone..pa gdje im je lova od sponzora a i ona koju su 15 godina trebali da nagomilaju dok se grabilo sakom i kapom?

Ne kmece oni sto nemaju jerbo imaju dovoljno. Oni kmece zato sto ne mogu da kradu i otimaju kao sto su bili navikli i smatralo za normalno i sto sve pare vise ne idu njina i samo njima.To je sustina.
Kao prvo, Vučić nikad nije bio Tomin potrčko. On je tu stranku organizovao i od samog početka bio alfa i omega iste. Kao drugo, Čović jeste profiter. Obogatio se na muci i nesreći ovog naroda. Preživeo je sve i jednu vlast u Srbiji, menjajući strane kako mu je u datom trenutku odgovaralo. On je, u tom smislu, vrlo vešt političar. Daleko od toga da je Čović najgori, ima mnogo gorih od njega. Pokazao je da zna da vodi Zvezdu i naravno da sam mu zahvalan na svemu što je za klub uradio, što ne znači da nije kriminalac i da zbog toga treba zaboraviti sve što je ranije radio. Međutim, on to nikada ne bi uradio bez podrške države i ne samo države. Podržali su ga i pojedinci koji igraju značajnu ulogu u regionu, poput Dragana Bokana. Opet kažem, ja uopšte ne mislim da je to nešto loše. Pokazali smo da smo sposobniji od Partizana na tom polju, kao što su oni ranije isto to radili. Imali su čak i jaču podršku nego mi sada. Kao treće, Partizan novca nema, to je očigledno. Da imaju novca oformili bi kostur ekipe na početku sezone. Zbog čega oni nemaju novca, ja ne znam i iskreno me ne zanima preterano. To je pitanje kojim oni treba da se pozabave, odnosno da ga postave PSD-u. To što imaju od NIS-a, imaju zahvaljujući Vujoševiću i njegovom pristisku na državu.

Izvinjavam se administraciji zbog skretanja sa teme, ovo je moj poslednji post na ovu temu.
Али није био ни близу некаквог "најмоћнијег човјека у држави који подржава Човића" како си ти то представио (био бих ти захвалан да ме барем на овом мјесту поштедиш ода дотичноме из пробавно-здравствених разлога). Што се тиче Човића, чему то непрестано инзистирање на његовој прошлости као да је он баш једини и први којега би на једном звездашком мјесту требало због тога прозивати?! Чему? Оћеш мени да објасниш КО је Човић? :angry27: То да ли је Човић криминалац јесте ирелевантно као и питање да ли је Ненад Чанак криминалац и с ким је повезан, док се не поткрада и не руши Звезда већ се ради на њеном уздизању и то из пепела у који су нас сатјерали и ови који сада "немају пара" (зато им играју Мачвани, ББ, Будала, Павловић, Ловерњ, Тепић јербо су већ ево 2 године без пребијене паре ко црквени мишеви). Ако ти је до чистунства, иди у цркву а мани се моралних скрупула када идеш у обрачун са мафијашким кланом.
Bold 1: Čoveče božiji, zašto ti meni stalno imtupiraš nešto što ja nikada, ali baš nikada, ne napišem? Hajde pronađi jedan jedini post na ovom forumu gde ja veličam Overlorda. Malo je reći da ne simpatišem prerušene radikalske pudlice, učenike i bivše sledbenike lika i dela dr. Mengelea pravnih nauka. To što sam napisao da je on organizovao stranku? Na osnovu toga si ti zaključio da ja podržavam Vučića? Sad ti poslednji put kažem da više ne radiš ovakve stvari, jer stvarno postaje iritantno.

Bold 2: I ovde isto radiš. Pažljivije čitaj postove drugih ljudi i pokušaj bar da shvatiš šta sam hteo da kažem. Napadam ja mnogo više od Čovića i ostale kriminalce koji su urušili naše SD. Tu, pre svega, mislim na Gorana Vesića i kompaniju. To si izgleda prekočio u mojim postovima.

I za kraj, ko priča o moralu? Nisam li lepo napisao u prethodnom postu da sam Čoviću zahvalan na svemu što je za klub uradio? Dobar mi je svako ko radi u interesu Zvezde i ko se za naš klub bori, ali to ne znači da moram da gotivim čoveka koji se obogatio na krajnj sumnjiv način, najblaže rečeno. Ja sam malih milion puta napisao da me baš briga za moralisanje, doduše to sam pisao kada je FK u pitanju, al' isto se može reći i za KK. Ja bih jako voleo da dođe vreme kada ćemo raspravljati o tome ko ima bolji dribling ili bolji šut, ali dok to vreme ne dođe treba se snalaziti kako znamo i umemo. Treba se boriti za Zvezdu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by dacha od bosne »

Ajde, molim vas, samo nastavite bez da imputirate drugima nešto što nisu rekli :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

Прво се договорите шта је писац хтио да каже. Да ли је Човић ту због подршке "моћних људи" ...ја у Србији не видим моћнијег од Вучића (осим западних амбасадора) а тај везе нема са временом када је Човић преузео клуб а камоли да је побјегао из истога. Нека се онда и напише на кога се мисли а не послије "ти импутираш".

Што се тиче идолопоклонства "лику и дјелу", ово је за мене позитиван однос:
On je tu stranku organizovao i od samog početka bio alfa i omega iste.
Па ево, ја тврдим да је алфа и омега и политички творац дотичнога Војислав Шешељ и сматрам да је Беара насјео на руду пошто је истога осудио да је Менгеле што му није доказано за 12 година ПРИТВОРА. Неко ће схватити сад да ВШ величам а неко опет да сам констатовао чињенице. А кажем и да је Ненад Чанак имао, по сопственом признању, добре односе са ноторним мафијашима - да ли је то вриједносни суд или констатација чињеница?

Немојте ту да ми импутирате нит ампутирате! :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Ja više sa tobom uopšte nemam nameru da diskutujem, jer si krajnje bezobrazan. Dobro ti znaš šta ja mislim o Overlordu. Ako si ti na osnovu te rečenice zaključio da sam ja idolopoklonik Aleksandra Vučića, onda je svaka rasprava sa tobom bespredmetna. Čović jeste tu zbog moćnih ljudi, između ostalih i zbog braće Vučića. Ako ti stvarno misliš da smo mi ovo sve uradili bez jake podrške države, to je tvoje pravo, ali to veze sa istinom nema. Čović je isto tako imao podršku i Dragana Đilasa, predsednika KSS i tadašnjeg gradonačelnika Beograda. Samo nastavi da se praviš lud i da na ovaj način razgovaraš, stavljajući mi u usta nešto što nikada nisam rekao, nikakav problem.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

sad moj omiljeni dio kad pišem boldovano -
Zamoljavam da se smanji sa političarima, imputiranjima, amputiranjima i sl, koje se ne dotiču samog kluba. Eto, onako najljubaznije sa šlagom na vrhu. 0:)

Sad moje slavno mišljenje :mrgreen: , ova uprava ima podršku političkih krugova i to je činjenica. Ima je i Partizan, ali manju nego u vremenima ''dominacije''. Nama je omogućen vrlo dobar budžet za ove prostore, a to ne ide bez dilova sa politikom. To ako se napiše, ne znači da odajem ode ovome ili onome, to je činjenica. Bruda doveo neke jake sponzore, omogućen Telekom. Čović je 3-4 godine lutao i spičkavao te budžete uludo, ove godine je ubo. Prije svega sa strancima Markusom i Cirbom. Pametnije se radilo, Radonjić je napredovao. To su sve činjenice. Eto.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Beara_Vladimir »

Krejzi reče u 4 rečenice ono što ja pokušavam da kažem u 5 postova. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

Covic nije bas budhete arcio uludo. Ovo sto vidimo ove sezone iz prilozenog, nije nastalo preko noci. E sad ako je neko ocekivao da preko noci preporodi klub, to jeste ljudski ali nema neke velike veze sa realnoscu. A Covic bi bio ovdje gdje jeste i bez brace Vucic kao sto je bez njih i dosao u klub, to je ono sto Beara, kome ovom prilikom upucujem sportski pozdrav, tvrdi i ne moze ili nece da shvati ni u pedeset i 5 postova. :mrgreen:

A da smo mi imali takav "macehinski" odnos drzave zadnjih 15 godina kao grobarski mafijaski projekat zadnje 2 sezone, gdje bi nam kraj bio...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by crazynorth75 »

Pa bio bi tu gdje jeste i bez braće, ako bi neko drugi, osim braće bio na vlasti. Ne znam šta je tu sporno. Svako tu vidi svoj interes. I političari i Čović. Pa i on je debelo profitirao od svega ovoga u svakom planu. I niko nije očekivao ništa preko noći, pogotovo neko ko poput moje malenkosti prati košarku 30ak godina. Sva ta arčenja i glupiranja Čovićvea u prethodnim sezonama sam i elaborirao, tako da nema potrebe da se ponavljam, mrzi me. Evo ove sezone je jako pohvalno što se nije energija npr. rasipala na valjanje u blatu sa gospon 'rpom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ 2015

Post by Либурнија »

Covic jeste pravio felere, nema tu spora. Ali inteligentna bica imaju sposobnost da kapitalizuju svoje greske u vidu izvlacenja pouka i posljedicnoj korekciji kursa. Samo sujeta da se zauzda. A bocnih vjetrova i prema klubu i njemu bice jos itekako. Sto od grobarske mafije koja je i dalje ziva, sto od nasih koji ce pokusati da ga istisnu i dodju sad na gotovo. Zivi bili pa vidjeli.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked