Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Pa, neka nam je sa srećom Cigani. Iskreno sam očekivao Cedevitu i drago mi je što ćemo igrati s njima. Možda i odradim to gostovanje :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by МоСа ВерСе »

Дачо, сутра се карте пуштају у продају. Постоји ли шанса да нам клуб остави десет пакета карата за обе утакмице на име форума?
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:Дачо, сутра се карте пуштају у продају. Постоји ли шанса да нам клуб остави десет пакета карата за обе утакмице на име форума?
Vjerovatno ako ćete ih kupiti. Najbolje bi bilo da neko od naših skokne do uprave, pozove se na mene i sajt i zatraži karte.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by musemic »

Boga mi, najtezi protivnik, bice cupavo i moramo biti oprezni. Ono sto me oraspolozi je Dejanov sms gde kaze da ode na Cetinje da se umije svetom vodom i da se zakune da ce osvetiti bivsi klub=-O...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by МоСа ВерСе »

Ма само да их склони са стране, ја сам заинтересован за ону карте за све текме које смо ми домаћини а кошта 900 динара. Треба да се одреагује брзо да би знали, да ли у десет да се нацртамо испред евентима или да су нам карте у клубу па да однесемо паре.

Такође, ако ће неко колима за Загреб из Србије, ја сам заинтересован да кренем.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Либурнија »

Суботу и недјељу завршити са 2-0 и 80% посла је обављено. Разбити их нашим силним ударима... :vitez: :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Kažem ti, slobodno kontaktirajte, samo da bude sigurno da ćete ih kupiti...mada, možda vas ipak upute na Eventim.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Константин »

Надам се да је у самом клубу приведена крају иначе оправдана еуфорија и да се планира како узети први озбиљан трофеј. Противник има сјајно попуњен ростер и искусног вука на клупи који немају неке историјске блокаде као бреме а чини се и да им је форма темпирана за завршницу. Дефинитивно ће бити сјајно ако будемо имали разноврсност у сваком мечу као против оних преко пута, гдје смо добили на тројци монструма Калину или на двојци сјајног Ђенку, али мислим да је кључ под кошем дакле Бобиша.
Такође одмах да изразим наду да ако надам се узмемо овај прстен са једнаком озбиљношћу приступимо и брејку у домаћем првенству нако 17 година. Демонтирање пипака хоботнице је процес...
Врста која изумире
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Dafi »

Bio sam 100% siguran da ce to da bude Cedevita. Oni su i prvu utakmicu izgubili bez potrebe. Izuzetno jaka ekipa popunjena na svim pozicijama. Mjesavina mladosti i iskustva. Jaki plejevi,jaki centri,nekoliko odlicnih sutera. Mislim da nece biti lako.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by naka »

protivnik po meri. Da se kvalitativno odmeravamo i sagledamo propuste i mogućnosti.

Izbaciti komšije iz glave i maksimalno mobilno ući, da bi se predupredila neka potkusuriavanja između Fibe i Eurolige, u kojima se zna kako možemo proći. Mada, da se ne ogrešim, zahvalan sam im za učešća neobezbeđena na terenu...ali jednostavno mi ne prija taj ad hok sistem
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

CDvita je zaista protivnik po meri, na poziciji 5 imaju dva kvalitetna centa, 4 dobro pokrivenu, mislim da im je poz tri i poz 1 najslabiji deo tima. Igraju malo mekšu odbranu tako da očekujem u 4 utakmice da ih rešimo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by musemic »

Jos jednom cu reci da je Jadranska liga ta koja, kako tako, odrzava kosarku-iako nema mnogo klubova koji su u stanju napraviti kvaliteune ekipe ipak imamo takmicarsku draz, zanimljive utakmice, pune dvorane i dobra/solidna sudjenja u najbitnijim utakmicama. Privatni preduzetnik Bodi Bond, Dejan Hadzitomasevic, Tegi iz mracnog studija, Grba misionar i ostala bratija, standardno, ne nude ni pristojnu ideju a kamo li resenje koje bi unapredilo kosarku u srba i zato moja puna podrska ligi.
Pisao sam, od pocetka da mi se cini da su decki najopasniji protivnik, imaju sve sto treba i lisca na klupi. Prosle sezone su dokazali da su hrabri i zato moramo biti na maksimumu.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Pravednik »

musemic wrote:Jos jednom cu reci da je Jadranska liga ta koja, kako tako, odrzava kosarku-iako nema mnogo klubova koji su u stanju napraviti kvaliteune ekipe ipak imamo takmicarsku draz, zanimljive utakmice, pune dvorane i dobra/solidna sudjenja u najbitnijim utakmicama. Privatni preduzetnik Bodi Bond, Dejan Hadzitomasevic, Tegi iz mracnog studija, Grba misionar i ostala bratija, standardno, ne nude ni pristojnu ideju a kamo li resenje koje bi unapredilo kosarku u srba i zato moja puna podrska ligi.
Pisao sam, od pocetka da mi se cini da su decki najopasniji protivnik, imaju sve sto treba i lisca na klupi. Prosle sezone su dokazali da su hrabri i zato moramo biti na maksimumu.
+100

Ti bolesnici i Gebelsovi saradnici će tek sada da krenu u ofanzivu (jer od EL više nema ništa to je za njih zatvorena knjiga) kako bi se vratilo u domaće okvire gdje oni apsolutno imaju kontrolu nad svim. Jedan od dokaza je i izjava nam bajnog selektora gdje napada Kalinu a malog ustašu Bogdana poslije onih izjava nije kritikovao, ili recimo Milutinova koji se prošle godine tukao po terenu. Ovo je nadam se početak nečeg što želimo a to je dominacija u svakom pogledu. Nije lak i jednostavan proces ali smo ga započeli.

Cedevita prava ekipa sa dobrim trenerom, da kažem prave EL-e utakmice. Prilika da dokažemo suvi kvalitete.

P.S. Ničim izazvan idem i na fudbalski derbi, na šta će to da liči zna samo Džon Kliz.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by musemic »

I bilo bi bas dobro da se zagrepcani ne vredjaju- ljudi su sasvim ok, u ZG su, nakon Istambula, bili vise nego korektni...a i Nolan Smit je bas faca :whistle:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

Vrlo zajeban protivnik, sa sjajnim karakterom što su pokazali nakon 0:2 sa Podgoričanima. Gdje su ih ladno dobili u majstorici, što je naravno najveća zasluga starog vuka Repeše. Moram jako ući od početka serije i uzeti ovo, jer jebi ti to, trofej je trofej, a i sa veselim ULEB-om nikad ne znaš kad će promijeniti pravila prema ABA i dal' će dati 2 predstavnika za EL. Cedevita se kao klub jako dobro i planski razvija, pokupe sve talentovano od mladih igrača u Hrvatskoj + nekoliko iskusnih povratnika, ove sezone s izuzetkom Gordića, čak i bez stranaca.

Slažem se naravno sa musemićem da klub koji je uvijek korektno dočekao i Zvezdu i Zvezdaše ne zaslužuje nikakve uvrede sa tribina.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked