Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:
Beara_Vladimir wrote:Titula se proslavila u Novom Sadu kako dolikuje.
Naravno druže. Još da obućeš majicu sa natpisom ČOVIĆU LEGENDO i da sve bude kako treba :D
Ispuniću ja svoje obećanje, ne brini ti ništa. :D Kao što smo se dogovorili, u julu mesecu u Zenicu dolazim sa tom majicom.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by МоСа ВерСе »

Beara_Vladimir wrote:
Ispuniću ja svoje obećanje, ne brini ti ništa. :D Kao što smo se dogovorili, u julu mesecu u Zenicu dolazim sa tom majicom.
А то што Дачи носиш мајицу Ултра бојс, то се ћути????? :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Il genio »

musemic wrote:Kako cujemo, Dejana traze evropski klubovi (pa i Valensija, kao sto sam i prognozirao pre par meseci) pa bih ove strucnjake, sa nogama u lavoru :ziveli: , zamolio da nam predloze zamenu, ako nam covek, stvarno, uputi mahanje na kraju sezone...ne treba smetnuti sa uma da jedna sezona kod nas proizvede vise sedih nego petoletka u Espanji...
No problem... :D

Ivanović napustio Panatinaikos
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

Il genio wrote:
musemic wrote:Kako cujemo, Dejana traze evropski klubovi (pa i Valensija, kao sto sam i prognozirao pre par meseci) pa bih ove strucnjake, sa nogama u lavoru :ziveli: , zamolio da nam predloze zamenu, ako nam covek, stvarno, uputi mahanje na kraju sezone...ne treba smetnuti sa uma da jedna sezona kod nas proizvede vise sedih nego petoletka u Espanji...
No problem... :D

Ivanović napustio Panatinaikos
To bi bila neka insinuacija ukoliko ode Radonjić...ili samo postavljena vest.
Ako je postavljena vest, onda je na pogrešnoj temi, tako da mislim da nešto nabacuješ 0:)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Il genio »

To je moj predlog, ukoliko Radonja ne bude imun na bogate ponude spanskih klubova na leto. :D Vest je u svakom slucaju na pogresnoj temi. :D
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

МоСа ВерСе wrote:
Beara_Vladimir wrote:
Ispuniću ja svoje obećanje, ne brini ti ništa. :D Kao što smo se dogovorili, u julu mesecu u Zenicu dolazim sa tom majicom.
А то што Дачи носиш мајицу Ултра бојс, то се ћути????? :lol: :lol:
Hoćete da me navućete da sa Markom tikve sadim? :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

Il genio wrote:To je moj predlog, ukoliko Radonja ne bude imun na bogate ponude spanskih klubova na leto. :D Vest je u svakom slucaju na pogresnoj temi. :D
Mi smo anarhisti Image zabole nas za teme, nek prebacuje Dača ako mu smeta :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Il genio »

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Il genio »

Posto sam ja zapoceo ovo oftopicarenje, izvinjavam se, ponela me euforija oko kk-a u poslednje vreme. Ganac je u pravu, treba da postoji neki red.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Константин »

musemic wrote:Kako cujemo, Dejana traze evropski klubovi (pa i Valensija, kao sto sam i prognozirao pre par meseci) pa bih ove strucnjake, sa nogama u lavoru :ziveli: , zamolio da nam predloze zamenu, ako nam covek, stvarno, uputi mahanje na kraju sezone...ne treba smetnuti sa uma da jedna sezona kod nas proizvede vise sedih nego petoletka u Espanji...
Значи да не би критика, не би ни отишао у богатији клуб!? Хммм...
http://www.mozzartsport.com/vesti/sasa- ... iji/104416" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако Радоња стварно узме посао Салету Обрадовићу испред носа, ништа ми не преостаје него да подигнем обе руке за најбољег Звездиног кошаркаша задњих 20 година. :hooray:
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Radonja nije otišao, a da li će, ne zna se. Ako vam je do raspravljanja što se toga tiče, imate drugu temu. Ova može poslužiti za još malo zezancije oko osvojenog trofeja i post slavlja pošto sumnjam da će se nešto previše pisati o košarci.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Константин »

Честитке момцима на паркету, стручном штабу и свима у и око клуба. :ziga: Видим било доста на кошаркашком уранку у БГ, хбт прилично доста људи се не боји да ће их угурати у нову Југославију :vitez: :lol:

Без обзира што смо могли себи да приуштимо овај ростер, посебно је битно да се Радоња изборио са овако великим притиском, постаће бољи и јачи. Тако је иначе и у животу камоли у спорту, када те неко мази и олакшава ти, никада не знаш колико можеш...
Врста која изумире
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Beara_Vladimir »

МоСа ВерСе wrote:
Beara_Vladimir wrote:
Ispuniću ja svoje obećanje, ne brini ti ništa. :D Kao što smo se dogovorili, u julu mesecu u Zenicu dolazim sa tom majicom.
А то што Дачи носиш мајицу Ултра бојс, то се ћути????? :lol: :lol:
Nema potrebe ja da mu nosim majicu ultra boys, to će njemu njegov drugar Marko dati. Tu je i Bogdanov, za svaki slučaj. Možda Radonja i njima plaća letovanje u Crnoj Gori, čim se oni preko leta druže sa Dačom tamo? :D
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote:]

Nema potrebe ja da mu nosim majicu ultra boys, to će njemu njegov drugar Marko dati. Tu je i Bogdanov, za svaki slučaj. Možda Radonja i njima plaća letovanje u Crnoj Gori, čim se oni preko leta druže sa Dačom tamo? :D
:R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked