Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

Поповић wrote:Čestitke igračima,stručnom štabu,upravi i svim navijačima.Trijumf čist kao suza,u sezoni apsolutne dominacije ovo je apsolutno zasluženo.Šta ti je sudbina prije 30 godina u istom gradu i istoj hali ostali smo zbog lijevog horoga Mihovila Nakića bez titule.Sa tom titulom u našem dresu bi završili mnogi veliki igrači (Dražen,Divac,Paspalj) možda i titula evropskog prvaka.Sinoć se dio toga vratio.Daj Bože da sinjošnjom titulom počinje dugogodišnja dominacija,pa i napad na evropski tron.Zašto da ne ?
Mi Cigani smo poznati po tome da smo neumereni po svim pitanjima, kada kritikujemo, idemo u krajnjost, tako je i kada padnemo u euforiju kao sinoć i danas.
ja bih (da pokušasm da manje budem euforičan) voleo i bio izuzetno zadovoljan da mi kao klub budemo u narednim godinama stabilan EL, bitan faktor u F-16 i das bar 2X prođemo na F-4, za osvajanje EL nam nedostaju đenge, i to ozbiljne đenge ili da nam se talenat +rad uz par godina dodavanja poklopi sa LOTO 7.
U svakom slučaju, ova godina je preuspešna i uopšte me ne dotiče KLS i blato.
Nisam puno kritikovao tim i trenera, neću ni nadalje, oni su pokazali da su najbolji, trener je potvrdio da je najbolji u regionu, što više njih da zadržimo za sledeću sezonu i ja sretan.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Либурнија »

Не спадам у ту категорију, дапаче минималиста сам. Оно чим би минимално био задовољан ове сезоне су топ16 ЕЛ и финале АБА. То су били домаћи задаци, све остало је бонус. Али свакако да се радујем титули, она ствара менталитет побједника, ореол великог клуба, клуба шампионског калибра. И спушта рампу макабизацији...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Не спадам у ту категорију, дапаче минималиста сам. Оно чим би минимално био задовољан ове сезоне су топ16 ЕЛ и финале АБА. То су били домаћи задаци, све остало је бонус. Али свакако да се радујем титули, она ствара менталитет побједника, ореол великог клуба, клуба шампионског калибра. И спушта рампу макабизацији...
U pravu si, ja samo nikako ne mogu da svarim one krađe koje su se desile svih ovih godina uz bezobrazno trubljenje kako smo mi državni projekt, ne mogu da zaboravim bezočne, otvorene krađe, korišćenje sile i cinizam u osmesima kada su nam otimali i titule i igrače, nikako ne mogu da zaboravim da su svoje mafijaške pipke pustili kroz ceo KSS i sudijsku organizaciju, a takođe i ligu ( nešto što i u fudbalu rade).
Pošto KLS predstavlja samo moralnu satisfakciju, a sećajući se šta je i kako je bilo prošle sezone, ja našim momcima neću ni zameriti ni od njih tražiti da se valjaju u blatu one podle svinje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Либурнија »

Што се тиче ваљања у блату, да парафразирам колеге лаворџије од прошле сезоне - сезона је завршена! С том разликом што је сад ред на лаворџијама да то испрате, радоњисти овај пут имају слободно! :dita:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Beara_Vladimir »

Titula se proslavila u Novom Sadu kako dolikuje.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

Da lavordžije nisu držali tenziju cijelu sezonu i ukazivali na negativnosti, ništa od titule, 'nači Lavordžije = Titula. Nedaj Radonja da te ovi tvoji opuste ,nego pišaj po groblju i u domaćici, ako zapne, eto nas opet :jumping1: :travka:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ItitR0VFPFY[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5LdtmiNHf5g[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by МоСа ВерСе »

од утакмице са Макабијем и историјске победе над неким великим клубом, уопште нисам бриннуо за наш пролаз у Евролигу и освајање АБА лиге. Као што не бринем ни за домаћу лигу иако се кука на ваљање у блату. Којем блату, драги форумаши кад они ни за наставак првенства немају? Који су ту њихови пипци, када ће из њихових редова бити само Милутинов на ширем списку играча за репку, а код нас петорица (Митровић, Боби, Калина, Дангуба Јовић). Да ли ви заиста мислите да ће имати свестрану помоћ КССа? Неће, већ су им ударили пацку, а тек ће јер нови ветрови дувају у кошарци. Ветрови онога што је красило српску кошарку, срце на терен али манири господе што је наш капитен показао безброј пута. Српска кошарка се извукла из блата и муља разноразних делитаната који су газили нашу кошарку понајвише захваљујући Салету Ђорђевићу и повратку Црвене Звезде у сам врх кошарке. пробили смо прашуму и поставили клуб на праве ноге. Тако да данас имамо навијаче Звезде који кад оду у Загреб положе венац на гроб Дражена Петровића јер су господа. Толико смо високо изнад блата полетели да нас више у исти брлог не могу увући никакви демагози и 'стручњаци'. Сад се ми питамо и треба да поставимо високе циљеве. клуб смо обновили и сад је време жетве, да убирамо плодове. Нема сад оног размишљања, шта урадмо у српској лиги урадимо. Морамо да размишљамо само ка једном, а то је освајање исте. Не зато да би понизили партизан, већ да би се попели за степеник више, да би их можда натерали да промене размишљање и раде на томе да и они постану господа једног дана јер ће тако профитирати искључиво и само српска кошарка.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by nyc »

МоСа ВерСе wrote: (...) Тако да данас имамо навијаче Звезде који кад оду у Загреб положе венац на гроб Дражена Петровића (...) .
Čekaj, jel ovo istina? Imaš li bilo kakav dokaz?
Ako jeste - ja ću, čim dodjem u Beograd, potražiti te "momke" (ljudine, ustvari!) i svakome od njih barem stisnuti ruku. A, ako ih baš nema mnogo, potrudiću se da svakome od njih uručim nekakav mali poklon! Malo šta me je dirnulo kao ovaj postupak naših veterana iz Partera B !
Ovo je tako jedan gospodski čin da sam zanemeo. Bukvalno.

I zato te molim, MoSaVerSe, da ako je ikako moguće, priložiš bilo kakav dokaz. Odn., da nam objasniš, otkuda ti ova informacija?

HVALA!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Ганац »

nyc wrote:
МоСа ВерСе wrote: (...) Тако да данас имамо навијаче Звезде који кад оду у Загреб положе венац на гроб Дражена Петровића (...) .
Čekaj, jel ovo istina? Imaš li bilo kakav dokaz?
Ako jeste - ja ću, čim dodjem u Beograd, potražiti te "momke" (ljudine, ustvari!) i svakome od njih barem stisnuti ruku. A, ako ih baš nema mnogo, potrudiću se da svakome od njih uručim nekakav mali poklon! Malo šta me je dirnulo kao ovaj postupak naših veterana iz Partera B !
Ovo je tako jedan gospodski čin da sam zanemeo. Bukvalno.

I zato te molim, MoSaVerSe, da ako je ikako moguće, priložiš bilo kakav dokaz. Odn., da nam objasniš, otkuda ti ova informacija?

HVALA!
Forumaš Daba, koji je i kod nas registrovan, je sa još jednim navijačem otišao na grob Dražena i poklonio se, sa foruma b92:

"Mi cigani smo uvek bili gospoda

Ja i moj imenjak juce ujutru smo otisli na groblje Mirogoj
odali počast nejvecem Evropskom kosarkasu ikada
Draženu Petroviću

I u pobedama i u porazima treba ostati covek.

Bio je najveći kosarkas "
11174816_10205084645333350_1069219769182844720_n.jpg
11174816_10205084645333350_1069219769182844720_n.jpg (155.41 KiB) Viewed 3417 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by musemic »

Kako cujemo, Dejana traze evropski klubovi (pa i Valensija, kao sto sam i prognozirao pre par meseci) pa bih ove strucnjake, sa nogama u lavoru :ziveli: , zamolio da nam predloze zamenu, ako nam covek, stvarno, uputi mahanje na kraju sezone...ne treba smetnuti sa uma da jedna sezona kod nas proizvede vise sedih nego petoletka u Espanji...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by Либурнија »

http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... 5c6#p61783" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote:Titula se proslavila u Novom Sadu kako dolikuje.
Naravno druže. Još da obućeš majicu sa natpisom ČOVIĆU LEGENDO i da sve bude kako treba :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Finalna serija ABA lige: Crvena zvezda - Cedevita

Post by crazynorth75 »

musemic wrote:Kako cujemo, Dejana traze evropski klubovi (pa i Valensija, kao sto sam i prognozirao pre par meseci) pa bih ove strucnjake, sa nogama u lavoru :ziveli: , zamolio da nam predloze zamenu, ako nam covek, stvarno, uputi mahanje na kraju sezone...ne treba smetnuti sa uma da jedna sezona kod nas proizvede vise sedih nego petoletka u Espanji...
Evo ja ću, samozvan, da odgovorim u ime lavordžija, - ništa dajte nam nov materijal, a mi ćemo za sezonu - dvije od njega isklesati trenera :kreza: Nama je svejedno. Samo šta će on tamo sam, niko da uputi drugarsku i konstruktivnu kritiku :mrgreen: , španski kapiram da ne govori.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked