14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by Ганац »

Kalina došao u Pionir u drugom poluvremenu, Jaka pokazao da zna, Bobi car, Mitar odigrao hrabro i pokazao da može i protiv kvalitetnih četvorki, mi pobedili u jednoj jako tvrdoj utakmici, šta čovek da poželi više?
Jedna kritika, brate, uvek se uplašim da Jović neće prevsti loptu za osam sekundi, to me baš frustrira.
Bilo je i gluposti ali uspeli smo da se izdignemo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by Il genio »

Image

Da je ziv Jova, ne bi se lepo proveo Kaponja. Ni Covi nije svejedno...
Spoiler: show
Salu na stranu, puno mi srce kad vidim Vucinica, Kapicica, Antonica...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by Il genio »

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by Константин »

Сјајно ново искуство јер смо сада ми сломили након враћања у меч. Сада сабрати ову енергију играча и стручног штаба са навијачком енергијом и у уторак распалити по њима из свих оружја! :bije:
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by crazynorth75 »

Pored ove sjajne pobjede, mene raduje posebno dobra partija Mitrovića. Dosta dobar odbrambeno, nije dozvoljavao da ga Gist ugura, dobre kretnje, u napadu napao u nekoliko navrata reket. Ovi Bobijevi skokovi u napadu, poput ovog poslednjeg nakon Markusovog šuta, ulijevaju dodatno samopouzdanje šuterima, tako da je i ruka opuštenija. Malo konfuzno odigravam o te napade, uglavnom se svedu na to da Markus opali trojku. Treba ispravljati i neke stvari u odbrani, ostavili smo u nekoliko navrata dosta prostora protivniku na trojci, bespotrebno skupljamo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by naka »

Ганац wrote:Kalina došao u Pionir u drugom poluvremenu, Jaka pokazao da zna, Bobi car, Mitar odigrao hrabro i pokazao da može i protiv kvalitetnih četvorki, mi pobedili u jednoj jako tvrdoj utakmici, šta čovek da poželi više?
Jedna kritika, brate, uvek se uplašim da Jović neće prevsti loptu za osam sekundi, to me baš frustrira.
Bilo je i gluposti ali uspeli smo da se izdignemo.
Potpisujem.

Dodao bih da smo odlicni u odbrani i da je nadam se to dovoljno za komsije. Posebno sto iz jakih utakmica idemo u bitku. Ono sto je uvek problem ti je i sinoc bilo. Odlucujuci napadi se besmisleno zavrsavaju. Napad od 20sekundi se zavrsava sutom preko coveka sa 8m. Da ne bi Bobijevog skoka, bio bi to jos jedan u nizu identicnih poraza.

Momcima svak cast. Jovic ne samo sto usporava igru nego je ubio Djenku. Kad god su tu on i Lazic, Djenka ne postoji.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by Najdoski dr. Ilija »

Феноменално вече у Пиониру и коначно победа у неизвесној завршници против велике екипе.
Свака част момци.
Добро се одморите па да згазимо Фрањине омладинце!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by Dafi »

Fenomenalno! Nebih tu trazio dlaku u jajetu.
Pohvalio bih komentatora iako neki kazu da je grobar,odlicno je prenosio sa mnogo osjecaja.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 14. коло Евролиге: Црвена Звезда - ПАО

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked